Skocz do zawartości

auto dla mojej pani??


cypis

Rekomendowane odpowiedzi

(...) ona zakochana jest w benzynie i....LPG.

 

ja rozumiem, ze milosc jest slepa... ale LPG? :shock: :roll:

 

Chorujesz na gazofobie? :roll: :twisted:

 

Ja bym brał Miniacza! Moim zdaniem nie ma porównania do Yarisa, albo SX4. Auto bardzo stylowe i mimo, że jest ich sporo to nadal wyróżnia się w tłumie :D

 

Ja jechałem takim:

 

2005minicoopersjcwgptun.th.jpg

 

Boski jest 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opel Astra GTC :?:

Fajna sylwetka, duża gama silników, stosunkowo mały samochodzik w mojej ocenie super do miasta :!: chociaż może być utrudniona widoczność do tyłu z powodu małych okienek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oszczędne kobiety macie Panowie, jak z zakupami mieszczą się do bagażnika wielkości większej damskiej torebki :mrgreen: :wink:

 

 

Ostatnio OBKiem wiozłam materac 90x200 8) :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Morgiana
Oszczędne kobiety macie Panowie, jak z zakupami mieszczą się do bagażnika wielkości większej damskiej torebki :mrgreen: :wink:

 

ja tam myślę, że to nie jest kwestia oszczędności ww kobiet, a oznaka tego że koledzy przewidującymi są - będzie mały bagażnik :arrow: mniej kupi :!:

:mrgreen:

 

aż mi się nasuwa pytanie - we wszystkich da się złożyć tylna kanapę?

po złożeniu kanapy moja starleta ma ładowność zbliżoną do TIRa :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wieksze zakupy mamy forka wiec to raczej wypad do tesco i 3 reklamówki ewentualnie jakis basen siłownia i oczywiscie praca.......

Auto nie musi być autem dostawczym bo powietrze nim bedzie wozila a na zakupy najczesciej forkiem razem jezdzimy.

Co do VTS hmmm jej sie podobha ale saxo C2 twierdzi ze to mini van i nie wyglada wcale .....ale zakup wersji VTS to wiadomo zawsze ryzyko bo mało jest bez przygodowych aut (VTR to pakiet stylizacyjny VTS do jakiejkolwiek wersji silnikowej czyli moze byc 1,1 vts look)

 

Jak pisalem co do mocy cokolwiek wiecej niż ma sej sporting bo i tak tego nie wykorzysta bo sie u nas w wiescie w dzien poprostu nie da a do osób ktore upalaja po nocach nie zalicza sie..... wiec Yaris 1,3 mini 1,6 MG zr 1,6 i raczej niz taka objętość nie chcemy iść w góre .......

 

Co do LPG poprostu widzi ile Km robi w jakiej cenie i ze koszta exploatacji sa znikome w porównaniu to nowszego auta ON no i bardzo ja denerwuje jak na nia dyszle kopca z tego powodu tez go nie chce :PPP

 

W sumie nie wiem a ostatnio szperajac pojawila sie jeszcze jedna ciekawa zapomniana opcja przez wszystkich a mianowicie ......Misiek Colt CZ czy jakos tak ceny ciekawe auta młode bo od 06 produkowane i 3drzwiowy wyglada naprawde zacnie:))

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C13329613

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pochamować zapędy szukam auta dla kobiety a nie dla siebie :twisted::twisted: ma być ekonomiczne, palić nie wiele i dla pewności po rozłorzeniu foteli ma być bardzo niewygodnie :twisted::twisted::twisted:

 

Fantazje prosze schować do szuflady dzis była dyskusja i w sumie dałem jej klina starsze mini z wiekszym przelotem czy nowszego miśka z małym .....i dostalem odpowiedz a co z Yariską ??? W sumie jej nie chce ale jak by była czarna na czarnych felgach to bym chciala......... :roll: :roll: :roll: :| :|

 

Kurde ja pojechalem kolega Maciek przewiózł mnie bo ciasnej granitowej drodze z kilkoma nawrotami i kupilem,a cała reszta to był drugi plan.

 

Ktoś wie ma mini ?? BMW normalnie serwisuje te auta części jakieś są zgodne z innymi modelami bmw??

Miska i Toyke serwis mam pod reka a Yariski tyle jezdzi ze jak zerknolem na stronke IC to dostepność części olbrzymia...nie wiem jak z CZ bo to mało popularne autko ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam BMW MINI. Serwisować je można tylko w serwisach BMW & MINI (oczywiście jeśli mowa o ASO ). Mieszkając w Gliwicach nie masz daleko do Katowic, gdzie taki serwis istnieje, więc akurat z tym kłopotu nie będziesz miał. Na początku właśnie tam serwisowałem, ale przestałem odkąd w Krakowie otworzyli samodzielny serwis MINI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alfa Mito :!:

Sam chciałbym mojej żonie kupić :roll:

 

toż to nic innego jak Fiat Putno :roll:

gdyby Swifta robili z porządnych materiałów poleciłbym ten samochód, trochę mały ale fajnie jeździ(ł)

wykończenie pozostawia jednak wiele do życzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może Lancie Ypsilon?

