Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

Wełniacz, szkoda, że nie zawitałeś na spocie, bo akurat był w sobotę...

Gdybym tylko wiedzial o tym spotkaniu ... a co najlepsze chodzilem kolo 13.00 po Rynku i kolo Galerii i mialem przy sobie aparat, który uzylem pijac piwko no wlasnie kto zgadnie gdzie :Durl]

 

Spiż

Jestem tam co tydzień... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie to ja sie pragnę pozegnac na jakiś czas w zwiazku z tym ze do wojska ide wiec mnie nie bedzie. ale po przsiedze jak tylko beda przepuski i bede we wrocku to dam znać. BTW: A moze przyjedziecie do mnie na przysiege go GRUPY???

BTW2: mam necik w domku to z umówieniem sie na spotkanie nie bedzie problemu. pozdrawiam M;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez sie pisze na taki wypad :P

 

Ja rowniez :) Tylko w jakims sensownym terminie ;p

 

Tak przy okazji witamy bardzo serdecznie RallyOwieczke :mrgreen: Widze ze subaruwroclawteam rozsnie w sile ;)

 

Będziesz na Zamkowym Piotruś??

Sprzedawaj tego Francuza i kupuj jedynie słuszne auto.

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz na Zamkowym Piotruś??

Sprzedawaj tego Francuza i kupuj jedynie słuszne auto.

:twisted:

 

Na zamkowym raczej nie, ze wzgledu na prace, a co do sprzedazy ... Dwoje sie i troje zeby sprzedac 206 ale srednio to idzie ;) A jedynego slusznego juz sie nie moge doczekac ... Jak tylko sprzedam Puga zakupie SI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sykstus, szkoda że mam tak daleko - S16 nie jechałem ciekawy jestem - pewnie byś dał się kulnąć koledze forumowemu... :-(

 

Jasne, moze jakbys sie przejechal to dalbys sie namowic na zakup :mrgreen: Wezme Seja w rozliczeniu !

 

PS. Tylko ze teraz to sie metnie na zimowkach jezdzi, ale na letnich ... Fajna sprawa :) (No i mialbys drugi komplet OZow na wszelki wypadek do Cossiego :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, moze jakbys sie przejechal to dalbys sie namowic na zakup Wezme Seja w rozliczeniu !

 

 

Nie chciałbyś mojego Seja - jak każde auto które kupuje straszna z niego mina z przeszłością... i pechowy w dodatku. Poza tym dziadek nim jeździ a S16 nie mógłby...

 

 

PS. Tylko ze teraz to sie metnie na zimowkach jezdzi, ale na letnich ... Fajna sprawa (No i mialbys drugi komplet OZow na wszelki wypadek do Cossiego )

 

 

No właśnie - sorry, lada dzień się odzywam i przesyłam kase umawiam się itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...