Skocz do zawartości

TVN TURBO - Wydaje Ci się że umiesz jeździć?


carlos-wrx

Rekomendowane odpowiedzi

...leci :D

Dzięki Carlos za udzielanie się na forum mojej marki.

Niestety im nie wytłumaczysz. Tam są specyficzni, dziwni ludzie w przewadze i jakoś tak wszystko obracają na złe.

Albo to poprosu zazdrość...

 

Ja już przywykłem, że im nic nie pasuje i nawet dobre kontr argumenty są negowane. Taka specyfika ludzi.

 

Próbowałem wgrać cały odcinek ale nie dało rady za duży i zrywało mi połączenie po paru godzinach, najwyżej nagram jeszcze raz w kilku elementach....

http://www.youtube.com/watch?v=i0YZEt0lo6c&feature=player_embedded

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 830
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

czesc...

 

co zrobisz, przykro na to patrzeć, ja wiem że każde spec-społeczeństwo jest determinowane, przez wąską grupę ludzi, którzy znajdują się w Nim "od zawsze"...

 

nie przejmuj się pustym klepaniem i hasłowymi wypowiedziami...

 

...co ja Ci mogę doradzić od siebie?! Kup że chłopie samochód dla facetów... i zmien forum :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie forum wymaga zmiany ale nie subaru mam w planach niestety choć to świetny wózek . Ja planuję mx-5

 

Niektórzy przed wypowiedzią w tamtym forum powinni profilaktycznie...

1284807408_by_dobitek_500.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Próbowałem wgrać cały odcinek ale nie dało rady za duży i zrywało mi połączenie po paru godzinach, najwyżej nagram jeszcze raz w kilku elementach....

http://www.youtube.com/watch?v=i0YZEt0l ... r_embedded

 

 

Ło! I to jest krok w dobrem kjerunku. Uprzejmie uprasza się o wklejanie linków do 'popularnego serwisu z filmami użytkowników', w miare chenci y możlywości. Gdyż ponieważ nie każdy zaposiadywuje Tefałen Turbina. :mrgreen:

 

Dzienkuję i licze na więncej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Próbowałem wgrać cały odcinek ale nie dało rady za duży i zrywało mi połączenie po paru godzinach, najwyżej nagram jeszcze raz w kilku elementach....

http://www.youtube.com/watch?v=i0YZEt0l ... r_embedded

 

 

Ło! I to jest krok w dobrem kjerunku. Uprzejmie uprasza się o wklejanie linków do 'popularnego serwisu z filmami użytkowników', w miare chenci y możlywości. Gdyż ponieważ nie każdy zaposiadywuje Tefałen Turbina. :mrgreen:

 

Dzienkuję i licze na więncej. :)

 

Podpinam sie do goracej prosby dziedziczej. Dajcie nam inostrancom i wielostrancom (Sans Domicile Fixe) napatrzec sie toroche na wyczyny naszych Kolegow (specjannie z duzej litery). "Tefal N Torba" nie jest mi dostepny :cry: Licze na dobre serca i wyrozumialosc :D waszom.

 

Jas (Dzioba)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...leci :D

Dzięki Carlos za udzielanie się na forum mojej marki.

Niestety im nie wytłumaczysz. Tam są specyficzni, dziwni ludzie w przewadze i jakoś tak wszystko obracają na złe.

Albo to poprosu zazdrość...

 

Ja już przywykłem, że im nic nie pasuje i nawet dobre kontr argumenty są negowane. Taka specyfika ludzi.

 

Próbowałem wgrać cały odcinek ale nie dało rady za duży i zrywało mi połączenie po paru godzinach, najwyżej nagram jeszcze raz w kilku elementach....

http://www.youtube.com/watch?v=i0YZEt0l ... r_embedded

 

Honda fajny wóz, ale to kręcenie kierownicą w stylu "jak się masz kochanie" (jak to nazwał Wroobel, czyli macanie jedną ręką położoną na wieńcu kierownicy na płasko), szczególnej chwały Ci nie przynosi :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Robertbielany

Niestety Panowie po emisji pierwszego odcinka "WCSZUJ" chciałbym z przykrościa napisać że sie nie dostałem :)

CO zrobić ale gratuluje Carlosowi :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Tak chciałem Piotrka i Janka z SJSu poznac oraz Car-fita :)

Może uda się w kolejnej edycji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kolejnej edycji

 

He?????? :idea::idea::idea::D

 

Wie ktoś może, jak jest zaplanowana emisja tego programu? Czy to jest tak, że przez tydzień lecą powtórki pierwszego odcinka, w następnym tygodniu odcinek drugi z powtórkami itd.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kolejnej edycji

 

He?????? :idea::idea::idea::D

 

Wie ktoś może, jak jest zaplanowana emisja tego programu? Czy to jest tak, że przez tydzień lecą powtórki pierwszego odcinka, w następnym tygodniu odcinek drugi z powtórkami itd.?

Tak. Premiera odcinka co sobotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...leci :D

Dzięki Carlos za udzielanie się na forum mojej marki.

Niestety im nie wytłumaczysz. Tam są specyficzni, dziwni ludzie w przewadze i jakoś tak wszystko obracają na złe.

Albo to poprosu zazdrość...

 

Ja już przywykłem, że im nic nie pasuje i nawet dobre kontr argumenty są negowane. Taka specyfika ludzi.

 

Próbowałem wgrać cały odcinek ale nie dało rady za duży i zrywało mi połączenie po paru godzinach, najwyżej nagram jeszcze raz w kilku elementach....

http://www.youtube.com/watch?v=i0YZEt0l ... r_embedded

 

Honda fajny wóz, ale to kręcenie kierownicą w stylu "jak się masz kochanie" (jak to nazwał Wroobel, czyli macanie jedną ręką położoną na wieńcu kierownicy na płasko), szczególnej chwały Ci nie przynosi :twisted:.

 

zanim nie obejrzalem to nie wiedzialem jak to jest na 'jak sie masz kochanie' :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Robertbielany

Ale się uśmiałem :)))

Kilka koronnych tekstów zapadnie w mej pamięci na długi czas

 

" -Ile to poleci ?

- To zalezy jak się depnie

- A ja się depta ?

- To i 200 poleci"

 

" - To auto z pazurem ?

- Tak ! Potrafi czasem drapnąć "

 

:))))))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się uśmiałem :)))

Kilka koronnych tekstów zapadnie w mej pamięci na długi czas

 

Wiem fajnie się ponabijać!

Ciekawe jaki byś był mądry tam przed kamerą tak z marszu?

 

Mimo że każda krytyka może być też budująca i o ile jeszcze nie zauważyłeś to uświadomię Cię, że z każdego z nas zrobili debila, wycinając i montując z pięcio minutowej rozmowy dwa najgłupsze zdania jakie padły.

W całym odcinku były w sumie tylko durne teksty, dziwny śmiech czy inne debilizmy których żal pokazywać...

 

Był to projekt celowego ośmieszenia każdego uczestnika i w tym celu działali...

[TELEWIZJA KŁAMIE]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...