Skocz do zawartości

Olsztyńskie spotkania


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Lista na czwartek:

1. jpol - 3

2. rypley - 2

3. adalien - 3

4. Krzych - 3

5. fary - 2

6. axmann - 3

 

Pragnę poinformować, że lista jest nieaktualna. :P

 

Lista na czwartek:

1. jpol - 3

2. rypley - 2

3. adalien - 3

4. Krzych - 3

5. fary - 2

6. axmann - 3

7. Dziedzic - 2

 

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karting bez tradycyjnych problemów z chronometrażem byłby jakiś dziwny. :twisted:

 

Na pierwszym przejeździe policzone 14 okrążeń...

Na drugim z kolei z Krzychem zgodnie twierdzimy, że nasze czasy nie zgadzają się o sekundę. :P

A w trzecim minimalnie poprawiłem swój PB - z 26,292s na 26,25s. 14 dziś "jechała jak wariat" - wśród czasów dnia ma 7 w pierwszej dziesiątce.

 

Wyniki:

post-1252-0-01632700-1360274883_thumb.jpgpost-1252-0-68055300-1360274892_thumb.jpgpost-1252-0-48164600-1360274902_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ostatni przejazd był spoko, nie musiałem cały czas kogoś puszczać to i progres był :)

 

Krzych powiedz, nie dałoby się mi karty zniżkowej załatwić ? :)

Edytowane przez rypley
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie nie ma sensu jechać do Ornety jednak :/ Lód na Śniardwach dalej ma ok 25cm czy ktoś planuje jazdę na 2 edycję Winter Open za tydzień jeśli zorganizują na jeziorze ? Ja wole tam kolce dobić niż w Ornecie ;)

 

siema

ja juz na miejscu, więc na lodzik jade napewno - sobota na 100%, nie wiem jak z niedzielą

 

p.s. jutro endurace na kartingach - może pojedziemy jakąś silniejszą ekipą np. wełniacz, filip, ja :) itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dodatek, gdy chce się myśleć o wygranej, to raczej trzeba celować w jazdę z minimum zmian (6 stintów po 20 minut), czyli np. 3 lub 6 osób (po 2 lub po jednym stincie). Przy 6 osobach to trochę mało jeżdżenia wychodzi (do tego dochodzi zabawa z podziałem treningów/kwalifikacji, gdzie już w ogóle nie wiadomo jak dzielić, żeby miało to sens), a przy trzech cena faktycznie trochę zniechęca...

 

Jeśli w firmie trochę się uspokoi (a mam nadzieję, że jest w końcu na to szansa) i będę mógł się wyspać, to może wpadnę jutro na trochę pooglądać z bliska. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja byłem brałem udział

dołączyłem się fartem do ekipy planetaformy 2 i wywalczyliśmy 2 miejsce :)

 

myśle że naszą najsilniejszą ekipą "subarową" można powalczyć o podium, acz kolwiem może być ciężko,

 

my przegraliśmy o 1,5 kółka, a do nas 3 ekipa maiła 3 kółka

 

co do jazdy to było tak (nas było 4 osoby)

30min trening (więc po 7 min/os)

30min kwalifikacje (jak wyżej - każy z ekipy musi przejechać co najmniej 5 okrążeń)

2godz. (więć każdy po 30min - ale teraz było że 1 zawodniknie może jechać więcej niż 15min)

 

myślę że jako ekipa subaru musimy tam wystartować - fajna rywalizacja i może napsujemy tam komuś trochę krwi :))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasyfikacja końcowa wyścigu 2h:

 

1. NUTA RACING (Benedykt Oppenkowski, Robert Woszuk, Radosław Typa, Mateusz Witkowski)

 

2. PLANETA FORMY 2 (Paweł Łochajewski, Rafał Budziński, Łukasz Markiewicz,Mariusz Kondratowicz)

 

3. PLANETA FORMY 1 (Samuel Szwec, Stefan Tomaszewicz, Robert Wolff i Łukasz Galibarczyk)

 

4. OBRAM TEAM (Piotr Raczyński, Krzysztof Wodecki, Wojciech Dudziec, Marcin Każarnowicz, Marek Lasmanowicz)

 

5. FAST TEAM (Przemek Powierski, Piotr Iwanowicz, Michał Pośpieszny)

 

6. Scuderia STANDOX Racing (Czesław Kochanowski, Grzegorz Kisiel, Dawid Ozdarski)

 

7. NARCIARZE (Andrzej Dąbrowski, Wojciech Dąbrowski, Grzegorz Dąbrowski, Robert Chilczuk, Piotr Chilczuk)

 

8. Bydgowska Akademia Tenisowa (Dominik Bernatowicz, Maciej Chrzanowski, Paweł Czepan, Wojciech Tujdowski)

 

9. DRINK TEAM (Bartosz Gralewicz, Tomasz Tarka, Krzysztof Dąbrowski, Leszek Kubasik, Mariusz Dorszewski)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...