Skocz do zawartości

Krzyż sprzed Pałacu


bakupno

Dobrze że nie ma juz Krzyża?  

114 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 217
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Porównanie śp. Lecha Kaczyńskiego do Józefa Piłsudskiego jest o tyle sensowne, że faktycznie obaj Panowie urodzili się, żyli i umarli. Reszta porównania to Twoja ars poetica, która nie tyle mnie obraża co śmieszy.

Grzegorz

 

Grzesiu, Grzegorzu, panie Grzegosławie porównanie o tyle jest trafne, że zarówno Piłsudski jak i Kaczyński prowadzili swoją politykę zagraniczną silną ręką i srali na Rosję i Europie i na to czy ktoś będzie się z nich śmiał i produkował na ich temat kawały. Czy uważasz, że taką samą odwagę mają nas reprezentujący premier i prezydent? Oczywiście polityka silnej ręki Kaczyńskiego mało, komu odpowiadała, ale była! Ale co będzie, jeżeli los Polski naprawdę będzie zależał od panów z PO? Postawią się czy będą ładnie wychodzić na zdjęciach i nas nie ośmieszać jak do tej pory?

 

Jeżeli chodzi o pochówek Piłsudskiego na Wawelu to sprzeciwy 75 lat temu były o wiele większe niż teraz o Kaczyńskiego.

Bo wiesz, że naród był w tedy o wiele bardziej związany z kościołem a sam Marszałek dwukrotnie zmieniał wyznanie, a faktycznie był agnostykiem. Poparcie miał w połowie społeczeństwa. Druga połowa uważała go za dyktatora i uzurpatora, który siłą przejął władzę.

Tyle widzę podobieństw

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia... № 8693 III - czyli w zasadzie odezwe - tez nie on podpisywal.

 

Grzesiek_67, Twoje jest bialo-czarne, moje szaro-szare, nie widze szans na konsensus, a jednoczesnie nie usmiecha mi sie uczestniczyc w tej rozmowie. Opluwasz mnie tekstami typu "dramat", "pana dyskutanta", "geniuszu", "ignarant", "krzykacz". Zadasz informacji a kiedy je otrzymujesz zmieniasz temat... wczesniejszego pytania (to uwaga np. do Twoich warcab i szachow - wyliczenia kredytu mialy na celu pokazac co to znaczy podwyzka o 1 punkt procentowy, a nie stawiac kredyt na rowni z podatkami). Dyskusje starasz sie sprowadzic do poziomu, przy ktorym w normalnej rozmowie wypadalo by juz wyjsc albo sprzedac Ci seka. Wiec... wychodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównanie śp. Lecha Kaczyńskiego do Józefa Piłsudskiego jest o tyle sensowne, że faktycznie obaj Panowie urodzili się, żyli i umarli. Reszta porównania to Twoja ars poetica, która nie tyle mnie obraża co śmieszy.

Grzegorz

 

Grzesiu, Grzegorzu, panie Grzegosławie porównanie o tyle jest trafne, że zarówno Piłsudski jak i Kaczyński prowadzili swoją politykę zagraniczną silną ręką i srali na Rosję i Europie i na to czy ktoś będzie się z nich śmiał i produkował na ich temat kawały. Czy uważasz, że taką samą odwagę mają nas reprezentujący premier i prezydent? Oczywiście polityka silnej ręki Kaczyńskiego mało, komu odpowiadała, ale była! Ale co będzie, jeżeli los Polski naprawdę będzie zależał od panów z PO? Postawią się czy będą ładnie wychodzić na zdjęciach i nas nie ośmieszać jak do tej pory?

 

Jeżeli chodzi o pochówek Piłsudskiego na Wawelu to sprzeciwy 75 lat temu były o wiele większe niż teraz o Kaczyńskiego.

Bo wiesz, że naród był w tedy o wiele bardziej związany z kościołem a sam Marszałek dwukrotnie zmieniał wyznanie, a faktycznie był agnostykiem. Poparcie miał w połowie społeczeństwa. Druga połowa uważała go za dyktatora i uzurpatora, który siłą przejął władzę.

