Skocz do zawartości

[Wrocław] Spotkania


Witek

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki upalają a ja na dyżurze w robocie jak jakiś &*&*%$$ "Dżordż Kluni" :roll:

Mam nadzieję, że nadrobię zaległości w przyszłym tygodniu ...

 

No dzwoniłem ale poczta głosowa się włączała Panie.

 

Ogólnie jak by ktoś chciał to polecam na pewno Złoty Stok Orłowiec....równo, śniegu sporo i fun jest. Sienna trochę za bardzo uczęszczana była ale śniegu mnóstwo (pozdrawiam przy okazji srebrnego klasyka wolnossaka spotkanego) - Spalona podobno też super z relacji Tomka Żerebeckiego który upalał Evo na Szweckim wczoraj.

 

ogólnie 240 km po śniegu zrobione wczoraj w tym 100km tylko upalając po orłowcu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do końca tygodnia nie dam rady - mam "Dżordż Kluni mode".

Własnie przełączam się z kompa na kompa bo za 40min zaczynam robotę.

Przy pomyślnych wiatrach kończę o 01:00. :roll:

 

-- 21 sty 2012, o 21:32 --

 

..przyznać się kto parkuje buraczanym bugiem pod moją fabryką na ul.Garncarskiej?? Subarak wywołał niemałe poruszenie wśród współpracowników i nie wiem czemu :twisted: ale każdy zainteresowany przychodzi do mnie z pytaniami co świniak robi pod hotelem: kto to? co to? i czy przypadkiem nie kupiłem?

 

Dawaj kiedyś spota zrobimy u Ciebie w hotelu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy koledzy z Zachodu! Mam do Was pytanie którego na pewno nie odmówicie :D

 

Mam na oku auto z Waszego rejonu i mam do niego w dwie strony równe 1000km! Więc pomyślałem sobie że może istanieje chociaż cień możliwości żeby któryś z Was był wstanie wyrwać się na godzinkę bądź dwie i oglądnąłby dla mnie to auto:

 

http://allegro.pl/subaru-impreza-gt-i2051601479.html ???

 

Jako zapłatę za dobroć serca oferuję:

 

- uścisk prezesa

- przytulenie "na niedźwiadka"

- 0,7L Ballantinesa

- zniżki na POBYT w Zakopanem w moich APARTAMENTACH :)

- bądź DOZGONNĄ WDZIĘCZNOŚĆ i stanie się MURZYNEM na usługi

 

Wybór należy do Was :) Jakby ktoś był w stanie mi pomóc to byłbym MEGA wdzięczny i mógłbym w końcu wrócić do grona ŚWINIAKÓW po przerwie! :)

 

Dziękuję za info :)

 

 

Pzdr!

Jasiek

 

edit#1: bo Ulepka ravo chyba jest wszystkim znany i lubiany:) ale zastanawiam się czy czegoś tańszego na pierwszy rzut nie wziąć. Ravo 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ogólnie jak by ktoś chciał to polecam na pewno Złoty Stok Orłowiec....równo, śniegu sporo i fun jest. Sienna trochę za bardzo uczęszczana była ale śniegu mnóstwo (pozdrawiam przy okazji srebrnego klasyka wolnossaka spotkanego) - Spalona podobno też super z relacji Tomka Żerebeckiego który upalał Evo na Szweckim wczoraj.

 

ogólnie 240 km po śniegu zrobione wczoraj w tym 100km tylko upalając po orłowcu :D

Z Orłowca do Złotego równo?? :shock:

Nową nawierzchnię tam zrobili??

Ostatnio chciałem tam się przejechać, ale jakoś ten wyryp, który jeszcze niedawno tam był mnie odstraszył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ogólnie jak by ktoś chciał to polecam na pewno Złoty Stok Orłowiec....równo, śniegu sporo i fun jest. Sienna trochę za bardzo uczęszczana była ale śniegu mnóstwo (pozdrawiam przy okazji srebrnego klasyka wolnossaka spotkanego) - Spalona podobno też super z relacji Tomka Żerebeckiego który upalał Evo na Szweckim wczoraj.

 

ogólnie 240 km po śniegu zrobione wczoraj w tym 100km tylko upalając po orłowcu :D

Z Orłowca do Złotego równo?? :shock:

Nową nawierzchnię tam zrobili??

Ostatnio chciałem tam się przejechać, ale jakoś ten wyryp, który jeszcze niedawno tam był mnie odstraszył.

