Skocz do zawartości

cham na drodze


GregorBa

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Blixten napisał(a):

 

to nie jest droga dwukierunkowa - ja wjeżdżałem, a wyjazd jest obok. 

 

 

Rozpoznajemy znaki drogowe i wiemy że to jednokierunkowa dwupasmowa ale faktycznie znosiło Cię na prawy pas na tej spirali :mrgreen:

  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Henryk82 napisał(a):

Rozpoznajemy znaki drogowe i wiemy że to jednokierunkowa dwupasmowa ale faktycznie znosiło Cię na prawy pas na tej spirali :mrgreen:

 

Faktycznie, tak mnie wyrzuciło, że prawie przytarłem prawy bok :biglol:

 

I ani słowa od loży szyderców nt Skody :facepalm:

Edytowane przez Blixten
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Blixten napisał(a):

I ani słowa od loży szyderców nt Skody :facepalm:

Bo debili nie ma co komentować , a u Ciebie rokowania są dobre  to warto pognębić i naprostować byś prosto jeżdził :biglol: 

Edytowane przez Henryk82
  • Haha 1
  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Tak sobie właśnie przeczytałem i myślę, czy jest to sprawiedliwe? 10 lat, z których pewnie zrobi się dużo mniej za dobre sprawowanie. Za zabicie człowieka np. nożem można dostać dożywocie, a samo usiłowanie zabójstwa to minimum 8 lat

 

 

Za umyślne naruszenie zasad bezpieczeństwa w ruchu lądowym i nieumyślne spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym 44-letni mężczyzna został skazany na 10 lat więzienia. Mężczyzna ma też dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów. Musi wpłacić 10 tys. zł na cel społeczny. Sąd nakazał też zadośćuczynienie dla rodziny ofiary: pół miliona złotych. 

 

Kierowca audi śmiertelnie potrącił 48-letniego mężczyznę, który przechodził przez oznakowane przejście dla pieszych. Biegły stwierdził później, że tuż przed wypadkiem kierowca audi jechał 103 km na godz. i znacznie przekroczył dozwoloną prędkość.

 

 

Od kierowcy pobrano krew. Badania wykazały, że w momencie wypadku był pod wpływem amfetaminy.

Ofiarą wypadku był znany na Pomorzu lekarz, Radosław Flisikowski. W momencie wypadku był ubrany w odblaskową odzież.

 

W czasie postępowania prokuratury mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów. Groziło mu nawet do 20 lat więzienia.

 

https://wiadomosci.onet.pl/trojmiasto/na-przejsciu-dla-pieszych-zabil-znanego-lekarza-jest-wyrok-dla-kierowcy/rfmgk7d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Blixten napisał(a):


Życie nigdy nie było, nie jest i nie będzie sprawiedliwe 

 

Powiedz to rodzinie ofiary...

Mnie dziwi to, że często w przypadku zabójców drogowych kary są niskie w stosunku do efektów ich działania

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, GREGG napisał(a):

 

Powiedz to rodzinie ofiary...

Mnie dziwi to, że często w przypadku zabójców drogowych kary są niskie w stosunku do efektów ich działania

 


Po co mam tu w kółko pisać to samo - co sądzę o karach jak i o całym wymiarze „sprawiedliwości” … 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pan Dziedzic napisał(a):

Dziwnym trafem przeważnie są to majętni popaprańcy.

Albo trzeba być przy władzy jak np. pan marszałek pewnego województwa. Na szczęście nikt nie ucierpiał w wyniku jego manewru na S3. Dla przypomnienia tylko, struktury Wojewódzkiej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego:

https://www.zwrbrd.pl/struktura

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...