Tyle widzę podobieństw

Pozdrawiam

I to wszystko w ........pedii można znalezć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównanie śp. Lecha Kaczyńskiego do Józefa Piłsudskiego jest o tyle sensowne, że faktycznie obaj Panowie urodzili się, żyli i umarli. Reszta porównania to Twoja ars poetica, która nie tyle mnie obraża co śmieszy.

Grzegorz

 

Grzesiu, Grzegorzu, panie Grzegosławie porównanie o tyle jest trafne, że zarówno Piłsudski jak i Kaczyński prowadzili swoją politykę zagraniczną silną ręką i srali na Rosję i Europie i na to czy ktoś będzie się z nich śmiał i produkował na ich temat kawały. Czy uważasz, że taką samą odwagę mają nas reprezentujący premier i prezydent? Oczywiście polityka silnej ręki Kaczyńskiego mało, komu odpowiadała, ale była! Ale co będzie, jeżeli los Polski naprawdę będzie zależał od panów z PO? Postawią się czy będą ładnie wychodzić na zdjęciach i nas nie ośmieszać jak do tej pory?

 

Jeżeli chodzi o pochówek Piłsudskiego na Wawelu to sprzeciwy 75 lat temu były o wiele większe niż teraz o Kaczyńskiego.

Bo wiesz, że naród był w tedy o wiele bardziej związany z kościołem a sam Marszałek dwukrotnie zmieniał wyznanie, a faktycznie był agnostykiem. Poparcie miał w połowie społeczeństwa. Druga połowa uważała go za dyktatora i uzurpatora, który siłą przejął władzę.

Tyle widzę podobieństw

Pozdrawiam

I to wszystko w ........pedii można znalezć ?

 

Nie no co TY :lol: Tylko w PiS-owskim biuletynie: "ustawiaj krzyże i walcz" ale trzeba też znać hasło :mrgreen:

Się czyta się wie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowisz "A ze Vat wzrosnie? trudno - niech wzrosnie nawet i o 5% - ale niech zaczna placic wszyscy". To troche jak: ja nie mam krowy to niech sasiadowi krowa zdechnie.

nie bardzo wiem do czego pijesz - mysle ze osobiscie zaplacilem przez rok wiecej vatu od paliwa (dzieki subaru) niz niejeden zarabia w tym kraju - i raczej mam moralne prawo stwierdzic to co napisalem. Jest bryndza na rynku - niestety trzeba za nia placi - i tak jest wszedzie jednym sie zabiera 14ta pensje, inni maja wyzsze podatki (np. USA) itd.

to ze ktos narozrabial a my za to placimy to inna sprawa - ale bez tego sie nie da niczego zrobic.

Jak masz inny pomysl na zebranie kasy na zalatanie dziury w budzecie to sie zajmij polityka - ja takowej wiedzy nie posiadam wiec tylko sobie po cichutku komentuje :mrgreen:

 

Ja sie nie bawie w gdybanie a gdyby kto inny wygral. WYGRALI. Maja prezydenta i premiera z jednej partii. Maja mozliwosc przepchniecia wszelkich ustaw. Sytuacja gospodarcza jest fatalna (gdyby Panstwo bylo obywatelem, to juz komornik by wiercil dziure w zamku). I co robia? NIC. Nie dywaguje czy PIS by cos zrobil, albo skad sie wzial ten bajzel. Mowie tylko ze teraz za to odpowidaja i zasranym obowiazkiem jest posprzatac. Nie robia tego i jak sadze nie zrobia.

ale przeciez napisalem ze sie boja wlasnego cienia i nic nie robia - Nie wstydze sie tego ze na nich glosowalem - ale nie jestem zadowolony z ich poczynan. Z drugiej strony czego sie spodziewac na jesieni wybory samorzadowe wiec nikt sie nie wychyli z niczym - mysle ze wrecz wola przeczekac do kolejnych wyborow parlamentarnych - czy dobrze? W pierwszym momencie mysle ze nie - jednak z drugiej strony to jedyna mozliwosc aby cos zrobic w tym kraju.

