Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja obstaję za Petrą a póżniej jakaś pojeżdżawka...

 

Ja sie pisze ale bedziesz mi musiał dac szybki kurs ..bo bede spowalniał konwoj :roll:

 

Kiedy? Kiedy? :> Wybieram sie ogladac WRXa for sale, wiec nawiedze Wroclaw wend (sobota lub niedziela)

 

To sobota o 14 :mrgreen:

Ale jakąś alternatywe co do Petry trzeba wymyśleć 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie... tak przyglądam się z boku temu Waszemu umawianiu się na spotkanie i powiem jedno: fajnie by było, gdybyście się się w końcu spotkali ten weekend w jakieś większej grupie :twisted:. Bo jak na razie, zostało wymienionych 175 postów, wątek został wyświetlony ponad 3300 razy, a efekt był taki, że... spotkały się w ubiegły piątek dwie osoby, które i tak miały na siebie namiary i nie potrzebowały Forum, by odbyć to spotkanie :mrgreen:.

 

Trudno to nazwać rewelacyjną skutecznością... :mrgreen:

 

PS. Przepraszam za ironię / złośliwość, ale sami przyznacie, że z boku może to wyglądać dość zabawnie... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, to wszystko, przez to że nie użyłem swojej MOCy. Jak wymyśliłem godzinę, miejsce i byłem nie ugięty, to przyszło więcej osób niż na forum się zdeklarowało. Jeszcze jedno. Jak już w końcu udaje nam się zrobić spot to przynajmniej przyjeżdżamy tam Subaru, a nie autem z wypożyczalni :twisted:

 

Jak nie demokracją ich to dyktaturą : :twisted:

 

Miejsce sobotniego spotkania ustalam na Galerię Dominikańską. W środku miasta (wszyscy znajdą), kryty parking i darmowy przez godzinę. Pooglądać auta można tam, a pojechać na przejażdżkę czy jedzenie też nie problem, wszarze stamtąd wszędzie jest tak samo blisko/daleko. Proponuję godz. 12.00 albo 15.00.

 

Jak Wam to pasuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, to wszystko, przez to że nie użyłem swojej MOCy. Jak wymyśliłem godzinę, miejsce i byłem nie ugięty, to przyszło więcej osób niż na forum się zdeklarowało. Jeszcze jedno. Jak już w końcu udaje nam się zrobić spot to przynajmniej przyjeżdżamy tam Subaru, a nie autem z wypożyczalni :twisted:

 

He, he - od razu wiedziałem, że zadziałam Wam na ambicję 8).

 

Tak trzymać! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He, he - od razu wiedziałem, że zadziałam Wam na ambicję 8).

 

Tak trzymać! 8)

 

Ale ja wiem, że to z zazdrości. W Warszawie ludzie jacyś tacy nie mili, a spotkań forumowych też jakoś nie ma sądząc po tematach na tym podforum. Ale nie martw się, dla osób pokrzywdzonych mieszkaniem w Warszawie mam dobrą wiadomość, możecie wpaść :wink: Przemeq, będziesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsce sobotniego spotkania ustalam na Galerię Dominikańską. W środku miasta (wszyscy znajdą), kryty parking i darmowy przez godzinę. Pooglądać auta można tam, a pojechać na przejażdżkę czy jedzenie też nie problem, wszarze stamtąd wszędzie jest tak samo blisko/daleko. Proponuję godz. 12.00 albo 15.00.

 

Może być Galeria ale o 14:00. Chyba ,że nie chcesz abym był:(

A pijechać póżniej można wszędzie.

 

Na zimę proponuję pojeżdżawkę czterołapów w Skarbimierzu na lotnisku.

CZekam tylko naśnieg. Jak nikt się nie będzie pisał to pojadę sam:) MAega bomba i mega booookiii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie ludzie jacyś tacy nie mili, a spotkań forumowych też jakoś nie ma sądząc po tematach na tym podforum. Ale nie martw się, dla osób pokrzywdzonych mieszkaniem w Warszawie mam dobrą wiadomość, możecie wpaść :wink: Przemeq, będziesz ?

