Skocz do zawartości

Znalezione na Allegro, Ebay itp ...


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

 

http://olx.pl/oferta...html#2cf4773a5a Cena... ... szkoda, że na koncie pustki. :wub:

Był juz kilka miesięcy temu. Ale właściciel przebywał gdzieś poza granicami i nie mogłem się doprosić kilku szczegółów i fotek auta. Ale wtedy był za o ile pamiętam 7.900. Za 5.900 do negocjacji to mogę bez tego brać :P

 

pegi - jakie są koszta utrzymania takiego SVX'a? Na dupowóz się, zgaduję, nie nadaje? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

 

pegi - jakie są koszta utrzymania takiego SVX'a? Na dupowóz się, zgaduję, nie nadaje? ;)

Wszystko zależy od stanu auta. Jeśli jest w miarę ok, to auto jeździ. Usterki, nawet jak się zdarzą, to drobiazgi (głównie kwestie elektryki). Legendy o padających skrzyniach do mnie jeszcze nie dotarły, a znajomego SVX ma 290.000 km przebiegu i skrzynia wciąż w oryginale i nie ruszana. Ja mam w jednym swoim 250.000 i podobnie. Mechanicznie to jest czołg. Wszystko dwukrotnie silniejsze niż w obecnych konstrukcjach. Co do spalania - ostatnio jednym jechałem SVX przez cały kraj (Gdynia - Nowy Sącz), prędkości ekspresowo - autostradowe plus przebicie się przez Łódź i auto wzięło 9 l/100 km. W mieście to może być i 2x tyle - nigdy nie sprawdzałem, ale stację często się odwiedza i po każdej, nawet krótkiej przejażdzce, wskazówka poziomu paliwa wyraźnie opada. Na oszczędny dupowóz to raczej jednak model nie jest, ale znowuż też nie tragedia w kosztach utrzymania. Za to jest to niesamowicie wygodne auto i z tego względu dupowóz (mniej oszczędny) jest z SVX-a świetny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://olx.pl/oferta/subaru-svx-CID5-ID5HL1w.html#2cf4773a5a

 

Cena...

 

... szkoda, że na koncie pustki. :wub:

 

No to oprócz ceny trzebaby do auta doliczyć jeszcze trochę. Zrobiłem sobie dziś wycieczkę do Radomia. Oprócz tego co napisane, skrzynia pada (szarpie po rozgrzaniu i cięzko jej bieg zmienić). Ale to bym przeżył, bo akurat jedną skrzynię w zapasie mam jeszcze. Auto niestety w ogóle nie przygotowane do sprzedaży. Brak badań, brak wszystkich papierów do rejestracji, brak OC. A do tego brak płynu we wspomaganiu (strzelony przewód, nie do naprawy na szybko). Reszta całkiem całkiem, choć niestety auto od 4 lat stoi, więc i lakiernik i myjnia mieliby co robić. Dogadałem cenę i że biorę, ale pod warunkiem, że auto będzie zarejestrowane i wspomganie opanowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

http://olx.pl/oferta/subaru-svx-CID5-ID5HL1w.html#2cf4773a5a

 

Cena...

 

... szkoda, że na koncie pustki. :wub:

 

No to oprócz ceny trzebaby do auta doliczyć jeszcze trochę. Zrobiłem sobie dziś wycieczkę do Radomia. Oprócz tego co napisane, skrzynia pada (szarpie po rozgrzaniu i cięzko jej bieg zmienić). Ale to bym przeżył, bo akurat jedną skrzynię w zapasie mam jeszcze. Auto niestety w ogóle nie przygotowane do sprzedaży. Brak badań, brak wszystkich papierów do rejestracji, brak OC. A do tego brak płynu we wspomaganiu (strzelony przewód, nie do naprawy na szybko). Reszta całkiem całkiem, choć niestety auto od 4 lat stoi, więc i lakiernik i myjnia mieliby co robić. Dogadałem cenę i że biorę, ale pod warunkiem, że auto będzie zarejestrowane i wspomganie opanowane.

 

Przejrzałem Twój mroczny plan! Chcesz wykupić wszystkie SVX'y, tak, że nam nie zostanie już żaden z tych niezwykłych wozów :P

 

Zazdraszczam... kiedyś też sobie takiego sprawię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

http://olx.pl/oferta/subaru-svx-CID5-ID5HL1w.html#2cf4773a5a

 

Cena...

