Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

51 minut temu, PR7EMEK napisał:

Tak patrzę i... na takie coś to trzeba starego civica lub auto tylko i wyłącznie do startów, ze sponsorem na dodatek... a nie dupowóz, bo takie wertepy to zabójstwo dla zawieszenia, kół i opon ;)

Zgadzam się, ale mieliśmy jechać zachowawczo, rekreacyjnie. Wyszło jak wyszło. Wolę czasami się przejechać po torze niż świrować na ulicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doskonale to rozumiem i całkowicie popieram takie jeżdżenie zamiast popisów ulicznych :) Chodzi mi tylko o to, że jak bardzo by się nie starać, to auto jest skazane na zagładę ze względu na teren/nawierzchnię, na której jest organizowana impreza... a to oznacza, że niestety, ale nie przyciągnie osób, które mają tylko jeden samochód, dbają o niego i nie mają miliona złotych monet na większe lub mniejsze naprawy... a szkoda :( Bardziej profi zabawy, na torach, to już kasa z księżyca dla przeciętnego zjadacza chleba :( Ale... może jakaś ustawka wieczorem, jak nie dzisiaj to w tygodniu, jak nie będzie padało, pod Magnolią lub na innej spokojnej miejscówce... potem np. przejazd AOW. Co Wy na to? :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, PR7EMEK napisał:

Chodzi mi tylko o to, że jak bardzo by się nie starać, to auto jest skazane na zagładę ze względu na teren/nawierzchnię, na której jest organizowana impreza...

 

Rally... a raczej race, to nie głaskanie po główce... ;)

Inaczej mówiąc: jest wojna, są straty.

Ten rally sprint i tak super miał nawierzchnię w porównaniu do innych organizowanych w okolicy imprez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, szczur75 napisał:

 

Rally... a raczej race, to nie głaskanie po główce... ;)

Inaczej mówiąc: jest wojna, są straty.

Tak... dlatego większość młodych, biednych lub odwrotnie bogatych z mega furami będzie wyżywać się na ulicach... a tam jak są straty to grube i/lub w ludziach :P

 

BTW Muszę bardziej pilnować kalendarza i znaleźć sobie pilota... pojechałbym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, PR7EMEK napisał:

Tak... dlatego większość młodych, biednych lub odwrotnie bogatych z mega furami będzie wyżywać się na ulicach...

 

25.03.2017  3 GRAND CAR TROPHY

Ściganie "na ulicach"...pomiędzy drzewami...;)  Zajrzyj chociaż.

Bardziej rally niż race jak w Oleśnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety... świeżynka KJSowa ze mnie :P

 

 
Cytat

 

4.1 Do konkursu zostaną dopuszczeni kierowcy posiadający aktualne Prawo Jazdy i spełniający jeden z
wymienionych
poniżej warunków:
a ) zaliczone 3 KJS w bieżącym lub poprzednim sezonie sportowym
b ) posiadający kiedykolwiek licencję sportową: rajdową lub wyścigową

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.03.2017 o 17:09, PR7EMEK napisał:

 

Tak patrzę i... na takie coś to trzeba starego civica lub auto tylko i wyłącznie do startów, ze sponsorem na dodatek... a nie dupowóz, bo takie wertepy to zabójstwo dla zawieszenia, kół i opon ;)

 

 

Stary civic jest, dorobiłem się auta wyłącznie do startów, jednak sponsora brak - nie dostaje się go domyślnie jak na playstation :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostaje dostaje, wszystko jest cacy do momentu, kiedy np. jeździsz autem tylko po mieście i na KJS, ale jak musisz zrobić trasę 300-500km to się nagle okazuje, że coś tam drga, coś wibruje, coś stuka ;) Oczywiście nawet regularne starty nie unieruchomią auta na amen, ale to już nie będzie to samo auto co przed i będzie co chwila wychodziło jakieś łożysko, a to jakaś tuleja, a to sworzeń, i tak w nieskończoność ;) Civic jest chyba najszybszy z najtańszych w eksploatacji ;) Ale... dalej nikt nie podjął tematu spotkania... wczoraj w nocy sam się bujałem po mieście budząc staruszki i strasząc koty mega-bulgotem :P  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, PR7EMEK napisał:

le... dalej nikt nie podjął tematu spotkania... wczoraj w nocy sam się bujałem po mieście budząc staruszki i strasząc koty mega-bulgotem

 

Mój WRX w warsztacie, więc jeśli o mnie chodzi to raczej następny łikend wchodzi w grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, PR7EMEK napisał:

 Ale... dalej nikt nie podjął tematu spotkania... wczoraj w nocy sam się bujałem po mieście budząc staruszki i strasząc koty mega-bulgotem :P  

 

Ja jestem chętny! "Wybierz mnie, mnie wybierz" ;) co prawda nie Impreza ale tez straszy babcie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PR7EMEK Co do startów to warto zainwestować sobie nawet w impreze gc 2.0 n/a i się bawić oraz szkolić bo szkoda auto codziennego i wychuchanego :) Co do spotkania to jak najbardziej jestem na tak, ale ja będę zdolny za kilka dni, akurat przechodzę przeziębienie z foresterem ja się leczę w domu on w warsztacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Piotr Kuc napisał:

Jeżeli chodzi o wieczorne pojazdy po mieście to w zasadzie codziennie po 22 jestem na TAK :) 

W przyszłym tygodniu może i ja bym podjechał...

Piotr co masz podłubane że masz 275 KM, 420NM ? :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...