 

Witusiu Drogi... Widzisz, u nas w Stolicy (tak, tak - wiem, że to najbardziej wkurzający wszystkich sposób rozpoczęcia zdania :twisted: ), takie rzeczy załatwia się paroma szybkimi PW. Czego najlepszym dowodem może być to, że w ubiegły weekend spotkałem się z forumowiczami: Azrael, michal i marcinJ i nie było mi do tego potrzeba 175 postów... A i wynik osiągnąłem o 200% lepszy od Twojego :wink: :mrgreen:.

 

A może to jest tak, że biedni Wrocławianie chcieliby się spotkać, tylko że organizator jakiś nieodpowiedni i nie wiedzą, jak wybrnąć z tej trudnej sytuacji, dlatego dla świętego spokoju znajdują sobie wymówki...? I na przykład spotykają się sami, off-line :wink: :mrgreen:.

 

Dziękuję w każdym razie za zaproszenie - jak już Ci się uda zebrać więcej niż 2 osoby... przyjadę 8). Muszę tylko odebrać samochód, ale sądzę, że stanie się to i tak wcześniej (styczeń), niż moment, gdy uda Ci się zorganizować spotkanie z prawdziwego zdarzenia :wink: :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie w Sobotę 29.10.05 o godz. 14.00 na parkingu w Galerii Dominikańskiej. Osoby które będą mają się deklarować w tym wątku.

 

Jeśli znowu nikt nie przyjdzie to chyba proproszę moderatora o zamknięcie tematu...

 

 

Może być Galeria ale o 14:00. Chyba

SWRT555, mówisz, masz.

 

 

Przemeq, najpierw trzeba stworzyć coś czego nie ma. Jak już się zgra grupę ludzi to wszystko pujdzie łatwiej. Początki niegdy nie są łatwe, z właszcza jak nie ma organizatora, nawet niepewnego..

Niepisz tak 175 postów, bo już kilka wredot robiących OT zawitało do tego wątku... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Bede tylko ze nie wiem jaka to jest literka partkingu ale proponowałbym na spotkanie na dachu galerji bo w sobote ludzie mogą wpasc w szał kupowania :mrgreen:

Cóż jakoś częściej widuje pełno wolnych miejsc właśnie tam gdzie pisałem, poziom B (środkowy) i blisko wyjazdu. Dach ma tą wadę, że w razie deszczu będzie tam nie ciekawie, a w dzień słoneczny ludzie mogą wpaść w szał fitnesowania i też zapchać cały poziom... ale skoro chcecie przeciskać się między napakowanymi bezwłosymi panami i ich pięknymi niemieckimi autami... Wasz wybór. :wink: :mrgreen:

 

EDIT: emotiony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14:00 na dachu galerii.

Mam nadzieję,że będzie więcej jak nas trzech:) :lol:

 

O 13:30 odbieram pannę z dworca, ale powinienem zdążyć jakoś. Najwyżej zaliczę spóźnienie. No i muszę jeszcze auto odebrać od lakiernika, a pewnie dzisiaj to będzie.

 

ps. Będziecie sami czy z "połówkami"? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie w Sobotę 29.10.05 o godz. 14.00 na parkingu w Galerii Dominikańskiej. Osoby które będą mają się deklarować w tym wątku.

 

Jeśli znowu nikt nie przyjdzie to chyba proproszę moderatora o zamknięcie tematu...

 

 

Może być Galeria ale o 14:00. Chyba

SWRT555, mówisz, masz.

 

 

Przemeq, najpierw trzeba stworzyć coś czego nie ma. Jak już się zgra grupę ludzi to wszystko pujdzie łatwiej. Początki niegdy nie są łatwe, z właszcza jak nie ma organizatora, nawet niepewnego..

Niepisz tak 175 postów, bo już kilka wredot robiących OT zawitało do tego wątku... :roll:

JA toze budiet w galerio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wełniacz, szkoda, że nie zawitałeś na spocie, bo akurat był w sobotę...

Gdybym tylko wiedzial o tym spotkaniu ... a co najlepsze chodzilem kolo 13.00 po Rynku i kolo Galerii i mialem przy sobie aparat, który uzylem pijac piwko no wlasnie kto zgadnie gdzie :D<a  href=obraz0616rx.th.jpg' alt='obraz0616rx.th.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...