Zauwaz ze tendencja jest taka dzis rzadzi lewica - za 4 lata prawica i nastepuje negowanie wszystkiego co robili poprzednicy - i tak od 20 lat.... wiec jesli zaczna teraz reformy to ich wydymaja przy nastepnych wyborach bo "lud" bedzie niezadowolony wiec kto inny wygra. Jesli jakakolwiek opcja podeszlaby do sprawy rozsadnie to by przeczekala i przygotowala sobie grunt pod zmiany, a po wygranych wyborach cos zaczela robic - to jedyna szansa aby bylo widac efekt - bo przez 4 lata mozna co najwyzej ukrasc tyle zeby zyc wygodnie przez kolejnych 20 lat.

Standardowo jest tak

1 rok wygrywasz wybory i naparzasz wszystko co robil poprzednik i kradniesz

2 rok mowisz o reformach i kradniesz

3 probujesz je uskutecznic i kradniesz

4 rok - starasz sie uspokoic opinie publiczna aby nie przegrac z kretesem wyborow i przeniosisz to co ukradles na kajmany :mrgreen:

 

 

co do Twoich wywodow dt. Krus i Zus to co najmniej smieszne jest stwierdzenie rentownosci KRUS w sytuacji gdy placi za niego (de facto) 30 milionow a korzysta 8 (strzelam bo nie mam pojecia ilu jest rolnikow).

Przyklad (wyssany z palca rzecz jasna) Zwykly Kowalski pracuje np w pkobp i zarabia 5k brutala miesiecznie - z tego placi pewnie tysiaka (liczby calkowicie ogolne i nie potwierdzone - chodzi mi o rzad wielkosci) na zus reszte wydaje na wynajem lub splate kredytu mieszkaniowego w Wawie i przezycie, a obok jest rolnik - sredni 10 ha sredniej ziemi, stary bizon dwa traktory jakis dostawczak i ze dwie osobowki do tego pietrowy dom itd. Przychod miesieczny owiany tajemnica - ale raczej strasznie maly bo widac ze to bmw co je kupil w tamtym roku to 4 letnie i na dodatek z niemiec. Placi na Krus 1000 pln na kwartal (za siebie i zone razem). Moim marzeniem jest mu sponsorowac kolejna wymiane samochodu.

Nie chce aby wszyscy placili za wszystkich - chce zeby kazdy placil za siebie - i tylko minimum na Zus aby funkcjonowala panstwowa sluzba zdrowia - a jesli ktos podpisze ze sie zgadza na ryzyko braku emerytury to moze kase trzymac u siebie na koncie i wzorem amerykanow jezdzic na starosc po swiecie a nie zebrac zasilek opiekunczy czy jak to sie tam nazywa.

 

Podsumowujac i tak juz przydlugi wywod:

Nie ma parti idealnej - zwlaszcza w tak zmiennym narodzie jak Polacy

caly system jest chory - choc mysle (po latach w korporacji - ktora chwale sobie i dziekuje za comiesieczne przychody) ze w wielu przypadkach (Zus, szpitale) wystarczylby manager wysokiego szczebla (prawdziwy nie teczkowy)

i najwazniejsze kompromitajca dla Polski nie jest krzyz czy te bezzebne babcie tam stojace, nie jest tez tlum mlodziezy naprzeciw protestujacej przeciw protestujacym - kompromitacja jest wykorzystywanie tak prostych ludzi (jak te babcie) do swoich celow i niemoc podjecia dzialan przez ich oponentow - czyli stanie na strazy demokratycznego panstwa.

 

 

ps.

otwieram druga flaszke bo dobrze sie czyta :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no co TY :lol: Tylko w PiS-owskim biuletynie: "ustawiaj krzyże i walcz" ale trzeba też znać hasło :mrgreen:

Się czyta się wie :wink:

 

hehe

 

 

Jabar, nie tylko ty płacisz vat przy paliwie :P ale każdy kto zdecydował się na turbo-subaraka :mrgreen:

 

PS.

Wiadomości sprzed byłego krzyża jest cisza i spokój zaczyna wyglądać normalnie, jeszcze telewizja by sobie pojechała i był by spokój 8)

 

-- Pt wrz 17, 2010 7:51 am --

 

to oświeć ciemnego wieśniaka, gdzie leży Karlstad i jego okolice... :P:twisted::) kieleckie? świętokrzyskie? bo na pewno nie na warmii i mazurzech :twisted:

 

do mnie pijesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opluwasz mnie tekstami typu "dramat", "pana dyskutanta", "geniuszu", "ignarant", "krzykacz".

