Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

W koncu jestesmy z Wroclawiem na 1 stronie znow bo juz od jakiegos czasu przeskoczylismy na druga...

 

Ja na spota bardzo chetnie, rakietowa tez :mrgreen:

 

A jak furacza dla tzd bedziecie ogladac to moze i tez podjade - kurcze to spot sie prawie zrobi :mrgreen:

 

Graf von Burat, maciekkkk fajna wanne sprzedaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ejjjj no kurka rurka - ale ruch. Oczywiście jak mnie nie ma we Wrocku :evil: .

Jak będziecie oglądać auto dla Tzd to patrzcie też w moim imieniu, bo do mnie też pisał :P :wink: i koniecznie napiszcie cóż to będziecie oglądać!!!

Grafu von Buratu jednak?????? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i dziś po zabawie kolega od subaru nie może dziś, jutro jedynie ale mówił, że tylko do 16 ale jak powiedziałem, że do 16 pracuje to powiedział, że coś wymyśli i umówiłem się na tel na jutro w południe.

 

mówię o sprzedającym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ravo, i jak, wiadomo coś? Ja zaraz będę musiał wyjść z firmy i trochę polatać po mieście, ale na 17 będę już z powrotem, więc jakby co to wyślę Ci zaraz na priv mój numer tel gdyby coś się wyjaśniło.

tzd, spokojnie, działamy (tzn głównie ravo działa póki co :mrgreen: ), pamiętamy o Tobie :twisted:

Pavel, pawlaswrc, był niedawno taki pomysł aby sprzedać moją (Arek, Ty wiesz co chciałem kupić :mrgreen: ), ale za duża konkurencja ostatnio na forum jeśli chodzi o fajne GTki w dobrej cenie, więc sobie odpuściłem i będę dopieszczał moją i postanowiłem, że NIGDY jej nie sprzedam :wink:

pawlaswrc, jak będziesz we Wro to wpadnij, oczywiście przede wszystkim, żeby pogadać, ale poza tym jakieś literki na tylną klapę mi obiecałeś, a kolejny mały remont się zbliża i kompletuję części :wink: :P

Pavel, jeżeli będziesz mógł to wpadnij na oglądanie fury. Dam Ci znać jak już będzie coś więcej wiadomo o której i kiedy - im więcej oczu tym lepiej!

potok, a Ty co kombinujesz? Czy doszedłeś do wniosku, że sam Smart Ci wystarczy? :wink: Wyślij mi proszę na priv cenę jaką byś chciał i trochę info o aucie, bo kilka osób mnie o bugi pytało, więc może pomogę :mrgreen:

 

kris82 o dziwo dziala :mrgreen:

 

Zauważyłem że przy nowych, ten podstawek gumowy jest dołączany. Wtedy nie trzeba takiej sztuki odstawiać

 

No to świetnie - wydaje mi się, że i tak zrobiliśmy to lepiej niż fabryka :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kris82, auto ciągle stoi w garażu, nie mam czasu jeździć bo ciągle w pracy siedzę. Mam Smarta od pół roku i nim latam ;) pozatym kilka czynników składa się na to żeby rozważyć sprzedaż m.in to ,że szkoda mi jezdzić takim autem na ewentualne imprezy sportowe - rozważam zakup czegoś tańszego do nauki ( może jakieś type-ra) i to ,że jestem na etapie wykańczania mieszkania i kasa by mi się przydała... :( a jak się coś finansowo poprawi to kupie pojeżdzawkowoz którego mi nie będzie tak szkoda jak obecnego autka . podeśle info na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...