Skocz do zawartości

TVN TURBO - Wydaje Ci się że umiesz jeździć?


carlos-wrx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 830
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Uzasadnienie takie że wariat jesteś :shock: :wink: .Ja uważam że pownien odpaść albo kolega z tego niebieskiego przystanku za brak iskry i jak to powiedział prowadzący "kierowca karawanu" albo Kolega z BMW i nie dla tego że jest nie sympatyczny wręcz przeciwnie, ale za to kręcenie kierownicą ala mydełko Fa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak... ze swojego punktu widzenia... niestety ja zaniżałem poziom z każdym dniem programu i jest mi za to strasznie wstyd :oops:

 

pamiętam jak Łukasz jechał, bylo fajnie widowiskowo - pamiętam takze, w jak duzym byłem szoku gdy okazało się, że Łukasz wylatuje...

 

myślę że ocena nie była fair, a Łukasz powinien walczyć o miejsca w pierwszej trójce

 

rozmawialismy tego dnia przed przejazdem, jak łapiemy nawroty itd... Łukasz poszedł w 110%, a jadąc jako ostatni w stawce, najzwyczajniej w świecie się "speniałem" i pojechałem jak taryfiarz - mam kaca moralniaka i nic tego nie zmieni

 

*nie widziałem jeszcze omawianego odcinka, ale jestem wstanie sobie wyobrazić jak wyszło :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem i.....cóż mogę powiedzieć :roll: :

Montaż w miarę ok, choć strasznie skracali te nasze przejazdy i szkoda że nie pokazali całego mojego dodatkowego nawrotu poza trasą, bo ponoć żwir latał daleko :mrgreen:

Obiektywnie rzecz biorąc to po moim błędzie i zliczeniu wszystkich słupków miałem najgorszy czas, choć przepaści nie było. Niby mógłbym marudzić, że jechałem pierwszy bez obserwacji trasy i po najbardziej śliskim (między moim przejazdem, a ostatnim minęły prawie 3 godziny i sporo trasy przeschło), ale ja miałem tego 100% świadomości i podjąłem to ryzyko, aby mimo wszystko pojechać po jak najlepszy czas i zrobić to widowiskowo, bez żadnych kalkulacji. A, że wyszło jak wyszło to trudno - you play, you pay :wink: .

Co się stało? Ano po przejeździe RSem, poczułem się zbyt pewnie i chciałem WRXem pojechać jeszcze szybciej, ale te ponad 100 kilo więcej masy w slalomie okazało się zgubne i auto wręcz momentalnie się odkleiło i mimo kontry dokręconej do oporu było po zawodach.

 

Natomiast jest mi bardzo miło, że Wam-Forumowiczom się przejazd podobał i że wstydu chyba nie było :wink: , a z decyzją jury nie polemizuję - czas miałe najgorszy i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukass piękny ten długi nawrót RS-em, jako jedyny przejechałeś go bokiem :D

carlos wstyd mi za ciebie, druga kontra spóźniona o lata świetlne :wink:

 

Generalnie już widać, że to konkurs popularności jak każdy program telewizyjny. Odpada lukass bo za dużo spinki, szczególnie na twarzy :wink: , a do trójki wchodzą ulubieńcy Dorotki czyli przekrój/składanka idealnego faceta:

1. Dżolerek, szpanerek, luzaczek, Casanova czyli carlos :wink:

2. Wysoki, siła spokoju, oparcie dla każdej kobiety czyli Robertbielany :wink:

3. Młodziak, świeżak, wesołek, wieczny uśmiech czyli małolat zwany nie wiedzieć czemu Jumper choć nie jest to forum Citroena :wink:

 

Takie mam jakieś odczucia jak patrzę na skład 1 trójki, której przecież nie znam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też oglądałem. Jest już lepiej jeśli chodzi o formę programu. Czekam na to Lamborghini :mrgreen:

Co do werdyktu..... może się narażę ale faktycznie Lukass się mega spina. Już jadąc focusem odniosłem wrażenie, że wykonałeś o jakieś 489 ruchów kierownicą więcej niż każdy z innych uczestników. :mrgreen: i stres też jest wypisany na Twojej twarzy :wink:

Ale to jest zabawa więc najważniejsze, że dobrze się bawiliście w miłym towarzystwie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kurde moim zdaniem właśnie najlepsi powinni zostawać co nie? Ludzie zobaczyli jak Łukasz pięknym slajdami poleciał a tu nagle go wywalają kiedy inni jadą jak totalne cioty... Przeca to jest program o tych co umieją jeździć :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie chce mi się wertować całego wątku,więc napiszcie proszę,żebym wiedział kto z forum jest kto :

 

lukass - imię ?

carlos - imię ?

ktoś jeszcze jest z forum ?

 

lukass - Łukasz

carlos - Piotrek

i po usilnych namowach :wink: dołaczyli na forum:

robertbielany - Robert (ten wysoki)

Jumper - Dominik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carlos-wrx, za tekst, który posłałeś w dzisiejszym odcinku do Gardias masz duże piwo :mrgreen::twisted:

Trzeba było wysiąść z tego prosiaka i się nadstawić :lol::lol:

 

BTW Fajny odcinek choć ta kosiarka to nie wiem po co tam była?? a zamiast tego WRX który jest kiepski:( powinni już wystawić jakieś sklatkowane STI. :twisted: było by na pewno

bardziej hardkorowo :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...o'żesz jop twoja mać - jeszcze tego odcinka nie widziałem, ale na śmierć zapomniałem, że chyba coś paplałem o "klapsach"? :oops::D

stary, tak zajebiście Ci to wyszło, że śmiałem się z 5 minut :D :wink:

ogólnie odcinek już lepiej zrobiony niż początkowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...o'żesz jop twoja mać - jeszcze tego odcinka nie widziałem, ale na śmierć zapomniałem, że chyba coś paplałem o "klapsach"? :oops::D

stary, tak zajebiście Ci to wyszło, że śmiałem się z 5 minut :D :wink:

ogólnie odcinek już lepiej zrobiony niż początkowe

 

A powiedział? Powiedzcie! Proszę! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie odcinek już lepiej zrobiony niż początkowe

Każdy odcinek eliminacyjny jest 100000000 razy lepszy niż początkowe bo przynajmniej wiadomo o co chodzi (odpadają najsłabsi).

 

 

P.S. kurde, po pijaku strrasznie trudni pisanie idzie :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...