Skocz do zawartości

TVN TURBO - Wydaje Ci się że umiesz jeździć?


carlos-wrx

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie tam zaskakuje, ze na VOD jest odcinek drugi, a pierwszego niet.

 

Daj jakiś link,bo nie mogę znaleźć drugiego :|

 

Ten, ktory sie wydaje, ze jest pierwszy wedlug ich rozkladu jazdy jest podpisany jako drugi - stad moja watpliwosc o co kaman. :mrgreen:

 

http://vod.onet.pl/wydaje-ci-sie-ze-umi ... cinek.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 830
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja na razie jestem po pierwszym odcinku i... bez szaleństwa. Najbardziej zabrakło mi wskazówek, co kierujący robią dobrze, a co źle. Każdy se jedzie po swojemu, jednemu wyjdzie, drugiemu nie i to tyle. I nie wiadomo, o co w tym ma chodzić :twisted:.

 

Może następne odcinki będą lepsze :idea:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może faktycznie lepiej było by takie Subaru sobie kupic bo ekipa z Civicklub to banda jełopowatych niedorozwojów społecznych i szkoda tam czas marnować...

 

kolego "Sprinte", uważaj troche na słowa, bo przeginasz!

 

Ale fakt faktem, że poziom dyskusji/rozmowy/spamowania/czegoś tam na forum subaru różni się bardzo od tego na forum hondy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie jestem po pierwszym odcinku i... bez szaleństwa. Najbardziej zabrakło mi wskazówek, co kierujący robią dobrze, a co źle. Każdy se jedzie po swojemu, jednemu wyjdzie, drugiemu nie i to tyle. I nie wiadomo, o co w tym ma chodzić :twisted:.

 

Może następne odcinki będą lepsze :idea:.

 

 

niestety w kolejnych 2, które oglądałem nic się nie zmieniło :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny już odcinek z rzędu, w którym nie wiem co się dzieje. Głownie chodzi mi o tą dziewczynę z fabii, która przeszła dalej. Dla mnie nie pokazała nic szczególnego. Myślę, że 100 razy lepiej pojechał ten facet od VW T3. To już drugi raz, w którym cały swój przejazd przejechał czysto i szybko. Jednak i tak dla mnie hitem odcinka był komentarz lektora przy jednym z kierowców kiedy powiedział BMW "5" a na ekranie pokazane jest e36 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przerazajace jest to ze oprocz gardiasowej tam jeszcze nie bylo nikogo (chyba) kto umialby krecic kierownica, nawet na postoju, a gdzie tu jezdzic :lol:

 

toż to sprawny montaż był, telewizja kłamie :lol:

 

...ale tak już bez podśmiechujek - Dorota pozytywnie mnie zaskoczyła w temacie - "baba za kierownicą"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się ten program przestał podobać ... Pan prowadzący jest moim zdaniem beeeeznaaaadziejny :!:

A czy ktoś z Was chciałby spróbować swoich sił w następnej serii po dzisiejszym stwierdzeniu jurorów, że przechodzi

(nie pamiętam imienia) ta dziewczyna, bo cyt: "chcemy aby dziewczyna przeszła dalej" i " z nią jest wesoło na planie" ?

 

To jest program gdzie wybierają dobrych kierowców, czy wesołych ludzi i z zachowaniem "kobiecego parytetu" :lol: :shock: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IGA to wesoła dziewczyna była :D na plan podjeżdżała na płaskim, a za kółko wsiadała na szpilce - ot taki typ :D

 

prowadzący - Tomek Kubat, Tomek jak to kiedys przeczytasz mam nadzieję że nie będziesz miał mi za złe, ale faktycznie nie czułeś klimatu programu, no i te spinki z Maliną, nie fajnie to wygladało..

 

-- 8 sty 2011, o 16:55 --

 

To jest program gdzie wybierają dobrych kierowców

 

 

nieeeee to jest telewizja, jak wyemituja ost. odcinek programu to pewnie będzie mozna powiedzieć więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...