Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja byłem u nich i sprawdzili się http://www.irekstys.com/

 

 

bardzo dziękuje :)

Nie ma sprawy :)

 

 

A tak nawiązując do tematu z kreski ktoś się z kropki tam wybiera??

 

ja/my - radix99/Belka 8)

 

no i oczywiście ja :mrgreen::mrgreen:

 

 

PANOWIE I PANIE !!! 28.07.2012 r.

 

10km od Bolesławca (Bolesławiec pośrodku trasy Zgorzelec-Legnica) są miejsca po jeziorkach ,ale mocno wysuszone.

Idealny teren aby podziczeć na szuterku/błocie (do wyboru,bo cały megahektarowe miejsce jest lekko ubite i można fajnie boczurem polatać,a jak ktoś chce to przy plaży zawsze znajdzie się jakież rozlewisko gdzie można utopić w błocie po dach swe autko),rozbić ognisko/grilla,spokojnie spędzić czas nad jeziorkiem.

Co najlepsze :!:

Dojazd autem osobowym możliwy (co widać po mej nieoutback'owej Swini),ale ludzi tam nie ma w ogóle :mrgreen: :mrgreen:

Proponowany termin to niedziela 28.07.2012.

na fotkach na pierwszym planie jakaś Swinią,a na drugim tle macie wgląd na to jakie warunki czekają na was :-D :-D

P.S. Mamy z Igim ok 30 pachołków-zawsze można jakieś traski sobie ułożyć :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś chce skorzystać z placyku do zabaw :?: :?: :mrgreen:

To jest tylko mała część :mrgreen:

 

-- So lip 21, 2012 9:05 pm --

 

 

 

-- So lip 21, 2012 9:09 pm --

 

i chyba nawet miejsce na ognisko znalezione-może pomiędzy brzózkami nad jeziorkiem :?: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, od września/października przybędzie Wam nowy członek do spotkań. przyjął mnie AWF i będę we Wro bóg daj przynajmniej 5 lat.

spotkanie imprezowe (nie chodzi tu o samochody) mile widziane, alkoholem nie gardzę. oby do szybkiego spotkania! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może się zdecydujecie na następny spot oglądając fotki w tym temacie:) My już po zlocie:) miłego oglądania:)

viewtopic.php?f=10&t=155731&p=1678412#p1678412

 

-- Pn lip 30, 2012 9:22 pm --

 

UWAGA UWAGA WROCŁAWSCY SUBAROWICZE :!: :!:

ROBIMY NASTĘPNY SPOT :!: :!:

LINK I FOTKI NA ZACHĘTĘ TUTAJ: viewtopic.php?f=10&t=156162&p=1678992#p1678992

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potoczku kupił kolega co oglądał Twoją Ślicznotkę u Marcina mechanika najlepszego pod słońcem na Zdolnym Śląsku

Ja dopiero wróciłem z Wawy i FOREK na podwóreczku tylko felgi zamienię i będe się chwalił :)

 

To bym był ja :) każdy dzień rozpoczynający się od dźwięku boxera jest z założenia lepszy !! (po przesiadce z TDI xD)

 

kiedy i gdzie ten zlot robicie? ja bym chętnie wpadł, wypadało by się nowym subaru nauczyć poprawnie jeździć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie (panie jakby co też) na "rakietowej" zwolniła się sobota 11.08 także prosiłbym żeby osoby chętne na polatanie dały możliwie szybko znać i jak będzie nas min. 5 osób to potwierdzam rezerwację. Gdyby było więcej chętnych to można brać 2 godzinki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie (panie jakby co też) na "rakietowej" zwolniła się sobota 11.08 także prosiłbym żeby osoby chętne na polatanie dały możliwie szybko znać i jak będzie nas min. 5 osób to potwierdzam rezerwację. Gdyby było więcej chętnych to można brać 2 godzinki.

 

a godzina?

jakby co, to my (radix99/Belka) chętni 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...