Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

Jak masz ochotę to w weekend jedziemy na jakis oesik na trening zimowy.bedzie kilka rajdówek. Możemy polatac Imprezkami po Walimiu? Co Ty na to?? :lol:

 

Mogę nie mieć dowodu rejestracyjnego, bo wysyłam do podbicia badań technicznych. Ale nie mówię nie. Mogę wpaść z fokami? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz ochotę to w weekend jedziemy na jakis oesik na trening zimowy.bedzie kilka rajdówek. Możemy polatac Imprezkami po Walimiu? Co Ty na to?? :lol:

 

A kiedy i gdzie? Bo Kacper tez cos planuje, mozna by zamknac jakis OES ... A w przerwie mozna skoczyc na pyszne jedzonko na Michalkowa (fuczki podkarpackie albo pierogi zapiekanw w ciescie ... paluszki lizac :mrgreen: ) Tylko pytanie kiedy i jak bo ja w wend pracuje wiec trzeba by jakos to ogarnac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie właśnie wrocilem z Placyku przy ul.Osobowickiej ,Jest naprawde fajny .W sumie mało dzisiaj padalo ale było ślisko , miejscówka jest spoko (pewnie ją znacie :roll: ) jedyny minus to to ze o 22.00 gasną latarnie . Wiec moze (nawet w tygodniu na godzinke ) bedziemy sobie robic tam spotkanka :?:

 

Obrazek

 

Heh bylo tam nawet kilku kolesi ktorzy prosili mnie zebym cos przy swirował ale mieli kamere , a ze ze mnie taki kozak jak z koziej dupy trąbka to udałem kontuzje :lol: Wiec Panowie ktos mnie musi podszkolic zebym nie robiw wam siary :mrgreen:

 

 

Spoko miejscowka to mozna sie spotykac w soboty na przyklad jestem za :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Zwielka chetka:) Pany co wy na to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co racja to racja :D jak bedzie lipa to na spotkanie mozna przeniesc si epod milenijny na kilka fotek :P

 

ps.skocze zaraz zobaczyc czy jest tam slisko.

 

Tylko expressem, bo muszę jeszcze wyskoczyć na parking po bolida ;P

Btw. spotkanie przed 20 to chyba nie trzeba. Proponowałbym godzinę 20:00 :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dość świeże:

 

Wykaz niespodzianek we Wrocławiu :

 

Wrocław

 

Fotoradary przenośne / fotoradiowozy (1 szt. policja i 2 szt. straż miejska):

 

- ul. Armii Krajowej, przy Hali Kupców PERŁA, lub po przeciwnej stronie, ogr. (40)

- ul. Brucknera, w uliczce przed stacją Shella

- ul. Dembowskiego, koło szkoły i przedszkola, ogr. (40)

- ul. Drukarska, ogr. (30)

- ul. Grabiszynska, tuż przed wiaduktami kolejowymi, obok stadionu na Oporowskiej - jeden przy stacji gazu, a drugi za przystankiem tramwajowym, ogr. (40)

- ul. Hubska, między ul. Glinianą a Św. Jerzego (okolice marketu LIDL), ogr. (40), lub przy posterunku drogówki naprzeciwko RUCH S.A. (zdj.)

- ul. Jedności Narodowej, jadąc z mostu Warszawskiego, koło szkoły, ogr. (40)

- ul. Kiełczowska, przy Lotniczych Zakładach Naukowych, ogr. (40)

- ul. Kochanowskiego, za mostem, w dwóch kierunkach ruchu

- skrzyż. Kozanowskiej z Pilczycką

- ul. Lotnicza, zatoczka autobusowa na wysokości glinianek (wylot na Leśnicę), ogr. (40)

- ul. Nowowiejska, przy szkole, ogr. (40) (zdj.)

- ul. Piękna, ogr. (30)

- ul. Redycka, ogr. (40)

- ul. Sobieskiego, wylotówka na Warszawę, przed zjazdem na Zakrzów, na samym końcu ekranu dźwiękochłonnego

- ul. Solskiego, koło szkoły, ogr. (40)

- ul. Ślężna, zaraz za Jaworową, na wysokości Shella

- ul. Śliczna

- ul. Świeradowska

- Al. Wiśniowa, między ul. Sudecką a Ślężną

- ul. Wróblewskiego, pomiędzy akademikami na ul. Wittiga a Halą Ludową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...