Skocz do zawartości

Impreza MY'06 MODEL EUROPEJSKI - już wszystko jasne!


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No to zupelny bezsens...

 

:arrow: po pierwsze PRIMO - kierowca nie zawsze wazy 70 kg - moze wazyc 60 a takze 120... srednia oscyluje w okolicach 90 a nie 70...

:arrow: po drugie PRIMO - roznica 40 kg to jest bardzo duzo dla osiagow samochodu... dlatego - jest sie czym przejmowac....

:arrow: po trzecie ULTIMO - nawet PRLowskie wagi do mierzenia bydla mialy tolerancje ok 10 kg... a nie 40 - wiec odpada blad pomiaru...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne bo w danych o spoilerze dachowym, jest napisane, że w STi niewystępuje, to ja się pytam co to jest nad tylną szybą

 

To "coś" to zapewne tak jak napisał Przemeq, ale spojler dachowy to ta mała lotka w kombiakach przedłużająca dach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock: WRX mają chłodnice oleju , a STI nie ? Wktorym miejscu w takim bug eye jest ta chłodnica ?

 

Według mnie i WRX i STi/STI mają chłodnicę oleju - tak w bug eye, jak i MY'03-05, jak i MY'06.

 

Dodatkowe informacje - w archiwum oferty na stronie SIP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... nowa impreza już stoi w salonie na Conrada, także szykujcie aparaty bo auto jest przepiękne.... srebrny WRX 8)

 

Ale Wam zazdroszczę... (w Pradze, w której obecnie przebywam, jeszcze nie mają) :cry: Ale w przyszłym tygodniu będę w Atenach, może i ja coś trafię 8).

 

Srebrny - srebrny, czy srebrny - grafit?

 

PS. BEZ ZDJĘĆ MI SIĘ PROSZĘ NA FORUM NIE POKAZYWAĆ :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aston, to musze 3 kg schudnac bo mi samochod odbiora ;)

 

No i jak to? A gdyby tak każdy zrzucał dla posiadania samochodu parę kilo, było by nas mniej coraz! Polaków!

 

Bo nie wiem, czy pamiętasz, ale "Każdy kilogram obywatela z wyższym wykstałceniem szczególnym dobrem narodu"

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...