 

No jak spadł śnieg i jest zmarznięty to jest równo i nowego asfaltu nie trzeba, a że temperatura jest najwyraźniej stała to nie ma kolein w śniegu ani dziur :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ogólnie jak by ktoś chciał to polecam na pewno Złoty Stok Orłowiec....równo, śniegu sporo i fun jest. Sienna trochę za bardzo uczęszczana była ale śniegu mnóstwo (pozdrawiam przy okazji srebrnego klasyka wolnossaka spotkanego) - Spalona podobno też super z relacji Tomka Żerebeckiego który upalał Evo na Szweckim wczoraj.

 

ogólnie 240 km po śniegu zrobione wczoraj w tym 100km tylko upalając po orłowcu :D

Z Orłowca do Złotego równo?? :shock:

Nową nawierzchnię tam zrobili??

Ostatnio chciałem tam się przejechać, ale jakoś ten wyryp, który jeszcze niedawno tam był mnie odstraszył.

 

No jak spadł śnieg i jest zmarznięty to jest równo i nowego asfaltu nie trzeba, a że temperatura jest najwyraźniej stała to nie ma kolein w śniegu ani dziur :lol:

Oooo, no to trzeba sie tam przejechac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy koledzy z Zachodu! Mam do Was pytanie którego na pewno nie odmówicie :D

 

Mam na oku auto z Waszego rejonu i mam do niego w dwie strony równe 1000km! Więc pomyślałem sobie że może istanieje chociaż cień możliwości żeby któryś z Was był wstanie wyrwać się na godzinkę bądź dwie i oglądnąłby dla mnie to auto:

 

http://allegro.pl/subaru-impreza-gt-i2051601479.html ???

 

Jako zapłatę za dobroć serca oferuję:

 

- uścisk prezesa

- przytulenie "na niedźwiadka"

- 0,7L Ballantinesa

- zniżki na POBYT w Zakopanem w moich APARTAMENTACH :)

- bądź DOZGONNĄ WDZIĘCZNOŚĆ i stanie się MURZYNEM na usługi

 

Wybór należy do Was :) Jakby ktoś był w stanie mi pomóc to byłbym MEGA wdzięczny i mógłbym w końcu wrócić do grona ŚWINIAKÓW po przerwie! :)

 

Dziękuję za info :)

 

 

Pzdr!

Jasiek

 

edit#1: bo Ulepka ravo chyba jest wszystkim znany i lubiany:) ale zastanawiam się czy czegoś tańszego na pierwszy rzut nie wziąć. Ravo 8)

 

 

nie jestem fachowcem ale to co rzuciło mi się w oczy tylko ze zdjęć :

- intercooler nie jest z STi 2005 tylko prawdopdobnie z WRX.

- dolot stożkowy tak badziewny, że prawdopodobnie silnik mocno ucierpiał.

 

Ktoś kto się zna i robi GT na 290KM to o tym konkretnie pisze. A tutaj zero informacji.

Skąd jest właściciel ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kto się zna i robi GT na 290KM to o tym konkretnie pisze. A tutaj zero informacji.

Skąd jest właściciel ?

 

 

Rozmawialem z wlascicielem i cos tam mowil szczegolami + ma potwierdzona moc wykresem z hamowni. Podobno auto jest do ogladniecia w okolicach Karpacza. Powiedzial ze blache mozna porobic a reszta na biezaco wymieniana. Sprzedaje z powodow finansoiwych.

 

Fajnie by bylo jakby ktos tam z Waszych rejonow przejezdzal albo zobaczyl tak jak napisalem wyzej za jakas bonyfikate :)))

 

 

 

 

Jasiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobote na Walimiu byly widziane w nocy cztery subaraki. Nikt sie nie przyznaje.

Dziś na Walimiu i Kamionkach bylem przejazdem, bandy wysokie, już twardsze (eMti - w taka twardsza bande można w razie czego walic i nie wciagnie, a nawet mozna sie od niej odbic), ale sniegu na drodze jest malo. Wystaje powoli czarne, aczkolwiek nawierzchnia jest dosc przyjemna do jezdzenia.

Dziś ktoś sie wybiera w góry lub jutro, lub weekend?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobote na Walimiu byly widziane w nocy cztery subaraki. Nikt sie nie przyznaje.

Dziś na Walimiu i Kamionkach bylem przejazdem, bandy wysokie, już twardsze (eMti - w taka twardsza bande można w razie czego walic i nie wciagnie, a nawet mozna sie od niej odbic), ale sniegu na drodze jest malo. Wystaje powoli czarne, aczkolwiek nawierzchnia jest dosc przyjemna do jezdzenia.

Dziś ktoś sie wybiera w góry lub jutro, lub weekend?

 

Ja będę w sobotę wieczorem latał gdzieś w okolicach mojej mieściny (np. OS: Wojciechowice-Dzbanów, Kolonia Gaj, itd)

Zadzwonię jeśli będą dobre warunki :!:

 

ps. Też wolę twardsze bandy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...