 

Faktycznie, po przespaniu się z problemem, należy Ci się PRZEPRASZAM. Wszelkie epitety, których użyłem w stosunku do Twojej osoby naprawdę nie były potrzebny zaś ich użycie mogło Cię obrazić. Raz jeszcze przepraszam, co do meritum oczywiście rozstajemy się na diametralnie innych stanowiskach...i niechaj tak pozostanie :mrgreen:

 

 

Pozdrawiam

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracając ( :mrgreen: ) do matematyki w wacie: grzywaczewski przedstawił to jasno i trudno z logicznego punktu widzenia zarzucić nieścisłość. Jest tylko jedno 'ale'! Zwiększając podatek VAT np. o 2%, stawka VATu podniosłaby się o ułamkową część punktu procentowego, co dałoby nam nowe stawki w postaci: 3,06%, 7,14%, 22,44%.

Z punktu widzenia użyteczności chyba niezbyt szczęśliwe rozwiązanie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja i tak uważam że problem krzyża był sztucznie podsycany cały czas przez media. Wiecie jak oglądalność skakała?

Cóż, teraz będą wielodnowe dyskusje.

A faktycznie Jabar ma rację z tym wykorzystywaniem ludzi. W niektórych diecezjach były wycieczki do Warszawy dla emerytów, w planie - "obrona krzyża"

To jest stwarzanie sztucznego problemu i podsycanie go a rzeczy ważne niestety w tym uciekają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek_67, jest OK.

 

Jabar, co do checi reformowania jest dokladnie tak jak mowisz. Rok temu przedstawiciele partii rzadzacej przyznawali w wwywiadach ze za wiele nie zrobia bo czekaja na wybory prezydenckie, ale pozniej to pokaza. Teraz juz sie mowi, ze zaraz kolejne i trzeba poczekac. I tak w kolo Macieju.

 

Druga sprawa (moim zdaniem) to nie ma w Polsce partii prawicowych. Tzn. sa jakies tam UPRy, ale nie ma liczacych sie partii. Wladze na zmiane ma lekka-lewica, wieksza-lewica i pelna-lewica. Przez wiele ostatnich lat bylem przeciwnikiem PiSu wlasnie za ich socjalnosc i wierzylem w liberalne PO. Teraz jednak widac jak bardzo liberalna jest ta partia - normalna lewica. Od Napieralskiego te partie roznia sie juz tylko detalami, bo jesli chodzi o polityke gospodarcza i socjalna to moim zdaniem mogliby sie polaczyc.

 

Z ta dziura budzetowa to jest wlasnie tak, ze wszedzie trabia skad wziac kase zeby ja zalatac. I jak juz wymysla, to mowia ze "przychody Panstwa" wzrosna... Panstwo nie ma przychodow. Tzn. mogloby miec przychody z panstwowych przedsiebiorstw gdyby te byly rentowne. A w globalu firmy panstwowe wiecej dostaja dofinansowania niz wypracowuja zysku. Panstwo utrzymuje sie z podatkow i parapodatkow i to nie sa przychody tylko wplywy.

 

Zalatanie dziury poprzez coraz wieksze wplywy nie jest mozliwe. Nawet jesli w tym roku zalataja dziure, to w przyszlym znow sie pojawi i znow trzeba bedzie wiekszych wplywow. Dojdziemy do takiego momentu kiedy wplywow bedzie juz tylko wystarczyc na rolowanie zadluzenia.

 

Trzeba drastycznie zmniejszyc wydatki. Nie robia tego i nie zrobia. Poprzednie ekipy tez tego nie zrobily. Bo jak napisalem wszystkie rzadzace ekipy sa lewicowe. Bez roznicy co mowia, ich realny program sprowadza sie do ingerencji Panstwa w jak najwiecej obszarow zycia i w redystrybucje zasobow. To sa wlasnie wyznaczniki socjalizmu.

