Skocz do zawartości

Dwa dni na torze "Poznan" - czasy & fotki


michal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 102
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

emil: forum.sss.org.pl ==> forum 1/4 mili ==> ALT (amatorska liga torowa) jest regulamin zasady wstepne terminy itd :)

 

rok temu był to spontan ludzi zwiazanych z sss, ktorzy maja ambicje byc czyms lepszym niz maszynka do zmieniania biegow na prostej... to tak mniej wiecej.

mielismy tor na jakies 5 godzin :)

 

Azrael: wiesz.. to bedzie ciekawe porownanie.. jak uda mi sie znow jakies slicki dorwac, co niestety nie jest pewne... a rolę opony cywilnej będzie pełnić 5 letnia 16" :) yoko czy brigestone.. wiec raczej slabo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zwrócić uwagę,że jeśli to srebrne 997 to jest to które znam to jest to tiptronic i wogóle nie chodzi jakoś tak najlepiej.Zresztą generalnie Porsche to nie są auta w które się wsada i od razu wydają 100 % maxa wydajności.Pomiędzy Boxterem a 911/ 997 S powinna być przepaść, a z wyników tak nie wygląda....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1,56.55 i nie mam konceptu gdzie urwac te poltorej sekundy :(

 

Skad to ja znam?:) Chodze regularnie ostanio na tor kartingowy, po kilku jazdach udalo sie osiagnac przyzwoite czasy, ale nastepnych z 10 prob uczkniecia jeszcze z 0,5 sek (tor krety okolo 300-400m) wydaje sie niemozliwe i tez nie mam konceptu co tu poprawic, juz konsultowalem nawet z obsluga toru, moja jazde i wyszlo ze tor jazdy mam gid...raz udalo mi sie zejsc ponizej 25 sek, a teraz za kazdym razem brakuje mi jakies 0,3 do najlepszego czasu....juz zaczalem brac pod uwage moja mase (pod 100kg) :) Tak wiec na poczatku mozna dosc sprawnie polepszac czasy na dowolnym torze, pozniej jest juz znacznie gorzej i czasami ciezko wpasc co sie zrobilo inaczej, ze czas jest lepszy (przeciez jechalem podobnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JurekM - w najnowsyzch testach amerykańskich nowego Boxtera wychodzi że prowadzi sie on lepiej niż 997 i generalnie ma wyniki na torze zaledwie odrobinę gorsze i to tylko jak sa długie proste więc akurat tutaj to się nie zgodzę.

No to mnie zaskoczyłeś trochę.Mimo wszystko nie powinno tak być patrząc na np. dane techniczne ;opona tyna 255 vs 295,Moment 310 Nm vs 400 NM,do 100 ki 5,7 sek vs 4,7 sek,moc 260 KM vs 355 KM.Rozkład mas w Boxterze też nie jest perfekcyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy Boxter S np. wg. Road&Track to jedno z najlepiej prowadzących się aut jakimi mieli okazje jeździć.

No to fakt.Gdyby miał jeszcze motor z 911 to byłby od niej raczej szybszy.

Nawet z tego swojego 3,2 te 260 KM wyglądają na nieco zdławione ale kto chciałby wtedy kupić prawie 2 x droższą 911 tkę??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak w tej całej zabawie wyglądały czasy motocykli, np. tej CBR600RR ze zdjęć :?:

 

112,55s, V max: 232,1 km/h

 

No i wielkie gratulacje dla fotografa :shock:

 

Dzieki w imieniu drugiego fotografa i swoim :) (bylo nas dwoch)

 

Przy okazji fotka szybkiego Forestera 2.5 XT o mocy 300KM+ (5.4s do 100km/h) oraz spotkanie dwoch S.E. :)

 

P.S.

Rozmawialem dzis z Dziurka, oraz Leszkiem Kuzajem. Obaj sa pod wrazeniem czasu S.E. na torze na cywilnych oponach. Czas 911 997 Carrera S ich nie zaskoczyl, gdyz jak juz Wielkopolanin zauwazyl, auto nie bylo z reczna skrzynia, a ma to jednak wplyw.

 

dwase.JPG

lesnik_maptec.JPG

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...