 

np http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C13263859

 

Albo Peugota 206 CC 8)

 

Wydaje mi się, że ten Misiek to rozsądny wybór za rozsądną cenę. Osobiście jakoś mam uprzedzenie do włoskiej i francuskiej tandety której jedyną zaletą jest ładny wygląd. :mrgreen:

 

haha akurat w tym samym czasie napisaliśmy posty :lol::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alfa Mito :!:

Sam chciałbym mojej żonie kupić :roll:

 

toż to nic innego jak Fiat Putno :roll:

gdyby Swifta robili z porządnych materiałów poleciłbym ten samochód, trochę mały ale fajnie jeździ(ł)

wykończenie pozostawia jednak wiele do życzenia

 

Punto to ładny, ale bardzo popularny i dosyć nudny samochód (Grande jeszcze daje radę), a Mito to dynamiczny maluch z nieprzeciętną linią.

 

alfa-mito.jpg

 

Auto, moim zdaniem, idealne dla kobiety (tylko cena i tak jest 2x wyższa od tej, którą podał cypis).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swift Sport - ma 1.6, ma 125 koni, jest banan na twarzy po jezdzie, imo prowadzi sie duzo lepiej niz MINI. No i nie masz na środku prędkościomierza wielkości średniej pizzy. Kosztuje sporo mniej niz miniak. W standardzie ma wszsytko climatronic, sportowe fotele, elektryke szyb i lusterek, ESP, alusy,radio mp3, skórzana kierownica itp.

 

Moja kobitka ujezdza swifciora z 4x4 i bardzo jest zadowolona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie mini, to C2 VTS albo Swift Sport na jakiejś fajnej feldze. Oba te wozy parkują niedaleko miejsca, gdzie tymczasowo mieszkam: C2 VTS jest czerwony i ma białe "rajdowe" felgi - chyba nawet oryginalne O.Z. Gran Turismo feldze i wygląda super. Swift też jest czerwony, ale ma srebrne felgi, choć również wygląda fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie mini, to C2 VTS albo Swift Sport na jakiejś fajnej feldze. Oba te wozy parkują niedaleko miejsca, gdzie tymczasowo mieszkam: C2 VTS jest czerwony i ma białe "rajdowe" felgi - chyba nawet oryginalne O.Z. Gran Turismo feldze i wygląda super. Swift też jest czerwony, ale ma srebrne felgi, choć również wygląda fajnie.

 

Przemeq- wkleiłem powyżej linki do dokładniego takiego VTS'a :)- fajne wozidełko bez dwóch zdań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie mini, to C2 VTS albo Swift Sport na jakiejś fajnej feldze. Oba te wozy parkują niedaleko miejsca, gdzie tymczasowo mieszkam: C2 VTS jest czerwony i ma białe "rajdowe" felgi - chyba nawet oryginalne O.Z. Gran Turismo feldze i wygląda super. Swift też jest czerwony, ale ma srebrne felgi, choć również wygląda fajnie.

potwierdzam - na przykladzie wlasnych aut, ze OZ dobrze na Swifcie wyglada :P

 

21784296.th.jpg

 

 

60474427.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie mini, to C2 VTS albo Swift Sport na jakiejś fajnej feldze. Oba te wozy parkują niedaleko miejsca, gdzie tymczasowo mieszkam: C2 VTS jest czerwony i ma białe "rajdowe" felgi - chyba nawet oryginalne O.Z. Gran Turismo feldze i wygląda super. Swift też jest czerwony, ale ma srebrne felgi, choć również wygląda fajnie.

 

Przemeq- wkleiłem powyżej linki do dokładniego takiego VTS'a :)- fajne wozidełko bez dwóch zdań.

 

Jakoś to przegapiłem, sorry :oops:.

 

A co do DS3: FAAAAAJNY. Ale nie w tym budżecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaki79, dokładnie, wiemy jak jest w środku yarisa, w rodzinie mamy taką litrówkę :)

co do C2 w wersji VTS, po cichu też o niej myślę, bo wygląda zadziornie, dodanie samych białych felg już tworzy z niego autko niemalże z tras rajdowych http://www.moto.allegro.pl/item11568193 ... 2_vts.html 8)

jednak ciekawi mnie jak wygląda bezawaryjność takiej C2ki

 

My mamy czarnego Yarisa (1.3) na białych OZ Superturismo :mrgreen:.

 

dawaj fote :P

obniżony deczko? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaki79, dokładnie, wiemy jak jest w środku yarisa, w rodzinie mamy taką litrówkę :)

co do C2 w wersji VTS, po cichu też o niej myślę, bo wygląda zadziornie, dodanie samych białych felg już tworzy z niego autko niemalże z tras rajdowych http://www.moto.allegro.pl/item11568193 ... 2_vts.html 8)

jednak ciekawi mnie jak wygląda bezawaryjność takiej C2ki

 

My mamy czarnego Yarisa (1.3) na białych OZ Superturismo :mrgreen:.

 

dawaj fote :P

obniżony deczko? :twisted:

 

Nie mam tu foty (ale jak umyję autko to pstryknę fotki i wstawię- ładnie wygląda na tym felunku).

 

ps. Autko nie jest obniżone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...