Skocz do zawartości

Mistrzostwo Polski - podziękowanie


ex-Dyrekcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ojciec Założyciel

Chciałbym w tym miejscu podziękować wszystkim tym, którzy trzymali kciuki za cały zespół SPRT w ciągu tegorocznych Mistrzostw Polski !

Szczególnie dziękuje także tym, którzy na moje ręce bezpośrednio ( maile, SMS-y, listy, przesyłki polecone, gołębie pocztowe itp.) , czy też pośrednio wpisami na niniejszym Forum, ale także Forum Autklubu, RO i innych złożyli gratulacje.

 

Oczywiście za ogromny wkład pracy i zaangażownie dziękuję wyjątkowo serdecznie Kajtowi i Jarkowi, ich "lepszym połowom", koordynatorowi, mechanikom polskim oraz fińskim, inżynierowi z TMR, inżynierowi firmy BOS, mechanikom i inżynierowi z Symtech, kierownikowi administracyjnemu, szpiegom ( dziwna nazwa - ale tak się przyjęło :wink: ), przedstawicielce prasowej, fotografom, filmowcom, szkoleniowcom sportowym i medialnym, asystentom mechaników.

 

Oddzielne podziękowania dla przedstawicieli sponsorów, którzy nie tylko wspierali finansowo działalność SPRT, ale także swym zaangażowaniem osobistym i obecnością na rajdach motywowali cały zespół do jeszcze lepszej pracy.

 

Jedno wielkie DZIĘKUJĘ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Droga Dyrekcjo, to My dziękujemy za możliwość oglądania zespołu SPRT i emocje jakie niosą jego starty. :mrgreen:

 

Mam nadzieję, że ten projekt będzie kontynuowany w kolejnych latach. A może nawet, będzie się rozwijał. :mrgreen:

 

Brawo i oby tak dalej. :!: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Dyrekcjo, to My dziękujemy za możliwość oglądania zespołu SPRT i emocje jakie niosą jego starty. :mrgreen:

Mam nadzieję, że ten projekt będzie kontynuowany w kolejnych latach. A może nawet, będzie się rozwijał. :mrgreen:

Brawo i oby tak dalej. :!: :mrgreen:

Przyłączam się i podpisuję wszystkim czym mogę :wink:

Mam nadzieję, że zobaczymy też w Mistrzostwach ładnie przygotowanego sedana :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...