Skocz do zawartości

Olsztyńskie spotkania


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

jest tam ogromne oblężenie toru

Co mnie właśnie zaskoczyło - nawet w środku tygodnia (czwartek). Non-stop tor w zasadzie full (byliśmy na torze około godziny, od 18-tej). Ciekawe kiedy ludziom się znudzi, ale na razie inwestycja wygląda jak strzał w dziesiątkę.

 

I przy okazji, jak tor wygląda w praktyce:

(wydaje się strasznie wolno, a jak pomierzyłem niektóre czasy, to są bardzo zbliżone do moich, które ze środka wyglądały na bardzo szybkie :lol: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o wyprzedzaniu to raczej nie ma mowy?

Oczywiście wiele zależy od różnicy klas zawodników, ale kojarzę dwa miejsca, w których jest to możliwe bez flagi organizatora (nie uwzględniam tych, co wpychają się "na chama", wymuszając w zasadzie wszędzie, łącznie z pierwszą szykaną :? ).

 

A flag swoją drogą jest za mało - tylko jedna, przy starcie. Przydałaby się jeszcze druga - na łuku na drugim końcu toru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do miejsc to jak na razie im więcej zainteresowanych tym lepiej i łatwiej negocjować rabacik dla forumowiczów a z terminem jeszcze nie ustalilismy bo jak wspominałem jest oblężenie toru i nie za bardzo chcą teraz promocyjnie zamknąć tor na X czasu dla, jak teraz patrze na liste, 10 osób gdzie w tym samym czasie z toru może skorzystać powiedzmy 20 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trening możemy sobie zrobić, niezależnie od grand prix. ;-)

Tylko jeśli o mnie chodzi, to po niedzieli. Jak pisałem wcześniej - nie przed jazdą "normalnym" samochodem, bo później zupełnie nie czuję drogi pod kołami. (a chcę w końcu coś wygrać w niedzielę :P )

 

Jeszce jeden wniosek racjonalizatorski - 3x10 pod rząd to lekkie przegięcie (przynajmniej jak na razie). Z ekipą, z którą byłem, stwierdziliśmy, że następnym razem 2x10 ale z jednobiegową przerwą. Pół godziny jazdy to w sam raz ("mentalnie"), ale reszta organizmu miała o tym nieco inne zdanie. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jpol, ja w niedzielę bylem na gokartach, i zrobiliśmy 2x10 z przerwą, faktycznie ręce bolą :P

 

a co do toru w olsztynie, to czy wygląda to tak jak pod carefourem :P czy już bardziej profesjonalnie? są wywietlacze/ tv z wynikami każdego startującego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyświetlacz jest, wyników na nim nie zaobserwowałem. ;-)

(widać go na którymś z filmików linkowanych przeze mnie wyżej - z toru i tak niewidoczny)

 

Właśnie tego najbardziej mi brakuje - gdzieś za linią start/meta powinno być coś pokazującego czasy na bieżąco - wtedy trening ma zdecydowanie większy sens. Teraz po biegu można udać się do biura i poprosić o wydruk. Ciężko jednak pamiętać co konkretnie robiło się na którym okrążeniu, dlatego wyniki na bieżąco byłyby zdecydowanie lepsze.

 

Porównania z Carrefourem nie mam - nie byłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, no to już nie tak źle, przynajmniej będziemy wiedzieć, kto był najlepszy :P

 

a carefour, to tragedia byla.. wszysyc razem jechali, pod chmurką, i na asfalcie (taki troche bardziej kamienisty), wiec trzymanie slabe.. zero wynikow. ale przynajmniej cena byla odpowiednia ;p chyba 15 zl za 10 min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ee no bajer 8) Ale o wyprzedzaniu to raczej nie ma mowy?

 

 

sa dwa nawroty i tam jest fajnie wyprzedzac :mrgreen: chociaz nie powiem czasami trzeba ze dwa kolka kogos cisnac zeby dobrze wyszlo :)

 

ale co do kondycji to nie powiem ... rece odpadaja po 3x10 min z przerwami jednowyscigowymi 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...