Skocz do zawartości

Olsztyńskie spotkania


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

 

Czy za tydzień w niedziele będziecie się wybierali na Ornetę? Podjechałbym może z bratankiem pooglądać jak wymiatacie :)

 

A tymczasem pochwale się swoim nie gt-kowym filmikiem i dość krótkim, ale jutro będziemy jeździć na kilka samochodów to może lepsze ujęcia będą.

 

Edytowane przez Dorsz914
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę to wszyscy z okolicy po Śniardwach będą upalać :yahoo:

PS fajny filmik :)

 

Chodzi o te jeziorko w Mikołajkach i okolic? Przejeżdżałem dziś w nocy przez Mikołajki i tak za ciekawie te jeziorko jeszcze nie wyglądało.

 

 

jakie waruny na gryzlinach, duzo dziur?

Na gryźlinach to bym radził najpierw powolutku trasę wyjeździć bo jakiś czas temu znajomy zostawił tam wahacz... :huh:

 

Zależy na której płycie. Na tej drugiej płycie jest lipa, ale na tej pierwszej jest już całkiem spoko i fajna traska ujeżdżona. Dziś pewnie też będziemy jeździć to ponagrywam trochę już lepszą kamerką.

 

 

Coś Ci się przydusił :P GL musi być cały czas na wysokich obrotach :) poniżej 5 tysiecy nie możesz schodzic, zeby się dobrze poslizgac :twisted:

 

Akurat zjeżdżałem do pit-stopu :D

Edytowane przez Dorsz914
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o te jeziorko w Mikołajkach i okolic? Przejeżdżałem dziś w nocy przez Mikołajki i tak za ciekawie te jeziorko jeszcze nie wyglądało

 

W sobotę i w niedzielę jest impreza Winter Open, organizowana na Śniardwach ale w zatoce (głebokosc wody 1 m ), dojazd - Nowe Guty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś ok. 15:00. Chyba, że coś wyskoczy to przełożymy na jutro.

 

-----------------------------

 

Jednak przekładamy na jutro, a szkoda bo w miarę pogoda jest

Edytowane przez Dorsz914
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem dziś ok 15 na lotnisku w gryźlinach i....... po 1 przejeździe zrezygnowałem ....w porównaniu z ornetą to tam jest zaorane pole.... ( no poza krótkim kawałkiem )

 

auto ze sportowym zawieszeniem oczywisćie da rade ale cywilne jak moje ......troche szkoda....

 

były tam jakieś 2 wany które jeździły jak chciały ...zero jakiegoś kieruku ,wyznaczonego toru ....i to jest przyczyną pewnie takich złych warunków

 

może i jest jakas linia przejazdu bez dziur ale ja jej nie znalazłem

 

 

Dorsz914 ----- poukładajcie te opony coby jakiś tor jazdy był wyznaczony to może ludzie będą takim śladem jeździc i warunki się poprawią bo jak każdy jeździ jak chce to sie robi nieciekawie.

 

miejsce nawet fajne tylko trzeba wiedzieć gdzie jechać aby nie stracić zawieszenia

 

jak będe miał czas to jutro też podjade ok 15 ( jak sie uda wyrawc z roboty ) to na spokojnie poszukam tego toru jazdy :-)

Edytowane przez adalien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem dziś ok 15 na lotnisku w gryźlinach i....... po 1 przejeździe zrezygnowałem ....w porównaniu z ornetą to tam jest zaorane pole.... ( no poza krótkim kawałkiem )

 

auto ze sportowym zawieszeniem oczywisćie da rade ale cywilne jak moje ......troche szkoda....

 

były tam jakieś 2 wany które jeździły jak chciały ...zero jakiegoś kieruku ,wyznaczonego toru ....i to jest przyczyną pewnie takich złych warunków

 

może i jest jakas linia przejazdu bez dziur ale ja jej nie znalazłem

 

 

Dorsz914 ----- poukładajcie te opony coby jakiś tor jazdy był wyznaczony to może ludzie będą takim śladem jeździc i warunki się poprawią bo jak każdy jeździ jak chce to sie robi nieciekawie.

 

miejsce nawet fajne tylko trzeba wiedzieć gdzie jechać aby nie stracić zawieszenia

 

jak będe miał czas to jutro też podjade ok 15 ( jak sie uda wyrawc z roboty ) to na spokojnie poszukam tego toru jazdy :-)

 

My jak jeździliśmy w niedzielę to właśnie na tej pierwszej płycie (od wjazdu do Zielonowa) był fajnie ujeżdżony tor między oponami, śliski bez jakiś tam większych dziur. Przynajmniej tego nie odczuwaliśmy jadąc nawet w 5 osób w samochodzie. Może już popsuli :/

 

Albo próbowałeś tylko na tej drugiej płycie od strony lasu, tam to wiem że jest masakra.

