Skocz do zawartości

Klub Subaru faktem !


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

Klub Subaru faktem :!:

Dziś pokazując moją śliczną kartę klubową w Serwisie w Poznaniu. Zostałem obdarzony zniżką na 10%.

Biorąc pod uwagę ze miałem duży przegląd na 100.000 Km zaoszczędzoną suma to ponad 500zł :!:

 

Zakupiłem również olej na dolewki i wraz ze 10% zniżką jego cena także była bardzo atrakcyjna !

 

Pozdrawiam twórców http://www.klub.subaru.pl/ :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

5 tysięcy :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: ....... mać. W związku z tym mam takie pytanie, czy to jest przegląd auta z suszarką czy bez. Jeśli cena ta nie zależy od wersji, to chyba zacznę się rozgladać za Ibizą 1.4 rocznik 97-98 za kilka miesięcy a nie za Legacy z początku lat 90 :cry::cry::cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej jednak Legacy i utargować cenę o - 5 tys?? (będzie na przegląd) :wink:

pozdr.

 

zalety Ibizy:

- z pewnych rąk (rodzina)

- relatywnie niski i wiarygodny przebieg

- serwis do przełkniecia

- nie była bita

- silnik 1.4 na początek wystarczy i tańsze ubezpieczenie

 

zalety Legacy:

- to jest Subaru

- miłosć jest ślepa

 

Jest to narazie dywagacja teoretyczna, ale za kilka miesięcy może nabrać realnych kształtów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intakwrx, zaplaciles za przeglad 5000 zl??? :shock:

 

Przegląd po 100k do najtańszych nie należy :-(

 

ano :-( (w sobotę odebrałem autko właśnie po takim przeglądzie)

lista rzeczy które się wymienia była dłuższa niż tych których się nie wymienia :-)

 

na szczęście standardowe przeglądy (poza tym po 50kkm) są bardzo skromne więc przez kolejne 2 lata mam spokój :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można to zrobić taniej, ale jak odejdą podatki to nie jest tak źle, więc po co ryzykować ze jakiś mechanik będzie się doktoryzował na moim aucie :) Po za tym inne marki biorą niewiele mniej za tak zwany Duży przegląd. Z kolei robić to poza ASO u ludzi którzy się naprawdę znają, to jak podliczę paliwo i czas to wyjdzie niewiele taniej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile taki przegląd kosztuje w nie_aso? Bo rozumiem, ze ten byl robiony w aso :?:

 

ps. 5 kzł :shock:

 

ciekawe ile kosztuje taka impreza przeglądowa w Wielkiej Brytanii .......... :roll:

 

aquarius wpadł mi genialny koncept na rozwiazanie frapującej mnie kwestii czy wiarygodny Seacik czy jednak dam się ponieść emocjom i będzie Legacy , a podsunięty mi został przez stylistów FHI, którzy wymodelowali nową Imprezę STi 2006 a mianowicie: zrobi się face lifta przodu Ibizy 97 na ten z roku 2000 i doczepi się logo SUBARU i będzie git :D

 

tylko ta idea ma jedną wadę- kosztuje tyle samo co przeglad Legaca ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kur.... mac z tymi serwisami :| W zyciu bym nie dal tyle pieniedzy za jakis przeglad. Poczekalbym chyba na koniec roboty mechanika w ASO i jakos z nim ustalil po godzinach bardziej "normalna" cene. Bylibysmy wtedy obydwoje zadowoleni...

 

cena robocizny to tylko jedna czesc problemu - tutaj niestety potrzeba "pare" czesci - same rolki 4-5 sztuk to ok. 1000 PLN (4-5x200 PLN i nie warto zamiennikow pakowac), uszczelniacze (ok. 100), pasek, napinacz rozrzadu (ok. 500 PLN), olej (silnik, skrzynia), filtry, itp. + sama robocizna ktora kosztuje tak czy tak sporo, bo nikt Ci silnika w gore nie wyciagnie za 100 PLN... Fakt, ze poza ASO wyjdzie Ci to ok 4.200-4.400 PLN (odpada m.in 22% VAT), - ale przeglad na 100.000 km niestety jest bolaczka w kazdej Imprezie... Na szczescie swoje GT zaliczylem juz po "duzym" przegladzie :D

Dzanek jako praktyk zapewne dorzuci swoje 0,03 PLN w tym temacie i powie co jeszcze kosztuje przy przegladzie :)

Pozdraffka

Pumex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...