Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

I jak tam spotkanko??

 

Na rajdzie było nawet nieźle. Super trasy, organizacja bez najmniejszego problemu, a i mieliśmu loegę który prowadził nas na OEsy jak po sznurku i nie było niepotrzebnej bieganiny i nerwów ,że niezdążymy.

 

Sensacją rajdu był 17 latek, który powoził Subarynką mając prawko w ręce od tygodnia. Zastanawia mnie tylko skąd miał tak szybko licencję?:)

 

Zdjęcia mam ale nie wiem jak wrzucić na forum. Proszę o jakieś instrukcje dla amatora:)

 

 

Pozdrawiam

_misiek_

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SEQ:

Mijaliśmy się?? Kurka jak zwykle nikogo nie zauważam. Moi koledzy często dzwonią do mnie i się pytają co jest ,że ich nie zauważam..:(:lol:

 

jakaś ślepota czy co:) :shock:

 

Kiedy się mijaliśmy??

 

Byłem wczoraj w subaru i jakaś taką lipą tam zajeżdża. Tylko auto Gielaty tam ratuje sytuację.

 

POzdrawiam

_misiek_

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

g-seven, SeQ wyraziliście chęć spotkania. Ja jadę teraz do Mariusza, on w domu nie ma internetu, więc jak już będziecie wolni to dzwońcie do mnie to powiem wam jak tam dojechać lub ustalimy inne miejsce spotkania.

 

Sorki, że się nie odezwałem. Miałem straszny weekend, choć myślałem że się wyrobię.

I jeszcze w piątek wieczorem jakaś baba wjechała mi w tył Subaryny maluchem :>

Na szczęście ucierpiał tylko zderzak, ale swoje musiałem odczekać i pozałatwiać.

 

Przepraszam jeszcze raz.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek, gośc nie jest Polakiem. I jechał WRC.
Dzięki za wyjaśnienie, to wszystko wyjaśnia, myślałem, że o kogoś innego chodzi.

 

Nie za bardzo lubie takie jedzenie
Ja gyrosu w ogóle nie trawię. Skoro nie lubisz to nie proponuj takiego miejsca ;) Do tego SeQ mówi, że nie będzie miejsc... Coś innego trzeba wymyślić.

 

Co do złej pogody i parkingu. W okolicach rynku są 2 piętrowe garaże i przynajmniej jeden podziemny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D co wy z tym zarciem tak wybrzydzacie .Dla mnie akurat wazne bedzie tak Subarynki , rady a propo jezdzenia , "ten typ tak ma" , Plotki Ploteczki . ....dlugo długo nic i potem zarcie :lol:

 

hehe Ale fakt miejsce jest wazne .

 

Wiciu :twisted: (hehe) nie zapomnij Wrrrrxa.

 

PS. Spadam do tyry. Sprawdze coscie ty namodzili jak wroce . wruummm wrummm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...