 

My jutro będziemy gdzieś w godzinach od 12 do maksymalnie 14. Załatwiłem sobie kamerkę GoPro to na pewno nagram nasze zmagania.

 

I zgadzam się z tym, że typowo cywilnym samochodem raczej tam nie pojeździ.

Edytowane przez Dorsz914
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja byłem subarakiem i nie znając toru rzucało mną jak po kartoflisku :D od strony gryżlin ( przy lotnisku jadąć w prawo ) to juz zupełna tragedia tam dalej może troche lepiej

 

wystarczy ustawić jakis tor z opon i sie odrazu poprawi po paru przejazdach jak wszyscy będą jeździć tym samym torem ( inna sparwa że mało aut tam upala i to też jest przyczyna braku toru jazdy )

 

ale jak mówie byłem tam 1 raz zimą i nie mogłęm się odnaleźć , a do tego jeszcze te 2 wany które mi w poprzek bączki kręciły jak ja chcaiałem jakimś dłuższym slidem pojechać i to akurat w tej niby lepszej części toru .....więc może dlatego moje złe odczucie i po 10 minutach już mnie tam nie było :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co niektórzy mogą tam popsuć zabawę, ja najbardziej nie mogę zdzierżyć tego że nie kontynuowali rozbudowy tego toru koło płyt, albo chociaż mogli zabronić wjazdu dla krosów. Przez te krosy super tor został zupełnie zniszczony.

 

A oponki oczywiście jakoś tam jutro porozstawiamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego lepiej już latać asfaltem na prawo od torów, jest kilka szybkich zakrętów :) a i jest piękny oes w stronę Zielonowa i kawałek za ale to już między drzewkami ;)

 

No co niektórzy mogą tam popsuć zabawę, ja najbardziej nie mogę zdzierżyć tego że nie kontynuowali rozbudowy tego toru koło płyt, albo chociaż mogli zabronić wjazdu dla krosów. Przez te krosy super tor został zupełnie zniszczony.

 

Z tego co wiem to to Motoklub zrobił tam tor dla motocykli łącznie ze skokami, jak były pokazy na lotnisku z 12 lat temu...sam trenowałem tam kilka lat w okresach gdy tor na lubelskiej był zalany i nie sądzę abyś dał rade po tym piachu latać samochodem, tym bardziej napadać na mostek lub zmieścić się pomiędzy nim na dole...gdyby nie motocyklowe treningi to ten "tor" zarósł by krzakami już dawno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie się jeździło na tym torze furkami gdy jeszcze był świeży i mostek wytrzymały. Na tych pokazach (festyn jakiś był czy cuś) właśnie rajdówkami jeździli i normalnie skakali na tym mostku ( teraz to bałbym się na niego pieszo wejść). Z tego co pamiętam to były tam dwa tory, jeden mniejszy dla motorów z tymi dwoma skokami i jeden większy z mostkiem dla samochodów. Mój znajomy tam jeździł na tym festynie Suzuki Swift rajdowym. No ale cóż, było minęło, zawsze znajdą się inne miejsca do poszalenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego lepiej już latać asfaltem na prawo od torów, jest kilka szybkich zakrętów a i jest piękny oes w stronę Zielonowa i kawałek za ale to już między drzewkami

 

co do tej trasy to i owszem bardzo fajna ...wczoraj nawet tam jechałem ...ale bez kolców....drzewa i rowy troche za blisko wiec bałęm się pójść na całość :-)

 

wkońcu znalazłem auto którego szukam od bardzo dawna

 

 

http://allegro.pl/subaru-impreza-wrx-sti-22b-i2970147681.html

 

 

chłopaki pomóżcie z kasą ......oddam w ratach za pare lat....

cholera pewnie nigdy go nie kupie...teraz będzie śnił mi sie po nocach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkońcu znalazłem auto którego szukam od bardzo dawna http://allegro.pl/su...2970147681.html chłopaki pomóżcie z kasą ......oddam w ratach za pare lat.... cholera pewnie nigdy go nie kupie...teraz będzie śnił mi sie po nocach

 

jest już chyba kilka dni, też wyczaiłem ;) piękno samo w sobie :)

 

już nawet chyba go oklepują w dziale ''poszukiwanie św grala " :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...