Skocz do zawartości

Outback 2.0D MY10 pierwsze kilometry.


Adam12

Rekomendowane odpowiedzi

Zwykle można coś utargować na dodatkach/akcesoriach. Na cenie samochodu to raczej trudno zależy jakim jesteś negocjatorem. U mnie udało się wytargować: hak, osłony silnika/skrzyni/tylnego dyferencjału, dywaniki i jakiś drobiazg. Tylko nie pytaj się od razu jakie rabaty są ... :). W Hondzie (też trudno się negocjowało) też przycinałem cenę akcesoriów (są przewartościowane wiec pewnie sprzedawca nie traci).

 

-- 16 wrz 2011, o 13:53 --

 

zimówki są dołączane tylko w zimie z tytułu corocznej akcji w SIP.

Ca masz na myśli mówiąc "dodatkowe wyposażenie" ? OBK jest dostępny w kilku zamkniętych konfiguracjach.

 

Chodzi o akcesoria: hak, osłony zderzaków, osłony silnika itp. http://www.subaru.pl/11outback_acc.html, ale lepiej pytać w salonie zdaje się jest większa lista niż na stronie www tzn kiedyś tak było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna rada:

Jak będziesz dzwonił do dealerów podawaj inne dane osobiste (Jan Kowalski, Piotr Mucha) - w tym email i telefon (ja nigdy telefonu nie podaje a dzwonie z numeru zastrzeżonego). Każdy dealer prowadzi nieoficjalna bazę ofert. Unika w ten sposób niezdrowej konkurencji pomiędzy dealerami. Nie wiem jak SIP ale na pewno tak działa Ford, Toyota i Nissan. Przekonałem się o tym już kilkakrotnie kiedy od dealerów z Gdańska, Warszawy i Krakowa dostałem oferty na dokładnie takie same sumy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od dealerów z Gdańska, Warszawy i Krakowa dostałem oferty na dokładnie takie same sumy :)

 

To jest zaskarżalne :)

 

Przy okazji mam pytanie do Saszy - podczas Twojej podróży do Chorwacji cały czas trzymałeś olej w okolicy górnej kropki (tak rozumiem "full"). Czy tak ktoś doradził Tobie? Bo mi w krakowskim serwisie radzili trzymać mniej więcej w połowie, albo nawet nieco poniżej połowy odcinka pomiędzy kropkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji mam pytanie do Saszy - podczas Twojej podróży do Chorwacji cały czas trzymałeś olej w okolicy górnej kropki (tak rozumiem "full"). Czy tak ktoś doradził Tobie? Bo mi w krakowskim serwisie radzili trzymać mniej więcej w połowie, albo nawet nieco poniżej połowy odcinka pomiędzy kropkami.

 

 

Przy wyjeździe z Wwy miałem powyżej full, po dojeździe do Chorwacji poniżej full - więc dolałem do full.

Później po powrocie do Wwy znowu sprawdziłem i znowu dolałem do full.

W serwisie nie mówili mi nic na temat poziomu - wyszedłem z założenia, że skoro przy wymianie leją full to tak będę trzymał - zresztą nie wiedziałem ile mi wypije oleju po drodze i nie chciałem sprawdzać co chwila. Sprawdzam na zimnym silniku - nie po 5 minutach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Probowalem obu na alpejskich drogach jak zasypalo tunel i trzeba bylo jechac przez przelecz. jechalismy w 3 auta: Lexus RX300, A6 ALL i OBK 2,0D. Mialem okazje prowadzic odcinkami A6 i OBK poniewaz rozwazalem zakup. Moje osobiste wrazenia z jazdy po sliskich ostrych zakretach byly lepsze w OBKu, czulem sie pewniej na urwiskach. Ale to tylko subiektywne odczucia. OBKiem mialem okazje pojezdzic w Norwegii w zimie - bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem okazje prowadzic odcinkami A6 i OBK poniewaz rozwazalem zakup. Moje osobiste wrazenia z jazdy po sliskich ostrych zakretach byly lepsze w OBKu, czulem sie pewniej na urwiskach. Ale to tylko subiektywne odczucia. OBKiem mialem okazje pojezdzic w Norwegii w zimie - bajka.

 

Bardzo dobrze że w wyborze auta kierowałeś się własnymi spostrzeżeniami i wychwyciłeś zalety za które właśnie tak lubimy Subaru :D Gratuluję wyboru :!: Autko już zamówione :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od dealerów z Gdańska, Warszawy i Krakowa dostałem oferty na dokładnie takie same sumy :)

 

To jest zaskarżalne :)

 

Przy okazji mam pytanie do Saszy - podczas Twojej podróży do Chorwacji cały czas trzymałeś olej w okolicy górnej kropki (tak rozumiem "full"). Czy tak ktoś doradził Tobie? Bo mi w krakowskim serwisie radzili trzymać mniej więcej w połowie, albo nawet nieco poniżej połowy odcinka pomiędzy kropkami.

 

 

połowa wskaźnika na zimnym silniku ? Ciekawe jak stan będzie jak zostanie zalany filrt oleju....

Nie po raz pierwszy okazuje się, że porady z ASO bywają skrajnie różne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie marudzić tylko się cieszyć z posiadania świetnego auta :wink:

TOC ja sie ciesze jak dziecko.

:)

W każdym razie samochód fajny więc warto czekać.
OBK w moim rankingu wygral z A6 ...

i wychwyciłeś zalety za które właśnie tak lubimy Subaru :D Gratuluję wyboru :!: Autko już zamówione :?:

Dla mnie OBK również nie ma konkurencji.

.

O proszę, trochę motywacji i już tryska optymizmem na forum :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

połowa wskaźnika na zimnym silniku ? Ciekawe jak stan będzie jak zostanie zalany filrt oleju....

Nie po raz pierwszy okazuje się, że porady z ASO bywają skrajnie różne.

 

Nie rozumiem. Jak to "zalany filtr oleju".

Ty myslisz ze jak zgasisz silnik to olej z filtra ucieka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...