 

... szkoda, że na koncie pustki. :wub:

 

No to oprócz ceny trzebaby do auta doliczyć jeszcze trochę. Zrobiłem sobie dziś wycieczkę do Radomia. Oprócz tego co napisane, skrzynia pada (szarpie po rozgrzaniu i cięzko jej bieg zmienić). Ale to bym przeżył, bo akurat jedną skrzynię w zapasie mam jeszcze. Auto niestety w ogóle nie przygotowane do sprzedaży. Brak badań, brak wszystkich papierów do rejestracji, brak OC. A do tego brak płynu we wspomaganiu (strzelony przewód, nie do naprawy na szybko). Reszta całkiem całkiem, choć niestety auto od 4 lat stoi, więc i lakiernik i myjnia mieliby co robić. Dogadałem cenę i że biorę, ale pod warunkiem, że auto będzie zarejestrowane i wspomganie opanowane.

 

Przejrzałem Twój mroczny plan! Chcesz wykupić wszystkie SVX'y, tak, że nam nie zostanie już żaden z tych niezwykłych wozów :P

 

Zazdraszczam... kiedyś też sobie takiego sprawię :)

 

Nie, planu takiego nie mam, a to, że najchętniej kupiłbym każdego SVX-a, który jest do sprzedania, to ponoć efekt tego, że nie byłem jeszcze z tym tematem u psychiatry ;)

Dzięki za linka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nooo, szkoda, tylko, że 114.3.... choć może to i lepiej, bo znów by mnie coś kusiło :wacko:;)

odpowiedniej grubosci adaptery z 5x100 na 5x114.3 i masz piekne kolka, idealnie zapelniajace nadkola budy wide-body ;)

Edytowane przez eddie_gt4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

330 konny WRX bez przeróbek ciekawe <_<:rolleyes:

:mrgreen:

Rzucać cyferkami może każdy, to dość powszechna praktyka. Nie jestem pewien czy na seryjnej turbinie z wrx da się tyle doładować, ale przy odrobinie większej, np TD05 czy VF35, to żaden problem. Oczywiście pozostaje tradycyjna sprawa skrzyni no i co to za zacisk, który mieści się pod seryjną felę wrx'a?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mógł dokładniej napisać to co było porobione, bo te 330KM to tak chyba bardziej na papierze ;)http://allegro.pl/je...4195976444.html

 

 

 

 

SYSTEM TRC- KONTROLA TRAKCJI
- SYSTEM EBD- ROZDZIELANIE SIŁ HAMOWANIA
- SYSTEM BA- WSPOMAGANIE HAMOWANIA AWARYJNEGO

KLIMATYZOWANY SCHOWEK

 

Skąd takie wyposażenie? Fantazja bujna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd takie wyposażenie? Fantazja bujna ;)

Przecież napisał, że "jedyne takie subaru" ;)

 

-----------

 

Ha, SVX sam w sobie rzadkość, a gadżetów, oprócz modelu 1:43, jeszcze nie widziałem nigdy, a tu proszę: http://www.ebay.com/itm/Sport-Metal-Watch-Subaru-SVX-Custom-NEW-/280872069605?pt=Other_Sports_Fan_Shop&hash=item416547a9e5

Pewnie jakaś chińszczyzna, ale lepszy rydz ... ;)

Edytowane przez pegi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Właściciela serwisu subaru a felgi odwrotnie założone...

 

-----------------

 

 

http://olx.pl/oferta/subaru-svx-CID5-ID5HL1w.html#2cf4773a5a

 

Cena...

 

... szkoda, że na koncie pustki. :wub:

 

No to wylądował w Sączu. Dziś przyjechał o własnych siłach, choć bez czwartego biegu, problematyczny trzeci - cięzko było skrzyni z dwójki wrzucić trójkę, a czasem przy mocniejszym depnięciu na trójce nagle bieg w ogóle wylatywał- ależ miałem 2x emocje przy wyprzedzaniu! :biglol:  Poza tym całkiem całkiem. Trochę dłubania przy kilku duperelach, wymiana skrzyni, poprawki u lakiernika i będzie piękny :)

Edytowane przez pegi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...