Skocz do zawartości

Znalezione na Allegro, Ebay itp ...


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Widze ze coś mi sie chyba wydawało z tym kolorem.Nie chce być inaczej i to chyba tra Gieruszczakowa.Chciał by mieć człowiek takie cacko w garażu:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt drogi wokol krakowa sa tragiczne ale ostatnio obadalem ze na trasie z wieliczki przez kuznice (tak to sie chyba nazywa) to swiatnik nowiutki asfalt i fajne zakrety i na trasie ze swiatnik do swoszowic tez jest nowa droga :) dodam ze w oklicach centrum sa wieksze dziury :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własciwie to macie rację, auto raczej przejdzie przegląd (sam przy rejestracji małkersa po 3letnim remoncie czekałem i widziałem, ludzie podjezdzali autami nie wjezdzając nawet na rolki, dawali kasę i dostawali pieczątkę,chyba znajomi jacyś...)

 

szkoda ze pójscie na łatwiznę jednych powoduje problemy i niewygodę dla innych

np. dostajesz po gałach swiatłami od jadącego z naprzeciw takiego przekręta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael pisał że to żadna okazja,też tak myślę zawsze chciałem takiego http://tiny.pl/xhhj mieć....ale nowego!!

 

 

Ja tam nie pisałem nic o tym aucie.

 

O ile wiem to niezła sztuka jak na Polskę. Nigdy go na żywca nie widizałem ale to cacuszko Wrocławskiego kierowcy rajdowego którym prawie nikt nie jeździ tylko czasem jego córka skilluje paru frajerów na mieście. Ogólnie z opisw auto dość zadbane, choć pewnie serwisowane "po polsku".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje auto by w zycu nie przeszł o przeglądu w żadnym cywilizowanym kraju, no i co? Połowa aut forumowiczów tez. W UK załatwa się nie takie rzeczy tylko drożej/trudniej, w Niemczech też. Przecież te wszystkie tuningowane potwory sa nielegalne, no i?

 

A nawet najostrzejsze przeglądy czepiają się rzeczy bzdurnych (brak opisu rozkąłsdu biegów na gałce zmiany biegów, czy średnica kierownicy) ale przepuszczają auta z np. uszkodzonym zawieszeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...