Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie z innej beczki, ma ktos z Was pozyczyc na weekend we wrocku kabel VAG KKL zebym mogl podpiac sie do GT'ka MY00? Chodzi mi o odczyty lambdy... ;)

 

Lub poradzi gdzie kupic od reki :roll:

 

ja mam, forka s-turbo 98' czytało to i Twój pewnie pójdzie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto ma lustrzanke we Wro i wygospodarowałby godzinke dzisiaj?

Potrzebuje zrobić profi zdjęcia mojej mgr żeby wrzucić do mgr

 

ja mam, wpadaj do mnie na chatę jak coś bo cały dzień siedzę w domu, tylko mnie uprzedź z godzinę wcześniej to posprzątam najpierw bo mam bałagan :D

 

powiedz mi tylko konkretnie co Ci potrzeba zrobić itp ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto ma lustrzanke we Wro i wygospodarowałby godzinke dzisiaj?

Potrzebuje zrobić profi zdjęcia mojej mgr żeby wrzucić do mgr

 

ja mam, wpadaj do mnie na chatę jak coś bo cały dzień siedzę w domu, tylko mnie uprzedź z godzinę wcześniej to posprzątam najpierw bo mam bałagan :D

 

powiedz mi tylko konkretnie co Ci potrzeba zrobić itp ;P

 

Niestety nie mogę przyjśc bo moja praca mgr składa się ze szkła w dużej części i waży 20kg więc przenoszenie a tym bardziej przewożenie nie wchodzi w gre ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potok, fajny ten Twój WRX, ale jeśli chcesz się przesiąść na RA R to super. Ja dokładnie tak zrobiłem i ani sekundy spędzonej w Type-R nie żałuję :twisted: (mój WRX też był srebrny :wink: ), jeśli jeszcze zanabędziesz czarnego Type-R'a to już w ogóle będzie czad :D

 

Powodzenia w sprzedaży!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potok, fajny ten Twój WRX, ale jeśli chcesz się przesiąść na RA R to super. Ja dokładnie tak zrobiłem i ani sekundy spędzonej w Type-R nie żałuję :twisted: (mój WRX też był srebrny :wink: ), jeśli jeszcze zanabędziesz czarnego Type-R'a to już w ogóle będzie czad :D

 

Powodzenia w sprzedaży!

 

Dzięki Tomek, wiesz tak naprawdę to szkoda mi trochę sprzedawać ten samochód... wiesz dobrze jak go lubię i jest "całkiem" szybki jak na WRX. Ale myślę,że będę miał mega frajdę tworząc jakiś kolejny samochód pod siebie. Modyfikowanie strasznie mnie kręcą więc "budowanie" mocnego RA lub R będzie dla mnie ogromnym funem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Adam12, zanim gdziekolwiek pojedziesz, sprawdź banalną sprawę - dokręcenie samych piór wycieraczek - ja miałem takiego zonka dwa razy w życiu i to jak na złość w naprawdę koszmarne opady i nie jest to przyjemne, gdy w takiej sytuacji wycieraczka staje Ci na sztorc i ni chu chu dalej, a silniczek chodzi. Wystarczyło docisnąć i dokręcić nakrętki i po strachu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...