Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja niestety nie będę miał czasu Cię zabrać bo będę biegał i pilnował wszystkiego od rana.

 

eh, a na zwrot kosztów dojazdu można chociaż liczyć? zadowolę się drobniakami, po prostu nie chciałbym dokładać do tego żeby pół dnia robić fotki

 

no chyba że ktoś będzie w stanie mnie zabrać w jedną i w drugą to nie ma problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wierzę że na 20 uczestników nie może się każdy zrzucić po 1 (słownie - jeden) złoty żebym miał 2 dychy na paliwo na rakietową i z powrotem - serio...

 

a temat fotek biorę na poważnie i wydaje mi się że moje foty są na w miarę dobrym poziomie z tego typu imprez - zresztą sam oceń..

 

https://picasaweb.google.com/1057075274 ... directlink

 

rzuć temat na MazdaSpeed czy by nie chcieli fotografa - chyba po przysłowiowym 'zylu' to każdy znajdzie skoro już jest organizowana taka impreza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clios1200, bralem udzial w 3 pierwszych edycjach, robia to moi znajomi. Teraz ta impreza juz urosla mocno i nie ma tego klimatu co kiedys :( Sporo ludzi podchodzi do tej imprezy jak do rajdu i czasem jest niebezpiecznie.

 

Ale ogolnie fajny pomysl :D Startowac raczej nie bede ale wpasc popatrzec na przebrania czemu nie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RedSun to zarezerwuj czas

 

potwierdzę Ci do wtorku czy na 100% będę, miałem właśnie spinę z kierownikiem i muszę odczekać trochę zanim mu napomknę że chcę wolne :mrgreen: ale nie powinien robić problemów bo nigdy nie robił, zresztą ja mam już odpowiednie argumenty...

 

także czekaj na mój mesydż :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisali mi z Rakietowej, że do środy do południa dadzą mi znać czy jedyny możliwy termin 24.09 17.00 do 18.00 będzie wolna czy nie. Jak tylko będę już wiedział dam znać. Także Panowie i Panie wpisujcie się na listę na dzień 24.09 i trzymajcie kciuki żeby udało nam się dopchać na tor :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krysztal, alez tam teraz porezerwowane :shock: ?!

 

Tylko tor budowac :twisted:

 

Powiem Ci że jestem w szoku... myślałem że w tygodniu będzie łatwiej a tu też trzeba łokciami o termin walczyć... gdybym tak miał kasę to bym coś fajnego nie dużego postawił :mrgreen:

 

A tak swoją drogą to dawajcie też znać do Ravo na 29.09.2012 r. na zlot Mazdaspeed bo będzie można też fajnie polatać po Rakietowej razem ze szkoleniami a kwota też moim zdaniem bardzo przystępna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krysztal,damy rade, pewnie ze 2h byloby idealnie...

 

Ja jade bez spinki na kilka kolek bo moje klocki wiecej nie wytrzymaja... ;)

 

Edit: Moja obecnosc stoi pod znakiem zapytania, mam wyjazd 23.09 i nie wiem czy zdaze wrocic :evil:

 

Ale za mnie moze byc drugi motocyklista jakby co. Beda Wam przeszkadzaly 2 motory?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...