Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

Ps. Może sesja na lotnisku? ;)
Wśród startujących samolotów i wybuchających bomb :twisted:

 

 

se wypraszam :mrgreen:

Se wypraszasz, a powinieneś zapraszać :!: Mam nadzieję, że okres przesadnej świątobliwości, przenajświątobliwszego wModeratora młodszego minie po kilku tygodniach od wspomnianej zmiany społecznej.

 

Wszakże władza jest najsilniejszym narkotykiem i najtrudniejszym do wyleczenia uzależnieniem ( o ile możliwym) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś od środy (włącznie) miał czas do południa i aparat to niech mi da znać na GG lub PW.

 

 

WRC fan, świątobliwość (tą, o którą mi chodzi) można też nazwać nadgorliwością, ale więcej nie napiszę, bo zachęcasz mnie do pisania OT ?! To jest niemoralne, nawet bardzo :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC fan, świątobliwość (tą, o którą mi chodzi) można też nazwać nadgorliwością, ale więcej nie napiszę, bo zachęcasz mnie do pisania OT ?! To jest niemoralne, nawet bardzo :!:

 

Witoldzie, znów się z tobą w pewnej części zgadzam 8).

 

WRC fan, nie przejmuj się. Też jak dostałem moda na innym forum stałem się nadgorliwy... Przechodzi z czasem, uwierz mi ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owoc666, z łaski swojej zejdź z WRC Fana bo wykonuję dobrą pracę.

 

Przecież nie "wszedłem" na niego. Nie można opinii wyrazić..?

 

Sorry, ale jak arno wściekał się na zamknięty wątek o DJ BOBO, to nie pisałeś, że wchodzi na WRC fana, a w domyśle chodziło o niego.

Tak samo za nadgorliwość uważam wypowiedź WRC fana w tym właśnie wątku, w którym to doczepił się o jakąś emotikonę. :roll:

 

Nie badź przewrażliwiony, tym bardziej że już jest lepiej. Generalnie byłem przeciwnikiem przenoszenia wątków do offtopica. Szczególnie ze względu na to, że dostęp do forum mam teraz rzadki, więc ciężko było się połapać w tych wyciętych tematach.

 

@ WRC fan:

Nie bierz tego personalnie, wiem, że łatwiej jest krytykować niż robić dobrą robotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znam ( przynajmniej ja tak uwazam ) dobrego mechaniora :D A na 101% zaufany i uczciwy :mrgreen: Ma warsztat w Dzierzoniowie jak wam pasuje to jutro moge dac wam namiar.

 

Powiemm tylko ze dzieki temu Panu moj WRX jest w świetnej formie czego nie mozna bylo powiedziec jak do niego dotarł 8) ja tez dostalem adres od kogos z forum tak jak i do Gabrysia , zresztą Panowie świetnie sie znają .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka pany pomocy potrzebuje jakiegos dobrego mechaniora do subaraczka we Wrocku rorzad musze wymienic i pare innych dupereli pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

15km od Wrocławia, mój mechanik, robi kilka imprez w tym moją. Polecam każdemu :>

Jakby co, pisać na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

g-seven: co nie odbierasz telefonów w sobotę? :twisted:

 

 

Śnieżek coraz bliżej. Założyłem zimówki w twoim rozmiarze. Jest spoko ale autko troszkę pływa bo są wyższe i guma bardziej miękka.

Udało mi sie znaleźć Dunlopy 205/55/16 w baaardzo dobrej cenie oczywiście nówki.

Jak coś to pytać może jeszcze komuś pomogę i znajdę podobne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

g-seven: co nie odbierasz telefonów w sobotę? :twisted:

 

 

Śnieżek coraz bliżej. Założyłem zimówki w twoim rozmiarze. Jest spoko ale autko troszkę pływa bo są wyższe i guma bardziej miękka.

Udało mi sie znaleźć Dunlopy 205/55/16 w baaardzo dobrej cenie oczywiście nówki.

Jak coś to pytać może jeszcze komuś pomogę i znajdę podobne:)

 

Nie tle bliżej, co właśnie się doślizgałem do pracy na letnich oponkach :>

Po ile te oponki?

 

ps. Sorki, nie miałem telefonu przy sobie ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SeQ dam Ci pojeżdzić klekotem

 

....aaaaaaaaaaaaahahahahahahaaaaaaaaaa......

:twisted:

Gdzie ten śnieg :mrgreen:

 

Pouczy ktoś mnie i moją bordową krówkę ?

 

Mi tez kilka dobrych rad sie przyda :wink:

 

To trzeba nagrać ;>

 

Ja mam jakąs kamere ale jest troche wiekowa i nie wiem jak sobie poradzi z dużą ilością bieli :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...