 

Usiade i poszukam danych dla KRUS i ZUS, jak znajde zalinkuje. Jabar, ZUS otrzymuje ogromne dofinansowanie a plynnosc finansowa zapewniaja mu linie kredutowe, ktorych obsluga idzie w koszty Panstwa. Zaleta KRUSu jest jego prostota i jak pokazuja analitycy, ten system malo poborow zjada na swoja obsluge. Dodatkowo tez istnieje klarowna i proporcjionalna zaleznosc pomiedzy skladka a emerytura. Z tego co mi wiadomo emerytura wyniesie ze 600 PLN. Skladki sa smiesznie niskie ale emerytury sa tez niskie, acz adekwatne do skladek. To jest bliskie systemowi emerytalnemu chyba w Kanadzie, gdzie placi sie niskie skladki i dostaje glodowa emeryture, a o jakosciowe zycie na starosc trzeba zatroszczyc sie samemu.

 

ZUS przeciwnie. Placisz duzo, dostaniesz malo albo nic. Do tego jego 'aparat' pochlania duza czesc zebranych srodkow. No i tak na prawde pieniadze ktore "odkladamy" na przyszlosc sluza wyplacie biezacych zobowiazan, i to tylko dzieki wspomagani linii kredytowych.

 

-- 17 wrz 2010, o 08:34 --

 

romek_l, pewnie ze tak byc nie moglo, acz nie zmienia faktu ze ta podwyzka bedzie drastyczniejsza niz przedstawia sie to opinii publicznej i ze jest to kolejne zdzierstwo. Co do tego 1 punktu procentowego to i tak byly glosy ze przestrojenie kas fiskalnych, oraz zakup nowych jesli oldschoolowe modele nie dadza sie juz przestawic, moze zjesc czesc tych zyskow. Nie sadze by tak bylo i oczywiscie to uzytkownicy kas zaplaca.

 

Dziura w budzecie a tu prosze http://www.portalsamorzadowy.pl/prawo-i ... ,8188.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech...witam ponownie :D Grzywaczewski jak Ty to robisz...jeden post z sensem następny bach i ciśnienie wzrasta...ale nieważne luzik :mrgreen: problem w tym, że wszyscy się tu gorączkujemy a tak naprawdę to trzeba pokoleń aby w tym kraju zmieniła się mentalność - wszystkim się wszystko należy administracja rozbudowana do granic możliwości, przedstębiorcy traktowani jak potencjalni przestępcy etc. za chwilę kolejne wybory - już widzę na przykładzie mojej małej mieściny kto się wybiera startować - same niedojdy i gamonie życiowe mające za jedyny cel zdobić jakąś ciepłą posadkę dla siebie i ewentualnie swojej rodziny...Niestety ludzie z pomysłem, którzy mogli by coś zrobić niestety nie mają na to czasu bo trzeba prowadzić firmę, zarabiać na zusy srusy i inne. Drugie to zostań choćby radnym i miej przy okazji jakąś działalność gospodarczą - zaraz masz na głowie ABW, CBA, lokalne gazety i HGW co jeszcze bo przecież niemożliwe żebyś coś chciał robić bezinteresownie dla swojego miasta - MUSISZ MIEĆ W TYM INTERES i dopóki to się w mentalności ludu nie zmieni to nic nie ruszy...Więc możemy się tu napinać do granic możliwości ale przez najbliższe kilkanaście lat będziemy wybierać pomiędzy dzumą a cholerą a czas pomiędzy wyborami będzie nam mijał na kłótni co by było lepsze...

Ups...miało być o krzyżu - dobrze że już go nie ma :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pacze tak sobie na was i widze Grekow. W sensie rozmilowania w dyskusjach o strukturalnych bzdurach (czyt. polityce).

Dobrze, ze Polacy maja chociaz troche wiecej p... zdrowego rozsadku i nie doprowadzili to sytuacji oikonomicznej jaka panuje na poludniu Balkanow.

 

A moze po prostu my nawet kryzys potrafimy sp...aprykowac? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emotorsport Ja po prostu chyba się wyprowadzę . Byłem na rekonesansie i bardzo mi się tam spodobało . Mogę dostać pracę natychmiast i mieszkanie wynająć . Patrzę na to ze spokojem , ale mam sporo spraw rodzinnych w kraju i nie da się tego tak zostawić - sam dobrze powinieneś wiedzieć :|

