Skocz do zawartości

Fajny film wczoraj widziałem, a momenty były?


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

No o to chodzi, mało widziałeś jeszcze krótki w życiu...

czyli ty widziałeś Harry Pottery i innych piratów z komnaty gaśnic;), sorry jak dla mnie za wysoka poprzeczka ;)

tylko ze to dla dzieci bajeczki i moim skromnym zdaniem nie są to filmy godne uwagi , a to ze zrobiono na nich kasę częściowo to potwierdza, bo nie często się zdarza, że to co dobre się dobrze sprzedaje,

 

ogromnym wyjątkiem od tej reguły jest Trylogia Millennium co mnie bardzo cieszy.

 

[ Dodano: Czw Sty 21, 2010 2:07 pm ]

I co z tego, jak coś wartego obejrzenia jest dopiero na 38 ? A cała reszta to zwykle zapychacze czasu.

 

generalnie żeby wywołać dyskusję to trzeba iść pod prąd, więc idę ;)

 

38 to jest bardzo warty obejrzenia :!: tak trzymać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hibernacja

 

a to akurat Cameron zmalpowal z Seksmisji! Zywcem wlasciwie!

 

:razz:

 

jeszcze nie widzialem AVATARa wiec odniose sie tylko do tego:

 

podejrzewam, że za dwa trzy miechy nikt nie wspomni o tym filmie

 

mimo, ze nie widzialem, to nie ma szans - film juz sie mocno wpisal w historie wspolczesnej kinomatografii (8 nominacji BAFTA i za chwile pewnie deszcz Oscarow). O to, ze Ci sie podoba badz nie, to jest juz zupelnie inna broszka :wink: i proponuje sie niepotrzebnie nie spinac :cool:

 

za kilka miesiecy wypuszcza DVD z marketingowym przytupem, wiec jeszcze dluzsza chwile nie sposob bedzie zapomniec :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to, ze Ci sie podoba badz nie, to jest juz zupelnie inna broszka :wink: i proponuje sie niepotrzebnie nie spinac :cool:

 

ja się nie spinam zbytnio, tylko mówię, że mnie to nie porwało,

 

i mam takie zdanie, że film jest znany z tego, że jest znany, a nie dlatego, że jest wybitny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko mówię, że mnie to nie porwało

 

no nie do konca, bo mowisz ze:

 

podejrzewam, że za dwa trzy miechy nikt nie wspomni o tym filmie

 

i tylko to mi nie pasuje :wink:

 

i mam takie zdanie, że film jest znany z tego, że jest znany, a nie dlatego, że jest wybitny.

 

jak sie w koncu wybiore do kina, to sie ustosunkuje (Matka! bez skojarzen prosze :razz: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....

co mi się nie podoba w Avatar , a to że jest to połączenie Matrixa z Aliens ....

 

Ja Cie pytam po raz drugi, czy ty ten film AVATAR widziałeś ?

 

a ty jaki avatar widziałeś ?

 

któryś z forumowiczów sam porównał, że się czuł jak na Matrixie , moim zdaniem trafnie, ponieważ w obu filmach człowiek jest zwabiony do kapsuły do pełnienia jakiejś funkcji, w matrixie jest baterią, a w Avatar steruje zdalnym ludzikiem(dostaje za to kase albo obiecuje mu się sprawne nogi) w jakimś celu, w obu filmach cel podobny Matrix , maszyny mają pole baterii aby przetrwać, a ludzie w Avatar robią kapuste na rudzie żeby im się żyło lepiej dostatniej,

 

, a Aliens to pierwszy dobry film Camerona, (podałem,że akcje z tego filmu są w Avatarze czyli ruda na Pandorze, hibernacja podczas podróży kosmicznych )

tak więc o co kaman?

a może ty widziałeś w 3d , bo ja w 2d i stąd ten problem , 3d to krótsza wersja :grin:

 

a zresztą skończmy już z tym Avatarem ;) , film fajny wart obejrzenia , ale niektórzy mogą się rozczarować j.w. opisano

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A cała reszta to zwykle zapychacze czasu.

Takie lubię najbardziej! :twisted:

 

ja się nie spinam zbytnio,

To fakt! Podoba mi się twoja postawa...

:wink:

 

jak sie w koncu wybiore do kina, to sie ustosunkuje

Ja też! W piątek!

 

a ty jaki avatar widziałeś ?

Mie najbardziej podoba się mój AVATAR :mrgreen:

któryś z forumowiczów sam porównał, że się czuł jak na Matrixie

Dla mnie to jest wystarczająca recenzja! Kocham MATRIX!!!

 

a Aliens to pierwszy dobry film Camerona,

Kocham Aliensy, wszystkie! Jestem wielkim fanem S.F.

 

To tak jak byś napisał - Matka nie pij prosze.

No chyba, że Mataka! Jest tylko jedna!

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

a może ty widziałeś w 3d , bo ja w 2d i stąd ten problem ...

 

Powiedz mamusi że Cocoa-Cola to to samo co Johnnie Walker... bo kolor mają ten sam...

 

I że może pić to pierwsze skoro niema różnicy... nie chcę widzieć jej odpowiedzi... :mrgreen:

 

a zresztą skończmy już z tym Avatarem ;) , film fajny wart obejrzenia , ale niektórzy mogą się rozczarować j.w. opisano

 

Kończmy, bo jak nie widziałeś go w kinie i w wersji 3D to z całym szacunkiem gówno wodziłeś ! :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No! Byłem zobaczyłem i uznałem, że to rewelacja! Oczywiście 3D. Bywałem wcześniej na filmach w "3D" ale to co prezentuje Imax+3D to pełna rewelacja!!! Zdarzało mi się uchylać głowę żeby w ryj nie dostać, ręką machałem jak popiół mi przed nosem latał :mrgreen: Super. Sam film-lekki łatwy i przyjemny. Nie mam nic przeciwko Pokahontas :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Sam film-lekki łatwy i przyjemny. Nie mam nic przeciwko Pokahontas :wink:

 

Tylko momentów mało :sad: Liczyłem ze się pod tym drzewkiem jak witał się z gąską to że tymi kitkami się połączą i będzie jazda ... a tu ciach jak w filmie z bollywood :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Sam film-lekki łatwy i przyjemny. Nie mam nic przeciwko Pokahontas :wink:

 

Tylko momentów mało :sad: Liczyłem ze się pod tym drzewkiem jak witał się z gąską to że tymi kitkami się połączą i będzie jazda ... a tu ciach jak w filmie z bollywood :(

 

Podobno "coś" miało być, ale producenci nie chcieli, żeby film był zakwalifikowany jako od lat iluśtam, więc ciachnęli scenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co z tego, jak coś wartego obejrzenia jest dopiero na 38 ? A cała reszta to zwykle zapychacze czasu.

 

Wg kogo ?

 

Jest to moja, całkowicie subiektywna opinia, zupełnie przypadkiem bezwzględnie prawdziwa i niepodważalnie absolutna.

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Sam film-lekki łatwy i przyjemny. Nie mam nic przeciwko Pokahontas :wink:

 

Tylko momentów mało :sad: Liczyłem ze się pod tym drzewkiem jak witał się z gąską to że tymi kitkami się połączą i będzie jazda ... a tu ciach jak w filmie z bollywood :(

 

Podobno "coś" miało być, ale producenci nie chcieli, żeby film był zakwalifikowany jako od lat iluśtam, więc ciachnęli scenę.

 

Macie napaleńcy :mrgreen: :razz:

Sex scena z Avataru

 

Dozwolone od lat 18 :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...