Skocz do zawartości

Czego słuchacie 'za kółkiem'?


owoc666

Rekomendowane odpowiedzi

A u mnie często gra :

 

http://www.youtube.com/watch?v=6TM2QxqnJLQ

 

[/media]

 

II super, nie dosyć że gra u mnie w aucie to jeszcze pierwsze tłoczenie ( First British Press ) u mnie z 1969 roku jest na analogu.

 

W stanie wręcz nietkniętym

 

To dorzucę jeszcze to : :)

 

[media]

 

The Beatles, Pink Floyd oraz Led Zeppelin mam w największym poważaniu jeżeli chodzi o muzykę rock/hard rock

 

Kashmir to wspaniały utwór, dziękuje!

 

Z racji na porę, świetny kawałek na nocne podróże:

 

 

linki Twoje to przeważnie solówki gitarowe największych współczesnych gitarzystów,

 

Słuchaj tego, to wspaniały technik:

 

 

Zapraszam do kącika audio!

Edytowane przez pawelszuszu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

linki Twoje to przeważnie solówki gitarowe największych współczesnych gitarzystów,
Co poradzę, taki gust muzyczny, a o gustach się nie dyskutuje :) Choć tu wrzucam takie bardziej "ogólnodostępne" kawałki :lol:
Słuchaj tego, to wspaniały technik:
No oczywiście, że znam ;)
Zapraszam do kącika audio!
Już się tam pojawiłem i skoro nie tylko mowa o sprzęcie (po prostu mam sprzęt i już ;) ) to jestem obecny :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

linki Twoje to przeważnie solówki gitarowe największych współczesnych gitarzystów,
Co poradzę, taki gust muzyczny, a o gustach się nie dyskutuje :) Choć tu wrzucam takie bardziej "ogólnodostępne" kawałki :lol:
Słuchaj tego, to wspaniały technik:
No oczywiście, że znam ;)
Zapraszam do kącika audio!
Już się tam pojawiłem i skoro nie tylko mowa o sprzęcie (po prostu mam sprzęt i już ;) ) to jestem obecny :)

jeżeli wybierasz sie do kącka przygotuj sie na różnorodność i rozmach: od muzyki poważnej po disco. :yahoo:

 

W dużej mierze dyskusje są nt sprzętu głównie analog (vinyl, Compact Cassette ), cyfrowe zabawki rzadziej ;)

 

 

Już się tam pojawiłem i skoro nie tylko mowa o sprzęcie (po prostu mam sprzęt i już ;) ) to jestem obecny :)

 

Czuj sie tam jak u siebie.

Edytowane przez pawelszuszu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś lubi francuskojęzyczne kawałki to polecam tę płytę (zresztą poprzednią też ma fajną) :)

 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=UXGFvllDgJw

 

A tak poza tym to ostatnio zacząłem słuchać w trakcie jazdy Pierwszy Program PR i muszę przyznać, że odpoczywam od tego całego zgiełku informacyjno reklamowego w stacjach komercyjnych.

Nie wspominając o tym, że dziennikarze Jedynki posługują się ładną polszczyzną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś lubi francuskojęzyczne kawałki to polecam tę płytę (zresztą poprzednią też ma fajną) :)

 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=UXGFvllDgJw

 

A tak poza tym to ostatnio zacząłem słuchać w trakcie jazdy Pierwszy Program PR i muszę przyznać, że odpoczywam od tego całego zgiełku informacyjno reklamowego w stacjach komercyjnych.

Nie wspominając o tym, że dziennikarze Jedynki posługują się ładną polszczyzną.

 

Polecam cały album gdyż ZAZ jest urzekająca, jej piosenki są takie inne, normalne po prostu ładne :wub:

 

A co programu pierwszego radia tak masz racje nawet moja ukochana trójeczka czasami zawodzi pod względem "ładnej polszczyzny", o czwórce której coraz mniej trawie nie wspominając :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że teź tak uważacie odnośnie radia. Już abstrachując od muzyki, nie ma tego pseudoinformacyjnego zgiełku, w którym specjalizują się eremefy,tevałeny i periodyki typu fakt (przepraszam za pisownię).

 

I jeszcze jedna rzecz, choć ostatnio jest trochę lepiej, to w rzeczonym RMF zauważyłem, że nie podaje się nazw wykonawców, o tytułach piosenek nie wspomnę. Może są mniejsze tantiemy ;-)

Edytowane przez przemekka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto moje ulubione kawalki za kolkiem....:

 

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=n8i8pP3lcAU

 

ten w korkach,w deszczu,

 

 

 

-----ale to moj ulubiony....

Pewnie moj gatunek muzyczny juz na wejsciu nie pasuje,ale...jako stary gothic man,ja zawsze wracam do mej muzki,co nie znaczy,ze slucham tylko tego.Postarzalem sie,toleruje wiele,ale mam swoje klimaty od lat i tyle....

Edytowane przez lookita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program Trzeci,jest lepszy ;-) a ma to,co przedlozyles wyzej,lepsza muza...moje zdanie...troche reklam,ale zgrabnie,profesjonalnie i muzycznie ....

 

Ale czasami to takie kawałki puszczają że moi rodzice którzy nauczyli mnie tej rozgłośni łapią się za głowę :biglol:

Np:

B)

 

Właśnie słucham http://lp3.polskieradio.pl/ i Pan Marek Niedźwiecki puścił tą piosenkę

 

Ahh te wspomnienia :(:cry:

Urzekająca piosenka nawet dziś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...