Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

ravo, szybki i zupełnie inne. Mocy ma prawie tyle samo co WRX bo 215 koni, masa 1250 kilo... Wiadomo jezdzi inaczej bo nie ma turbo, narazie prowadzi się kiepsko bo zawias nie domaga, ale w tym tygodniu będzie wszystko robione.

Żałować nie żałuję ale jest to zupełnie inna faza, Bmw to wieśniackie auto a do Subiego wszyscy mają szacunek. Dlatego czym prędzej pruje wnętrze i pakuje kubły które już czekają bo nie chcę ,żeby ludzie myśleli ,że kupiłem mojego Compacta bo mi się podobał;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem kolejne zapytanie o dostępność toru w dniach od 01.10 do 05.10 w godzinach od 17 do 18. Jak teraz znowu wszystko będzie zajęte to się poddaję :-P

Jakby coś to byliby jacyś chętni żebym w razie czego mógł robić rezerwację?

 

 

Przeklejam listę chętnych kreski

 

1. Krysztal

2. Pavel

3. Terzo

4. kris82

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RedSun, ładna Celka, chyba nie widziałem jej we Wrocku.

Może ja bym się wreszcie skusił na jakąś foto-sesyjkę jeszcze przed swapem? Teoretycznie przyszły tydzień mam wolny, ale nie wiem czy będę we Wrocławiu. Jakie dni i godziny Ci pasują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w przyszłym tygodniu? środa od 11:30 do 15, albo cały piątek, nic innego niestety :?

 

Celica od tego weekendu będzie wyglądać inaczej bo właściciel zmienia przedni zderzak - mówi że przód za dużo kosztuje i wrzuca zwykły na zimę :mrgreen: auto często śmiga po Wro, chociaż głównie w okolicy FATu...

 

a co byśmy focili, 22B? :twisted::twisted:

 

tutaj link do całej sesji Celiki

 

https://picasaweb.google.com/1057075274 ... directlink

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co byśmy focili, 22B? :twisted: :twisted:

Noo :) Myślałem też o wspólnej sesji z Colinem, ale muszę zawias w nim zrobić, bo stoi trochę jak na szczudłach, więc jak to zrobię, to może wtedy podwójna sesja? Narazie może 22B solo.

Zobaczę gdzie i kiedy będę w przyszłym tygodniu, to się odezwę wcześniej. Jeden dzień wcześniej wystarczy, żeby Ci dać znać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sredniaq - będzie bliżej terminu to będziemy gadać, wstępnie niedziela 14tego gra jak coś :)

 

pawlaswrc - tak, jeden dzień styka bez problemu, w piątek nic nie robię na 100% jak coś :) w takim wypadku na 22B muszę znaleźć jakąś konkretną miejscówę :twisted::twisted: godną takiego niesamowitego auta :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...