Jump to content

Gobstopper 2

mati
 Share

Recommended Posts

ciekawe jak wypadnie w porownaniu z klasykiem...

Z tego klasyka to tam raczej chyba niewiele pozostalo, poza ogolnym zarysem karoserii :)

Za to pewnie buda nowsza, zdrowsza z zalozenia, no i moze po prostu dla reklamy trzeba tez cos na nowej bazie zbudowac :)

Zreszta co ja Ci bede mowil - i tak nie powiem Ci nic, czego sam bys pewnie nie wiedzial :)

Przyznam szczerze, że pierwszy raz słyszę o nich :razz: , czy RCM stanowi jakąś konkurencję Prodrive'u, współpracuje z nimi, czy robią poprostu pojedyncze egzemplarze w wersjach ekstremalnych?

Przyznam szczerze, że pierwszy raz słyszę o nich :razz: , czy RCM stanowi jakąś konkurencję Prodrive'u, współpracuje z nimi, czy robią poprostu pojedyncze egzemplarze w wersjach ekstremalnych?

tu masz odpowiedź na swoje pytanie ;)

chojny mówisz o tej niebieskiej, co startowała w polskiej edycji Time Attack?

RCM to super firma i super goscie ! dwaj bracia (Olly i Mat) kultywuja rodzinne tradycje rajdowe, jeden z braci to spec od spraw technicznych i buduje takie bestje... dla mlodszego brata, ktory przy okazji niezle jezdzi :mrgreen: tez bym chcial takiego braciszka co by mi auta budowal :twisted::mrgreen:

kibicuje temu projektowi i jestem ciekawy bardzo... na pewno trudno bedzie osiagnac wage klasyka ktory wazy cos 1100kg z jakims hakiem, wydumka na maksa :mrgreen: silnik 900km z NOSem, mnostwo nowatorskich rozwiazan w konstrukcji silnika opracowanych przez RCM

chojny mówisz o tej niebieskiej, co startowała w polskiej edycji Time Attack?

nie, nie, to czarnuch, ale zacny czarnuch... :cool:

Oj zacny zacny :twisted:

czarnuch black adder biorący swoją nz z serii Black Adder z Atkinsonem i ostatnio sławnym Doktorkiem przejdzie lekką kurację odchudzającą i wdrożenie sporo nowych pomysłów technicznych , skąd pomysł RCM??? ::) Olly pewnie nie powie prawdy

rezygnuje jednak z hardcorowego pomysłu kłówki i sekwencji i zostaje seria 6 , w maju dopiero jednak sądzę że uda mi się go poskładać ,wtedy zrobimy pikinik pojeżdzawkę u Kuchara czy w bednarach dla subaroholików , aby przybliżyć spiącego Czarnucha