Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

sredniaq - będzie bliżej terminu to będziemy gadać, wstępnie niedziela 14tego gra jak coś :) :

 

Odpada. 13 mam kawalerski :) myślałem o czymś w tygodniu po poludniu, ewentualnie tydzień wcześniej 7.10 w niedzielę powinienem być wolny o ile nie zostawię auta w MTSie.

 

 

Send with my HTC Sensation XL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będziemy myśleć bo ja mam studia dzienne i pracę na weekendy więc mój czas wolny jest niemalże równy 0 :) być może wtorek 9tego po południu da radę ale nie obiecuję..

 

no to fail z tym mazdaspeed :P

 

na pocieszenie

DSC_8316s.jpg

 

właściciel swoje auto pozna pewnie :mrgreen:ravo, też coś masz na pw, zerknij w wolnej chwili :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RedSun, tak coś znajomo wygląda :D hehehe

fotka super :mrgreen: szkoda że wyszło jak wyszło bo pewnie wiele fajnych ujęć by było.

 

-- N wrz 30, 2012 8:59 am --

 

Aha Panowie z Rakietowej mi napisali że do 22.10.2012 r. nie ma możliwości jazdy na Rakietowej bo są tam całodzienne rezerwacje szkoleniowe :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja spróbuję się pojawić ,ale nie mogę nic obiecać.

dopiszcie mnie jeżeli RWD mogą wjeżdżać na listę awaryjną...

A ja potwierdzę do czwartku ok ?

Potok Ty sobie jajec nie rób tylko wpadaj a nie tu jakieś podchody robisz :D Przecież za dreswagena się nie będziemy gniewać 8) zwłaszcza, że wiemy dlaczego taki zakup. Wybebeszyłeś już go ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pomóżcie, potrzebuję kogoś we Wrocku, kto może mi naprawić podnośnik szyby w forku, bo nie działa.Jak byłem w Dzierżoniowie to zabrakło czasu na pierdoły, bo były ważniejsze rzeczy do zrobienia. P. Marek mówił, że da się to jakoś poskładać, ale wymaga czasu, którego zabrakło.

 

P.S. Jak będę miał czas w piątek, to wpadnę popaczeć jak jeździcie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potok Ty sobie jajec nie rób tylko wpadaj a nie tu jakieś podchody robisz :D Przecież za dreswagena się nie będziemy gniewać 8) zwłaszcza, że wiemy dlaczego taki zakup. Wybebeszyłeś już go ?

 

chyba nie zdarzę na jutro, tak więc musicie mnie wypisać...

Auto dzisiaj jedzie na robienie zawieszenia, ale będą go dopiero jutro składać. Auto wybebeszone, dwa kubły wstawione, pasy i kiera, naprawdę robi robotę.

Byłem w sobotę na Rakietowej i w życiu tyle się nie nakręciłem kierownicą co w Compactie! ale zabawa świetna, z wielka przyjemnością bym się jutro pojawił, ale raczej nie wywiozę auta z warsztatu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, fajnie było Was zobaczyć znowu "w (prawie) komplecie".

kris82,krzysiek dzięki za prawy - ależ to jest fajne, tak sobie pozapindalać. Jeszcze trochę......

eMTi tym razem się nie przepchałem przez tłum, no ale rozumiem....pewnie jak będzie Pati, to będziesz bardziej dostępny :mrgreen:

marcin Dojechałeś? Głowa do góry, to tylko alternator. Pomyśl sobie co mnie czeka :? :wink:

DoZo w poniedziałek!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za off-topic

 

Wybieram się do Wrocławia w celu oględzin WRX, który mnie zainteresował :twisted: . Gdzie najlepiej udać się na sprawdzenie? Czy VAGserwis daje radę? Do Dzierżeniowa 60 km więc trochę daleko dlatego szukam czegoś na miejscu...

 

Dzięki za info :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki, jest sprawa.... jako że zamykają mój sklep na Arkadach i na 99% nie będzie dla mnie miejsca, szukam ponownie pracy. Doświadczenie w sprzedaży, prawko kat. B od 3 lat i takie tam. Jak byście mieli jakieś namiary to dajcie znać, z góry dzięki..

 

-- Śr paź 31, 2012 4:18 pm --

 

DSC_8555.jpg

 

ktoś chętny na sesję? bo aparat stygnie! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...