Skocz do zawartości

// FJS - Tor KIELCE 29 MARCA (PONIEDZIAŁEK) //


FITNES

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się, że na warsztaty typu 'beczka' można założyć normalne opony, a nie slicki.

 

źle mnie zrozumiałeś, pewnie ze na warsztaty można, nauczysz się poćwiczysz tyle że jak później założysz slicka żeby pojechac na czas to warszaty możesz sobie włożyć ... gdzie chcesz, bo auto i tak nie da rady się złożyc na beczce, inaczej mówiąc bez hydrauliki się odejdzie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 159
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W pewnym sensie masz rację, ale przynajmniej jak będziesz jechał na slickach, i nie uda ci się obrócić na beczce, to będziesz wiedział, że to przez brak hydraulicznego ręcznego, a nie brak umiejętności ;-)

 

Wydaje mi się także, że wszyscy forumowi upalacze, uczyli się jeździć beczkę na zwykłych oponach, a dopiero potem ubrali się w slicki. I tym śladem powinniśmy podążać :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji beczki - ponieważ z wpisów widzę, że jej ominięcie sprawia problem nie tylko mi, czy Fit mógłbyś zorganizować podczas następnej pojeżdżawki jakieś mini szkolenie dla chętnych pt. 'nauka nawrotu na beczce' ?

 

jeśli założysz slicka to seryjnym ręcznym jest bardzo ciężko podciąć, bez względu na stopień opanowania tej sztuki, ja miałem dodatkowo bardzo słabo biorący i traciłem na beczce mega czasu. Wystarczy powiedzieć że moje pierwsze zejście na 1,25 było przy perfekcyjnym nawrocie i wcalnie nie bezbłędnej jeździe na pozostałych fragmentach. Pozostałe moje czasy 1,25-1,26 były juz z dużo gorszymi nawrotami, co pokazuje jak istotny to element :twisted:

 

Muszę pomyśleć o hydraulice :twisted: , coraz więcej osób ma je w cywilnych pojeżdżawkowych autach :shock:

 

dokładnie tak :!: u mnie wogole sie nie dalo podciac. na trasie jechalem wszytko, a na nawrocie z 2 sekundy w łeb :evil: i po czasie.......... tez mysle o hydraulice .......tyle ze w evo :mrgreen: bo podciecie auta to jedno , a szybkie odjechanie z pod beczki to drugie, i tu evolucja miażdży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

......... tez mysle o hydraulice .......tyle ze w evo :mrgreen: bo podciecie auta to jedno , a szybkie odjechanie z pod beczki to drugie, i tu evolucja miażdży.

 

No nie rób scen... :roll:

 

 

Jeden nie do końca udany trening i od razu to wina Subaru :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego śmiejesz się z rolek? Bardzo fajny patent.I dużo bezpieczniejszy niż rozgrzewanie opon na drodze publicznej :roll: .

 

Ostry pokaż ten patent, bo mnie chwile nie było w Kielcach i nie jestem na bieżaco :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patent prosty jak pier.... nie. Chłopaki z Mielca przywieźli rolki na SuperOes w lutym, a ja go tylko podpatrzyłem i zrobiłem podobne.Obejrzyj zdjęcia z ostatniego Oesu to na którymś zobaczysz jak to wygląda.

 

[moderator czuwa] :shock: rzeczywiście :shock: , niezły patent :idea: , można by było te rolki jeszcze pokryć takim "papierem sciernym " jak rolki hamowni albo rolek do badania hamulców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i tak, ale te działają całkiem dobrze. Kilka minut i opony są gorące :mrgreen: .

gratuluje pomysłu :idea: , bo nie sztuka kupic koce za 8k + agregat, ale coś takiego jest naprawde godne uwagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim Ty przyjedziesz na SuperOes to ja już będę używał kocy

 

w Ciechocinku na emeryturce do grzania stópek :mrgreen: ?

 

Możliwe, ale szczerze mówiąc myślałem, że przyjedziesz troche wcześniej :mrgreen:

 

[ Dodano: Pon Kwi 05, 2010 5:56 pm ]

Ty się nie drocz ze mną tylko lepiej wykombinuj mi slicki BF 17" :razz: Pyziol mówił, że masz wszystko :twisted:

 

Daj spokój z jakimiś 17 :mrgreen: Mam felgi 18 5x100 od GT-ka, które sprzedam Ci w dobrej cenie, a wtedy z oponami nie będzie problemu - do wyboru do koloru :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...