Napadanie na kogoś że napisał o podwyżce VAT o 2% jest bez sensu , bo każdy wie że chodzi o skrót myślowy . Wracając do Szwecji , to VAT jest 25% na wszystko (brak stawek preferencyjnych ) :!: Jeśli chodzi o koszty utrzymania to:

podatek dochodowy wynosi 33% ale w tym jest opłata na służbę zdrowia 11% i podatek faktyczny 22% . Dom na wsi kosztuje ok.200 tyś.zł . Kredyt na dom jest oprocentowany 1,2 i można go w całości odliczyć od dochodu :shock: W bankach nie ma żadnych opłat typu prowizja , koszty manipulacyjne , otrzymanie karty , pobieranie gotówki żadnych opłat Kupujesz bilet komunikacji miejskiej w Nynascham i możesz na tym jednym przejechać Stockholm i jeszcze dalej (ok 80 km) za parę SEK . Drogi są darmowe . Pomoc rodzinna jest taka że to dziecko dostaje na konto pieniądze .

Ja to piszę też skrótem myślowym i nie chcę tego rozwijać .

Co do krzyża , to kościoły są prawie puste . Ostatnio nawet spałem dwie noce w kościele w Vasterwik . Sama kaplica mieści może ze 100 osób , ale są pomieszczenia dla dzieci , dla pielgrzymów , sala do tenisa , do nauki tańca itp. Ludzie przychodzą , bo bardzo fajnie można spędzić czas . Spotkaliśmy kilku Serbów w sali rozrywki , razem gotowaliśmy obiad , graliśmy w karty i tenisa stołowego . Taka jest rola kościoła w Szwecji .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do krzyża , to kościoły są prawie puste . Ostatnio nawet spałem dwie noce w kościele w Vasterwik . Sama kaplica mieści może ze 100 osób , ale są pomieszczenia dla dzieci , dla pielgrzymów , sala do tenisa , do nauki tańca itp. Ludzie przychodzą , bo bardzo fajnie można spędzić czas . Spotkaliśmy kilku Serbów w sali rozrywki , razem gotowaliśmy obiad , graliśmy w karty i tenisa stołowego . Taka jest rola kościoła w Szwecji .

 

Brzmi to pozytywnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emotorsport napisał(a):

to oświeć ciemnego wieśniaka, gdzie leży Karlstad i jego okolice... kieleckie? świętokrzyskie? bo na pewno nie na warmii i mazurzech

 

do mnie pijesz?

 

 

A co Ty masz wspólnego z Karlstad? Piję do zawodowego malkontenta o nicku IRAZU... :twisted::lol: który stoi zawsze okoniem... :mrgreen::lol: , ale znając Marka, wiem, że to tylko tak na przekór, żeby zaostrzyć i dodać pikanterii wymianie poglądów.. :lol: taki prowokator z niego.... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu, Grzegorzu, panie Grzegosławie porównanie o tyle jest trafne, że zarówno Piłsudski jak i Kaczyński prowadzili swoją politykę zagraniczną silną ręką i srali na Rosję i Europie i na to czy ktoś będzie się z nich śmiał i produkował na ich temat kawały. Czy uważasz, że taką samą odwagę mają nas reprezentujący premier i prezydent? Oczywiście polityka silnej ręki Kaczyńskiego mało, komu odpowiadała, ale była! Ale co będzie, jeżeli los Polski naprawdę będzie zależał od panów z PO? Postawią się czy będą ładnie wychodzić na zdjęciach i nas nie ośmieszać jak do tej pory?

 

Masz ciekawą definicję pojęcia rządzenia tzw. silną ręką oraz określenia odwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i z wątku o dwóch deskach zrobiliście tutaj szkołę życia. :mrgreen:

To może tak adremowo bardziej:

 

Patrole policyjne co dziesięć metrów. Agenci ABW na każdym rogu. Snajperzy na każdym dachu. Koszt akcji szacowany na 1 mln PLN. 10 ekip ze wszystkich największych stacji telewizyjnych. Stu osiemdziesięciu sześciu redaktorów radiowych. Przekazy na żywo w prime time. No co? Nigdy nie widzieliście jak ktoś zapala na Krakowskim Przedmieściu znicz za 2,50 PLN?

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i z wątku o dwóch deskach zrobiliście tutaj szkołę życia. :mrgreen:

Nie rób tego ! Na forum są ludzie wierzący , więc w ten sposób są obrażani . Pisanie krytycznie o polityku i jego poglądach to nie to samo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...