Skocz do zawartości

Start nowego Forum!


Flipper

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 473
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Flipper a da się zrobić tak jak kiedyś, że jak kliknę na nick osoby, która napisała poprzedniego posta, to pojawi się on w polu odpowiedzi zamiast wyświetlać profil osoby ?

Da się. Nie wiem czy to zmiana czy konieczność zainstalowania moda, ale to będzie. Problem w tym, że mamy 25 punktów na liście do zrobienia, a większość z nich wymaga dowiedzenia się "jak to zrobić" bo nie ma tych rzeczy domyślnie w tej wersji. Krok po kroku (oby nie rok po roku :mrgreen: ) wszystko się zrobi. Najważniejsze jest zrobione - serwer stabilnie działa, a bazy są naprawione i wyszukiwarka odbudowana. Reszta to tylko kwestia dodatków i kosmetyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hogi nie odrobiłeś pracy domowej, zostało to już wcześniej przemaglowane kilka razy :twisted:

Dziękuję! (przepraszam Hogi, ale ja muszę wszystko czytać :mrgreen:)

Za szybkie te forum.

Kliknąłem na piaty post z kolei a tu już się zrobiło z sześć stron postów. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flipper a da się zrobić tak jak kiedyś, że jak kliknę na nick osoby, która napisała poprzedniego posta, to pojawi się on w polu odpowiedzi zamiast wyświetlać profil osoby ?

Da się. Nie wiem czy to zmiana czy konieczność zainstalowania moda, ale to będzie. Problem w tym, że mamy 25 punktów na liście do zrobienia, a większość z nich wymaga dowiedzenia się "jak to zrobić" bo nie ma tych rzeczy domyślnie w tej wersji. Krok po kroku (oby nie rok po roku :mrgreen: ) wszystko się zrobi. Najważniejsze jest zrobione - serwer stabilnie działa, a bazy są naprawione i wyszukiwarka odbudowana. Reszta to tylko kwestia dodatków i kosmetyki.

Flipper, oczywiście. Chodzi mi jedynie o to, żeby dopisać propozycję do listy (nie zostanie zapomniana) i ewentualnie rozważyć jak już ważniejsze sprawy zostaną rozwiązane. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejcie litość beznadziejnie się czyta na 40 calach ! :(

Przeskaluj sobie okno przeglądarki do jakiegoś rozsądnego rozmiaru :twisted: .

Jak mam ekran za duży, to i tak przez większość czasu okno przeglądarki mam w rozmiarze 1280x1024.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...