Skocz do zawartości

Mistrzostwo Polski - podziękowanie


ex-Dyrekcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wlasciwie tylko jego gęba byla wykorzystana w szerokich mediach ! kajtek ???????????? ....w :lol: WRC magazynie dla pieprznietych rajdami ? jakie to ma znaczenie ?...zadne ! dla szerokiego odbiorcy.w tym kontekscie kampania kuzaja miazdzy konkurencje ! ...smutne.Twierdzę nadal ze częsciej pisze sie o mstrzostwie Grzyba w mistrzostwach słowacji niz o ,,NASZYM KAJTKU,, w polsce.i tu wykladając hajs na miejscu SIP byl bym zmartiony takim obrotem sprawy. Boufier jest znany w calej europie i wreszcie idzie do IRC ale pamietajmy ze idzie tam bo stał sie kierowcą testowym citroena i peugota...z mega wyczynami na skale europy !

To że SIP wylożył kase to jedno ale nie wierze ze po za tytulem kajta nie ma za tym isc aspekt marketingowy !

SIP chce ...ja tez :) aby w Polsce jezdziło jak najwiecej subaru ! dzieki relacji w WRC,forum,i pięcio sekundowej relacji w tvn turbo ta sprzedaz nie urosnie !

Zobaczcie zaangazowanie citroena ! wlasciwie reklama w prasie jest wszdzie.LOEB,LOEB,LOEB !...

 

No właśnie obawiam się, że rajdy z krwi i kości tak naprawdę ogląda tylko wąska grupka kibiców, 90% ludzi nie ma pojęcia co to OS, PKC, dojazdówka, poproszeni o wymienienie pięciu polskich rajdowców powiedzą:

-Kubica :lol: , Hołowczyc, yyyy....

Dlatego rajdy są coraz mniej atrakcyjne, jako element , czy też główny trzon strategii marketingowej. W tej chwili idzie się w stronę wyszukiwania "gwiazdorów" - Ken Block. Jest show, nie trzeba zawracać sobie głowy, czasami, klasami, punktami itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje i chapeau bas dla sPOLANDrt! Milo widziec, ze u was na wschodzie subaru moze wygrywac. i nie wydaje mi sie ze to tylko kwestia kierowcy - po prostu malo kto z tych naprawde dobrych jeszcze mial odwage powrocic do n4 z s2000. poza tym kajetanowicz jak dobrze pamietam to lancerem nic nie mogl wywalczyc wiec to po prostu dobre polaczenie konduktor + auto :-)

 

tym bardziej ze kajtek jest zawodnikiem tak jak napisalem w pelni profesjonalnym samym z siebie,

 

 

no wlasnie z tym profesionallizmem to niebardzo. obserwujac to co prawda z daleka przez internet i czasem czytajac w gazecie wrc (w tym roku bylem tylko na jednym rajdzie w polsce niestety) to jedynym w pelin profesionallnym kierowca to tutejszy bouffier. zeby byc 'pro' nie wystarczy mowic na koncu wywiadu dziekuje sponsorom.

 

ja bym zyczyl sprt zeby bouffier u was jezdzil!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki wielki sukces ma wielu "ojców" a tym największym jest napewno DYREKCJA . i Tu należą sie z pewnościa największe gratulacje :idea:

Kajtek jest napewno wielkim talentem bez dwóch zdań, ale takie jakie otrzymał wsparcie od SIP , może pozazdrościć chyba każdy zawodnik ( no może oprócz Sołowowa :wink: ) . Miał do dyspozycji najlepsze auta, najlepszych instruktorów ( Makinen) najlepszych inżynierów od zawieszeń , elektroniki itp. a to naprawde kosztuje mase pieniedzy :idea:

Trzymajmy jeszcze kciuki w rajdzie dolnośląskim, bo nie wiem czy wiecie, ale jest jeszcze do zgarniecia tytuł producentów, w którym zgłoszone jest SUBARU, PEUGEOT, SKODA, i tu systuacja jest jeszcze nie pewna, PEUGEOT jako zespół zgłosił Bufiera i Kuchara i jadą na obydwoje na ten tytuł, Kajtek jest sam, ale jesli wygra dolnoslaski jak dobrze liczyłem , to wygra klasyfikacje producentów, to by była dopiero jazda :shock: :idea: Skoda oczywiscie jest bez szans :twisted:

Także trzymamy kciuki za Kajtka i SPRT na dolnośląskim :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoda oczywiscie jest bez szans :twisted:

 

Szkoda. :mrgreen:

 

Także trzymamy kciuki za Kajtka i SPRT na dolnośląskim :idea:

 

Jak najbardziej trzymamy! :mrgreen:

 

Ps. Kajto jeździł kiedyś moim Sti na Torze Kielce. O ile go będę kiedyś sprzedawał (Sti, nie Kajtka :P ), jego wartość rośnie. 8) :mrgreen:

W ogłoszeniu napiszę, że na lewym i prawym siedział Mistrz Polski. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym w tym miejscu podziękować wszystkim tym, którzy trzymali kciuki za cały zespół SPRT w ciągu tegorocznych Mistrzostw Polski !

