Skocz do zawartości

Gobstopper 2


mati

Rekomendowane odpowiedzi

ciekawe jak wypadnie w porownaniu z klasykiem...

 

Z tego klasyka to tam raczej chyba niewiele pozostalo, poza ogolnym zarysem karoserii :)

 

Za to pewnie buda nowsza, zdrowsza z zalozenia, no i moze po prostu dla reklamy trzeba tez cos na nowej bazie zbudowac :)

 

Zreszta co ja Ci bede mowil - i tak nie powiem Ci nic, czego sam bys pewnie nie wiedzial :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze, że pierwszy raz słyszę o nich :razz: , czy RCM stanowi jakąś konkurencję Prodrive'u, współpracuje z nimi, czy robią poprostu pojedyncze egzemplarze w wersjach ekstremalnych?

 

tu masz odpowiedź na swoje pytanie ;)

 

chojny mówisz o tej niebieskiej, co startowała w polskiej edycji Time Attack?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze, że pierwszy raz słyszę o nich :razz: , czy RCM stanowi jakąś konkurencję Prodrive'u, współpracuje z nimi, czy robią poprostu pojedyncze egzemplarze w wersjach ekstremalnych?

 

http://www.rogerclarkmotorsport.co.uk/

 

Po prostu zajmuja sie samochodami sportowymi - glownie chyba Subaru i Misiubisiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RCM to super firma i super goscie ! dwaj bracia (Olly i Mat) kultywuja rodzinne tradycje rajdowe, jeden z braci to spec od spraw technicznych i buduje takie bestje... dla mlodszego brata, ktory przy okazji niezle jezdzi :mrgreen: tez bym chcial takiego braciszka co by mi auta budowal :twisted::mrgreen:

 

kibicuje temu projektowi i jestem ciekawy bardzo... na pewno trudno bedzie osiagnac wage klasyka ktory wazy cos 1100kg z jakims hakiem, wydumka na maksa :mrgreen: silnik 900km z NOSem, mnostwo nowatorskich rozwiazan w konstrukcji silnika opracowanych przez RCM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chojny mówisz o tej niebieskiej, co startowała w polskiej edycji Time Attack?

 

nie, nie, to czarnuch, ale zacny czarnuch... :cool:

 

Oj zacny zacny :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarnuch black adder biorący swoją nz z serii Black Adder z Atkinsonem i ostatnio sławnym Doktorkiem przejdzie lekką kurację odchudzającą i wdrożenie sporo nowych pomysłów technicznych , skąd pomysł RCM??? ::) Olly pewnie nie powie prawdy

 

rezygnuje jednak z hardcorowego pomysłu kłówki i sekwencji i zostaje seria 6 , w maju dopiero jednak sądzę że uda mi się go poskładać ,wtedy zrobimy pikinik pojeżdzawkę u Kuchara czy w bednarach dla subaroholików , aby przybliżyć spiącego Czarnucha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...