Skocz do zawartości

[Kielce] II SJS Forumowy 23.09.2005


CracowDragon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 899
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeżeli jedziesz z Krakowa obwodnicą to jak zjedziesz na Skawinę, na górce ( nie dokładnie pamiętam na której) po prawej stronie jest komis samochodowy (spory przy samej drodze). Wjeżdza się jak do komisu, trzeba przejechać przez cały i na końcu jest coś jak hala. Tam można zaopatrzyć się w oponki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Achtung, achtung - attention, attention - wnimanje, wnimanje!

 

Jako alternatywę dla motelu przy torze mogę zaproponować baaardzo zaprzyjaźnione gospodarstwo agroturystyczne - ja tam zawsze robię tego typu spotkanka; tam miało być też poprzednio, ale było niestety zajęte - potrzebuję samookreślenia imprezowiczów, co Wam bardziej pasuje.

 

Koszt za wyżerkę + nocleg wynosiłby ok. 60-70 PLN. Jest możliwość umówienia się na "II klasę", czyli np. na nocleg w stodole :wink: lub pod namiotem, wtedy oczywiście taniej.

Żarcie domowe (mmmniammm, tu ręczę głową) - gospodarze bardzo sympatyczni. Nie wiem, jak teraz, bo coś przebudowali - ale kiedyś był kort tenisowy, boisko do siatkówki, konie i bilard.

 

Wady:

1) To są Mąchocice - więc musimy przejechać na drugą stronę Kielc (co w sumie można potraktować jako zabawę: dostaniecie intinerer 8) ) -, za to okolica zdrowa, piękna (to juz "właściwe" Góry Świętokrzyskie) i historyczna (Żeromski :wink: ).

2) W sobotę 10.09. mają duże wesele - więc wieczorem mogą zacząc się zjeżdżać na nocleg pierwsi goście (myślę, że nie będziemy sobie przeszkadzać...) - no i w sobotę musielibyśmy się zebrać koło południa, żeby zwolnić miejsca.

 

W motelu z kolei zapodałem temat negocjacji cenowych... Nie wykazali entuzjazmu. Myślę, że coś się zbije - ale pewnie niezbyt dużo.

 

Czekam na sygnały i opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście opcjonował bym za agrotjuristiką... :mrgreen: To, że trzeba dojechać moim zdaniem nie stanowi problemu... Ostatnio konwój miał się jak najbardziej dobrze a ceny plasują się znacznie korzystniej. Wesele jest w sobotę wieczorem a my potrzebujemy tyle czasu, żeby odparować więc na pewno nie będziemy sobie przeszkadzać i nie wiem czy się w ogóle z nimi spotkamy. :roll: Zawsze jest to coś ciekawszego niż motel. :wink: Jeżeli chodzi o papu to zdaje się w całości na opinię WiS'a, ostatnio na jedzenie nie można było narzekać... Było sporo i baaardzo smaczne...

Tylko jeszcze pytanie jak wygląda sprawa śniadania... Już widzę, że impreza będzie dobra a przed drogą warto coś na poprawę trawienia i szybsze parowanie tego i owego zjeść... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już na forum mam Matkę T.A.T.Ę a teraz jeszcze braciszka... uuuuu normalnie rodzinnie się tu coś robi...

 

Mów mi - wuju! :mrgreen: Tylko wyraźnie, żeby uniknąć nieporozumień, eeee, rodzinnych :roll: :wink:

 

A do rzeczy: no, to jak nie usłyszę wyraźnego sprzeciwu, to dogrywam Mąchocice. Ja też wolę tam: jak pisałem, wiele razy korzystałem z gościny państwa Trębaczów i zawsze byłem zadowolony... Goście też :twisted:

Dragon: żaarcie znacznie lepsze niż ta garmażerka w Sielpi, to jest normalna, DOMOWA kuchnia. Co do śniadania: nie spytałem dokładnie, ale z tego co pamiętam, to zawsze było w oferowanej cenie... Więc chyba tym razem też. Szczegóły z menu oczywiście jeszcze dogadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) To są Mąchocice - więc musimy przejechać na drugą stronę Kielc

 

Z tego wnioskuję, że chyba nawet może być dalej, ale ostatnio nie było wcale tak daleko, chybam, że mi przejazd w tak zacnym konwoju jakoś szybko miną... :mrgreen::mrgreen:

 

Ale biorąc pod uwagę, że jest to znacznie tańsze i agroturystyka a nie motel to wydaje mi się, że warto...

 

PS Abt a skąd Ty wiesz gdzie teraz będą górniczki... :wink: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smoku jakbyś mnie mógł wpisać baaaaaaaardzo wstępnie na listę szczęśliwców, których wypuszczą na tor. Cholera co za czasy, nic nie możesz do końca zaplanować na 100%.

Jaki jest termin ostatecznej deklaracji i wpłaty kaski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na liście już widniejesz... Wpisanie Ciebie spotkało się z ogromnym aplauzem edytującego (czyli mnie). Fanfary zabrzmiały, serpentyny poszły w górę w fajerwerki w kibelek (bo dopiero jak je odpaliłem dotarło do mnie, że w domu to mogę nimi narobić kuku :twisted: )

Kaski ja nie zbierać z lenistwa... :wink: Płaci się na miejscu przy wjeździe na tor...

Ostatecznego terminu nie ustalałem, ale było by miło tak na tydzień przed czyli do 02.09... Abym był w stanie już wszystko dopiąć na ostatnią agrafkę... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WiS napisał/a:

1) To są Mąchocice - więc musimy przejechać na drugą stronę Kielc

 

 

Z tego wnioskuję, że chyba nawet może być dalej, ale ostatnio nie było wcale tak daleko, chybam, że mi przejazd w tak zacnym konwoju jakoś szybko miną...

 

Dalej. Według atlasu samochodowego wyszło mi ok. 30 kilometrów (w tym przejazd przez miasto), realnie mam wrażenie, że nieco więcej.

Jak ktoś sobie weźmie mapę, to moze sam znaleźć: wyjazd z Kielc na wschód krajową nr 74, w m. Radlin skręt w lewo (na północ) i tą drogą aż do jej skrzyżowania z poprzeczną drogą Brzezinki - Ciekoty - Wilków - Św. Katarzyna. I to jest mniej więcej tam. Widok na Łysicę: gratis :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vert SJS jest 09.09 jak już pisałem. Jest to piątek... o doszinie 9 trzeba by być już tam. Tor dokładnie jest w Miedziajen Górze... Trudno nieauważyć... Po lewej stronie od drogi głównej jakie 5m... :mrgreen::mrgreen: Co więcej łączy się z tą drogą, która na czas wyścigów jest zamknięta... :twisted: (uprzedzając ewentualne pytania, dla nas zamknięta nie bedzie... :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...