 

Ależ proszę, nie ma sprawy :mrgreen:.

 

A na poważniej - jakie to fajne, że Subaru znów jest na topie w rajdach. Lokalnych, ale zawsze to coś. Do tego nowy STI sedan i może znów będzie "jak kiedyś" :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Dziękuję bardzo za tak wiele miłych wpisów :wink:

 

Co do sugestii odnośnie wersji sedan - niestety nie będzie przez nas używana w przyszłym sezonie ( mniej konkurencyjna na ciasnych trasach rajdowych ze względu na długość karoserii ).

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Warto dodać, że od dziś już wiadomo, że...

 

 

SPRT zdobyło tytuły Mistrza Polski we WSZYSTKICH możliwych KLASYFIKACJACH :!:

 

SPRT Mistrzem Polski Klasyfikacji Generalnej 2010

 

SPRT Mistrzem Polski Klasyfikacji Grupy N 2010

 

SPRT Mistrzem Polski Zespołów Sponsorskich 2010

 

SUBARU Mistrzem Polski Klasyfikacji PRODUCENCKIEJ 2010 :!:

 

 

czegoż można chcieć więcej? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

herrkam, nie pytaj mnie - szczerze mówiąc też jestem zaskoczony, ale wynika to jakoś z tego całego systemu liczenia i odpisywania. Zdaje się, że chodzi o to, że w pierwszej kolejności najsłabszy rajd odpisuje załoga, a dopiero w następnej "producent". A ponieważ Kuchar musiał odpisać swój najsłabszy rajd, to odpisał też dużo punktów dla Peugeota i w ten sposób zyskaliśmy przewagę...

 

 

... czy jakoś tak :mrgreen: Myślę, że w wolnej chwili Dyrekcja nam to tutaj wytłumaczy, niczym belfer od matematyki dzieciom z podstawówki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

herrkam, nie pytaj mnie - szczerze mówiąc też jestem zaskoczony, ale wynika to jakoś z tego całego systemu liczenia i odpisywania. Zdaje się, że chodzi o to, że w pierwszej kolejności najsłabszy rajd odpisuje załoga, a dopiero w następnej "producent". A ponieważ Kuchar musiał odpisać swój najsłabszy rajd, to odpisał też dużo punktów dla Peugeota i w ten sposób zyskaliśmy przewagę...

 

 

... czy jakoś tak :mrgreen: Myślę, że w wolnej chwili Dyrekcja nam to tutaj wytłumaczy, niczym belfer od matematyki dzieciom z podstawówki ;)

 

i żeby to mistrzostwo świata zdobył Kajto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tym bardziej ze kajtek jest zawodnikiem tak jak napisalem w pelni profesjonalnym samym z siebie,

 

 

no wlasnie z tym profesionallizmem to niebardzo. obserwujac to co prawda z daleka przez internet i czasem czytajac w gazecie wrc (w tym roku bylem tylko na jednym rajdzie w polsce niestety) to jedynym w pelin profesionallnym kierowca to tutejszy bouffier. zeby byc 'pro' nie wystarczy mowic na koncu wywiadu dziekuje sponsorom.

 

ja bym zyczyl sprt zeby bouffier u was jezdzil!!!

 

Mogłbyś rozwinąć trochę swoją wypowiedź... Dlaczego Bouffier?

 

Rajdy z internetu i gazety nie obrazują profesjonalizmu kierowcy. Czym jest profesjonalizm kierowcy? Dla sponsorów (krajowych producentów, importerów) nie ma lepszej twarzy jak Polak - szczególnie tak uśmiechnięty i skromny!!! Do tego dodajmy, że zaczynał od Fiata 126p, "lał" wszystkich w pucharze Peugeota, odnosił sukcesy w EVO (odcinki, rajdy) i do tego jego styl jazdy był efektowny i efektywny. Teraz "trafia się" a wręcz dostaje taką szansę i jeździ w zespole fabrycznym dobrze przygotowanym sprzętem, ma świetnego pilota, ma zgrany team i nieodpartą chęć odnoszenia sukcesów - krótko mówiąc: "profesjonalny kierowca?"

 

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...