Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

koledzy kojarzycie to auto:

 

http://otomoto.pl/subaru-impreza-wrx-sti-C23991731.html

 

 

wiem ze nie jest to STi ale może coś więcej wiecie i możecie o nim powiedzieć, może pojawia się an spotach??

 

 

z góry dzięki i pozdrawiam

Bucky

 

Witam, jedyne co wiem o tym aucie, to to, że widziałem je jakoś rok temu z kartką, że jest do sprzedania za troszkę większą sumkę...ale najwyraźniej kupca nie było.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, rozmawiałem niedawno z właścicielem, jakoś przypadkowo, kiedy jeszcze nie było na sprzedaż. Auto ma zamontowany cały przelot 3" czy nawet 3,5" wiec jest dość głośne.

W środku oklejone carbon-folią, z zewnątrz także jednak powiem szczerze, że nie wygląda to niestety za ciekawie. środek USdm, czyli całkowicie zwyczajny(oprócz folii).

260km podobno wzięło się ze zrobienia wydechu i mapy i chyba nic więcej. Właściciel bardzo sympatyczny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zgadzam sie z Tobą!

 

PS: Borygo też daje radę i to nie żart :) Ja rozumiem, że dbamy o nasze samochody natomiast jeżeli wymieniamy te płyny regularnie, to nie robi to żadnej różnicy czy zalejesz Borygo - czy Super drogi płyn z pod marki XYZ (bo producent poleca). Za rok producent podpisze umowę z Borygo i będzie Borygo polecać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak Panowie, jest ktoś zainteresowany jakimiś fotosami? ostatnio wpadłem do znajomych z Celica Club na spotkanie i trochę im pocykałem, efekty tutaj:

 

https://picasaweb.google.com/dithrim.jd ... directlink

 

jak coś to piszcie mi na PW, tylko będę potrzebować miejscówki bo ja nie znam Wrocławia.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak Panowie, jest ktoś zainteresowany jakimiś fotosami? ostatnio wpadłem do znajomych z Celica Club na spotkanie i trochę im pocykałem, efekty tutaj:

 

https://picasaweb.google.com/dithrim.jd ... directlink

 

jak coś to piszcie mi na PW, tylko będę potrzebować miejscówki bo ja nie znam Wrocławia.. :)

 

a ja czekam na kolejne spotkanko na Rakietowej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak Panowie, jest ktoś zainteresowany jakimiś fotosami? ostatnio wpadłem do znajomych z Celica Club na spotkanie i trochę im pocykałem, efekty tutaj:

 

https://picasaweb.google.com/dithrim.jd ... directlink

 

jak coś to piszcie mi na PW, tylko będę potrzebować miejscówki bo ja nie znam Wrocławia.. :)

 

a ja czekam na kolejne spotkanko na Rakietowej :mrgreen:

 

nie tylko Ty 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,a propos Rakietowej;

 

Jak już wcześniej wspominałem, nie poddajemy się i robimy trening na Torze Redeco 29.052012 o godz.17-19. Ilość uczestników bez ograniczeń. Sugerowane wpisowe to 100zł jednak jeżeli ktoś nie dysponuje taką kwotą może wpłacić niższą - nie ma problemu, liczy się przede wszystkim cel.

 

ZBIERAMY NA ZABAWKI DLA DZIECI Z KLINIKI TRANSPLANTACJI SZPIKU, ONKOLOGII I HEMATOLOGII DZIECIĘCEJ WE WROCŁAWIU Z OKAZJI DNIA DZIECKA - DZIECI JEST BARDZO DUŻO WIĘC KAŻDA ZŁOTÓWKA SIĘ LICZY.

 

WSZYSCY PRACUJEMY CHARYTATYWNIE, CŁAOŚĆ PIENIĘDZY JEST PRZEKAZANA NA ZAKUP ZABAWEK ABY CHOĆ NA CHWILĘ ODERWAĆ DZIECIAKI OD RZECZYWISTOŚCI.

 

CAŁOŚĆ POWSTAŁA DZIĘKI WSPANIAŁEJ INICJATYWIE DWÓCH OSÓB Z NASZEGO FORUM - JU5TYNIE ORAZ RS4LIFE

 

TOR REDECO UDOSTĘPNIA NAM POWIERZCHNIĘ NIEODPŁATNIE ZA CO SERDECZNIE DZIĘKUJEMY !!! TUTAJ POMÓGŁ WOZ

 

NA TRENINGU SPROWADZAMY TELEWIZJĘ TELK Z PROGRAMEM "NADCIŚNIENIE", MOŻE I INNE UDA SIĘ SPROWADZIĆ, WAŻNE ABY LUDZIE O TAKICH AKCJACH SŁYSZELI.

 

ZAPRASZAMY WSZYTKICH, I ZAWODNIKÓW I KIBICÓW - DODATKOWO ROZŁOŻYMY DUŻEGO GRILLA - BĘDZIE ATMOSFERA PIKNIKOWA

 

 

 

POKAŻMY NA CO NAS - ZAPALEŃCÓW MOTORYZACYJNYCH - STAĆ

 

 

LISTA:

 

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...