Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, gniechus napisał:

Ecuproject robi na co dzień VAGi, natomiast tak jak pisałem wyżej - subaraka mojego nie chcieli tykać, nie mają interfejsu (trafiłem tam po znajomości). Vagtune to chyba zakład byłego speca od ecuproject - też specjaliste od VAGów. Natomiast wiem, że stroi też subaraki. Czy rzetelnie robi te subaraki czy nie - nie mnie oceniać, nie było mnie tam.

szkoda tylko, że interfejs do tego mam ja, i kosztował mnie 25 zł... a niby porządna firma tuningowa nie ma. jest droższy, ale bez problemów osiągalny tactrix, który by się zwrócił po max 2 wystrojonych autach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.06.2017 o 09:18, ravo napisał:

No to kolejne pytanie :P

Da radę gdzieś w sensownej cenie zhamować auto ? wystarczy hamownia 2x4

Ja w zeszłym roku hamowałem swojego 208 w EcuProjekt (chciałem tylko sprawdzić moc, bo żona narzekała). Z tego co pamietam to 200 zł skasowali. 

Edytowane przez Czarne_Koronkowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ADT Tuning na pięknej ma najnowszą hamownie we wrocku, za hamowanie auta AWD bierze 300 zł. A to że Ecuproject nie tyka subaraków to tylko szacun dla nich że nie podejmują się aut w których nie czują się mocni. Najgorsi są tacy którzy robią diesle i biorą się z doskoku za turbo benzynę bo przecież też da radę. Ja bym robił program tylko w Poznaniu u Piotra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.06.2017 o 20:27, siewcu napisał:

szkoda tylko, że interfejs do tego mam ja, i kosztował mnie 25 zł... a niby porządna firma tuningowa nie ma. jest droższy, ale bez problemów osiągalny tactrix, który by się zwrócił po max 2 wystrojonych autach...

 

widocznie jesteś najlepszy we Wrocławiu , i nie chcą z Tobą konkurować ......... bo się boją takiego fachowca , i wcale im sie nie dziwię ;) ha ha ha ha ! 

P.S. Podobno wszystkie firmy tuningowe we Wrocławiu prawie plajtują , bo Siwik kupił kabel w chinach i ich kładzie w każdym calu ;) jekie to szczęście że jestem daleko bo już bym odczuł oddech tej mega konkurencji ;):) 

Edytowane przez carfit
  • Haha 1
  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Żyjemy żyjemy :)

Chociaż jak sprawdzam czy coś nowego na wątku to posucha od miesiąca.

 

W sobotę są chyba pierwsze zawody na ulubionym obiekcie siewca, czyli na krzywej :P

Ja niestety najprawdopodobniej się nie wyrobię, ale widzę znane osoby na liście, jestem ciekawy czy ktoś z forum jedzie?

Jeśli tak to bardzo chętnie wysłucham opinii. Przede wszystkim czy trasa jakoś jest ograniczona oponami, bo jeśli nie to tak jak siewcu mówił wcześniej - będzie można skracać traskę i mieć lepsze czasy na legalu, lipa.

 

Dodatkowo w następną niedzielę jest trening w Oleśnicy - ktoś się wybiera? Ja będę hondziną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam czasem zaglądam tutaj ;)

Pytanie : spoty jakieś są, w sensie gdzies regularnie spotykacie?

Fejsowy dolnosląski klubik to co innego pomimo iż wielu jest takich samych osób.

Może to łatwośc dostępu ,cięzko stwierdzić .

 

Jak sa jakieś imprezy moto lub cos to zawsze sie odezwę :)

 

Pixers? mam do niego 12km ;)

Teraz karta silver to za 49zł 30 min jazdy plus jakies tam zniżki itp,sądzę że świnie tam w koncu wyprowadze na szybki spacer,bo do tej pory było np.29zł za 2 okrążenia (2x2km) .

Po filmiku kumpli widać ,ze można szybko i ogniem :)

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.09.2017 o 02:45, Xtri napisał:

Na miejscu można coś wypożyczyć na jazdę testową?

 

Ponoć na miejscu można wypożyczyć wiele samochodów, np focusy RS czy takie egzotyki jak tesla. Jak to wygląda od strony praktycznej to nie wiem, ale zamierzam z kumplami wypożyczyć RSy :)

 

21 godzin temu, Tinuviel napisał:

Alternatywnie ktos moze wie jak jakas apke na telefon do tego ustawic?

 

Jest wiele apek, ja używam RaceChrono. Jednak żeby zrobić pomiar rzetelnie należy używać zewnętrznego GPSa podłączonego do telefonu przez bluetooth. GPS w telefonie mierzy Ci sygnał mniej więcej co 1 sek., więc potencjalny błąd pomiaru jest duży. Zewnętrzne GPSy mierzą czas co do 0,1 sek., więc już jest lepiej.

Jak coś to mogę Ci pożyczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...