Skocz do zawartości

Olsztyńskie spotkania


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Też sie zastanawiam ile moża na Forka patrzyć. Najlepsze w patrzeniu jest to, że wychodzi taniej niż remontować  ^_^

Spot jak najbardziej tylko od pn do pt mnie ni ma.

Edytowane przez Albajn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za spotem ale nie 9ego bo będę się wtedy zabijał na kawalerskim kuzyna :)

 

 

 

ale ile można patrzeć na Forka bez silnika i wydachowanego GLa

Sam bym się chętnie w innym miejscu spotkał żeby szło coś pogadać :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem za orneta ;)

w takim ukladzie proponuje w weekend 16-17.08 (dokladna data do ustalenia) umowic sie i podjechac do ornety. chetni ustawia sobie jakas krotka trase a niechetni napija sie piwa i zjedza kielbaski z grilla. co wy na to?

Edytowane przez grygo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda ewidentnie skłania do wypadu nad jezioro. :P

Ja tam jestem za kartingiem lub Ornetą.

 

 

A poniżej mały bonusik - wczorajsze "Święto Lasu", czy jak to nazwać, bo sam już nie wiem. Zawsze na drodze trafi się jakiś pacjent, ale jeden, góra dwóch... Wczoraj w 50 minut wyczerpałem chyba limit miesięczny. :twisted:

http://youtu.be/H-MZb9X3wrM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra Jacek. Tych dwóch pierwszych to możesz Policji wysłać żeby "się zajęli" ;) -> http://olsztyn.wm.pl/215411,Policja-apeluje-Nagraj-film-wyslij-a-dopadna-sprawce.html#axzz3AC1wGIOr

Ale trasa Szczytno-Olsztyn już dawno przestała mnie zadziwiać ;) Ostatnio jak wracałem to na tym samym zakręcie co pan krokodylek Cię zatrzymał auto leżało na dachu... tyle, że za zakrętem.

 

Generalnie strach się bać ;) A jak popada to już całkiem kosmos. Ludzie nie potrafią jeździć po mokrym. Chociaż trzeba przyznać, że na tej trasie jest miejscami dziwnie śliski asfalt gdy popada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Paweł czemu stwierdziłem, że po tym co zobaczyłem wracać to ja będę PKP-em, żadnym busem. ;)

 

Mnie z kolei za tym prawym, gdzie wyleciała Calibra, chciała zdjąć kiedyś ciężarówka. Wyjeżdżam z zakrętu i widzę połowę swojego pasa zajętą przez TIR-a, który zachowuje się jakby tuż przed zakrętem zabierał się do wyprzedzania innego TIR-a... Ciekawe wrażenie, zwłaszcza w połączeniu heblami bez ABS-u w Szrotce. :twisted:

Edytowane przez jpol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poniżej mały bonusik - wczorajsze "Święto Lasu", czy jak to nazwać, bo sam już nie wiem. Zawsze na drodze trafi się jakiś pacjent, ale jeden, góra dwóch... Wczoraj w 50 minut wyczerpałem chyba limit miesięczny. :twisted:

OMG :o

 

a propos ;)

 

W każdej z wojewódzkich komend została założona skrzynka mailowa, na filmy i informacje o piratach drogowych z Warmii i Mazur. Jej adres to: stopagresjidrogowej@ol.policja.gov.pl. - Radzimy przysłać również krótki opis zarejestrowanej sytuacji, podać datę, godzinę i miejsce nagrania filmu. Dobrze jest też zanotować markę i numer rejestracyjny samochodu, którego kierowca popełnił wykroczenie - mówi Marta Kacprzyńska z Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie. Dodaje, że zgłoszenia mogą być anonimowe, ale żeby zwiększyć prawdopodobieństwo ukarania pirata drogowego, lepiej podać swoje dane: imię, nazwisko, adres i numer telefonu. - Dzięki temu wartość materiału dowodowego jest większa - podkreśla.

Spóźniłem się ;) Pablonas już wrzucił link do całego artykułu :)

Edytowane przez brt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nie widziałem tu zbytnio agresji drogowej, żeby było co zgłaszać.

 

Prawdę mówiąc najgroźniejsza była ciężarówka na wylocie z Olsztyna, choć może nie widać tego zbytnio na filmiku. Ale pewnie gdyby nie Schab, który do końca nie mógł się zdecydować czy się boi czy nie, bym się zupełnie nie przejął lub nie zdążył zauważyć. ;) A w zasadzie to widząc jak jedzie, w połączeniu z zachowaniem Saaba, po prostu powinienem był zrezygnować z jej wyprzedzenia w tamtym miejscu.

 

Reszta (zwłaszcza Merol, który był raczej zagubiony niż agresywny) w gruncie rzeczy nie wyglądała, jakby zrobiła to celowo. Mógłbym mieć jeszcze wątpliwości co do Audi z początku filmiku, które później jeszcze przeleciało buspasem na Niepodległości zanim formalnie mogło, ale to już było zwykłe ominięcie korka, bo i tak skręcał w prawo w Mariańską (i też raczej był zagubiony, bo wcześniej nie ustawił się na prawym do skrętu w Niepodległości, tylko na środkowym - równo ze mną, jakby miał jechać w stronę ratusza).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poniżej mały bonusik - wczorajsze "Święto Lasu", czy jak to nazwać, bo sam już nie wiem. Zawsze na drodze trafi się jakiś pacjent, ale jeden, góra dwóch... Wczoraj w 50 minut wyczerpałem chyba limit miesięczny. :twisted:

http://youtu.be/H-MZb9X3wrM

5:42 zakręt aż się prosił o gruubego boczura :evil2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...