Skocz do zawartości

UWAGA PIRAT (TVN T.) ktoś z forumowiczów?


Siwy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 192
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gosc uczony w pismie widze /ale jak dla mnie blazenek co to jeszcze nie wie na czym prawo polega/ - zastosowal trick.

 

Bycmoze ma sporo punktów karnych. Skoro nie przyjął mandatu, to nie dopisuje się mu punktów na konto - tylko są one jedynie odnotowane w zawieszeniu na jego koncie - do czasu rozstrzygnięcia sprawy przez Sąd. Jeżeli zapadnie niekorzystny dla niego wyrok, punkty zostaną przypisane, jak zostanie uniewinniony to punkty mu anulują. Od chwli popełnienia czynu - biegnie roczny czas przedawnienia, chyba ze w tym czasie zostanie wszczete postepowanie sadowe - wtedy liczy sie okres lat 2. W miedzyczasie moze mu punkty jakies sie skasuja i wtedy podczas przesluchania na Policji powie ze sie przyznaje i przyjmuje, lub w Sadzie przez rozpoczeciem przewodu sadowego zgłosi wniosek, że sie poddaje karze. Z reguly dostanie grzywne w wsyokosci mandatu + koszty sadowe - jakies 50 PLN. Chyba ze Sad sie rozczuli nad nim i mu strzeli z gornej polki maksyalna wysokosc.

 

Z praktyki wiem ze bardzo duzo osob tak postepuje.

Ale taka jazde nalezy tepic.

 

link do odcinka

http://hotfile.com/dl/47532055/5c4654d/Uwaga_Pirat_08.06.2010.avi.html

 

Podobne podejrzenie padło na kierowcę TIRa, który się do mnie przytulił. Na policji powiedziano mi, że nawet jak sąd go ukarze za 3 lata, zostanie sprawdzony stan punktów na dzień kolizji i jeżeli miałby na ten dzień przekroczony limit, prawko mu zabiorą tak czy siak.

To ja już nie wiem jak to jest :roll: .

 

Gdyby to była prawda, to do tego czasu ja pewnie będę egzaminatorem i sobie zrobię odpowiednie kategorie :twisted::P:lol:

Jak dobrze zrozumiałem Sielka opisał przypadek kiedy sprawca przyznaje się do winy przed rozpoczeciem rozpraw sadowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsluchalem sie dokladnie w teksty studencika - cofam to co napisalem - to zaden trick - gosc po prostu nie wie co mowi i gada jak potluczony, no chyba ze udaje wariata. A jak w takim stroju jedzie na egzamin na prawie to juz pozostawie bez komentarza -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do końca odcinka czy oczekiwania 60 sekund na sciagniecie ?

 

Hahahhaha. Oczywiscie, ze to pierwsze. :wink:

Po prostu jak typ zaczal nawijac to nie wytrzymalem... Takiego wymoczka dawno nie widzialem. Nie ma to jak scooby kupiony przez rodzicow dla kogos kto do tego nie dorasta. Ale nie sadze, zeby to byla nagdroda za wyniki w nauce...

 

Nawet nie wiem czy nie padlo na koniec rozmowy sakramentalne 'a nie daloby sie mniej...? chociaz te punkty moze?' To mnie tez rozwala. Wielcy kozacy na drodze, dlugie swiatla i agresja na drodze a w radiowozie plaszcza sie jak moga, bu urwac pare zeta albo pare punktow. Tu mowie o zasadzie generalnej.

 

Wracajac do meritum.... Cholera, Ulissesa przeczytalem, ale przez to co widzialem w tym odcinku przejsc nie moglem. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś mi powie co mam zrobić żeby mi ten filmik działał? :lol::lol:

jakieś kodeki czy cuś muszę mieć?

 

1. Klikasz na linka

2. Klikasz na 'pobieranie'

3. Otwierasz filmik.

 

 

Prosciej sie nie da. :D

 

Format .avi, zadnych kodekow.

 

NOTE: Plik ma 350 MB, takze moze troche zajac czasu jesli nie masz 'premium'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś mi powie co mam zrobić żeby mi ten filmik działał? :lol::lol:

jakieś kodeki czy cuś muszę mieć?

 

 

U mnie chodzi bez problemu.

Ściągnij sobie http://www.pobieralnia.org/plik-1308-codec.html i powinno pójść. Na tej paczce u mnie nie było chyba problemów z żadnymi filmami i nie wywala dodatkowych aplikacji w trayu :D

 

PS. Wysyłałem Ci PW na temat projektu pare dni temu? Bo pisałem po jakimś alkoholowym wypadzie i nie jestem pewien :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś mi powie co mam zrobić żeby mi ten filmik działał? :lol::lol:

jakieś kodeki czy cuś muszę mieć?

 

1. Klikasz na linka

2. Klikasz na 'pobieranie'

3. Otwierasz filmik.

 

 

Prosciej sie nie da. :D

 

Format .avi, zadnych kodekow.

 

NOTE: Plik ma 350 MB, takze moze troche zajac czasu jesli nie masz 'premium'.

właśnie pkt.3 nie działa, wyskakuje błąd:

"Nie znaleziono kombinacji filtrów do zrenderowania strumienia.

AviTag: XVID"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnij sobie http://www.pobieralnia.org/plik-1308-codec.html i powinno pójść. Na tej paczce u mnie nie było chyba problemów z żadnymi filmami i nie wywala dodatkowych aplikacji w trayu :D

nie działa :|

 

:mrgreen: To jeszcze parę dni temu pisalem, ale jak widać nie skończyłem.

Wieczorem napiszę litanię.

no to czekam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnij sobie http://www.pobieralnia.org/plik-1308-codec.html i powinno pójść. Na tej paczce u mnie nie było chyba problemów z żadnymi filmami i nie wywala dodatkowych aplikacji w trayu :D

nie działa :|

A reset kompa zrobiłeś?

Nieraz konieczny jest.

 

Ewentualnie kliknij prawym -> Otworz za pomoca... -> Media Player Classic

Wiem, że nieraz taka operacja jest w stanie dźwignąć film jak namieszane z kodekami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem, sorry ale nie wiedzieć ile się jechało i tak skamleć... na dodatek przed kamerą... trochę nieteges. Chyba nie chcę takich prawników...

Ja tam uznałem, że jak kiedyś trafię na uwaga pirat, to zrobię show, a póki co narzekam, jaki to ja biedny jestem, i jakie szybkie to auto taty :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, na szczeście od studenta prawa do prawnika droga jest długa i wyboista ;)

 

Biorąc pod uwagę, że przeciętny student jeździ komunikacją miejską zamiast STI, ten ma pewnie odpowiednio ustawionego tatę. A z takim tatą, droga robi się prostsza od niemieckich autostrad. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, na szczeście od studenta prawa do prawnika droga jest długa i wyboista ;)

 

Biorąc pod uwagę, że przeciętny student jeździ komunikacją miejską zamiast STI, ten ma pewnie odpowiednio ustawionego tatę. A z takim tatą, droga robi się prostsza od niemieckich autostrad. :)

 

Ale na tej autostradzie stoi bramka opłat pod hasłem aplikacja i jej egzaminy, a zwłaszcza egzamin końcowy - to już nie studia i nie ma przeproś. Jak raz się noga pownie - za pół roku poprawka. Jak się nie uda - koniec marzeń - na 10 lat stwierdza się nieprzydatność do wykonywania zawodu i można szukać sobie innej roboty. A tak już wogole ponad wszytko - najlepszym weryfikatorem jest rynek - jak sie okaze cienki to wiesc sie szybko rozniesie i nie nie bedzie klienteli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...