Skocz do zawartości

// FJS - Tor KIELCE 29 MARCA (PONIEDZIAŁEK) //


FITNES

Rekomendowane odpowiedzi

KRK TEAM EVO.......jak się podobało w gronie waryjotófff?.... :mrgreen:

No...trzy czterry było ....ale nast raz zrobimy więcej prób i pozamieniamy kierowców w autach.... :!:

 

 

 

Paweł ..... bardzo się podobało, jak za każdym razem !

Dzięki wielkie od KRK EVO TEAM za to co robisz !!!

 

Do zobaczenia następnym razem !

 

PS:

 

Next time, kup czystą a nie kranberis ..... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 159
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Było super ! Mój najlepszy czas to co prawda tylko 1,33s, a więc lata świetlne od forumowych wyjadaczy, ale pocieszam się, że miałem najsłabsze auto na całym torze (218km), a kilka znacznie mocniejszych aut typu evo i sti jakimś cudem jednak się za mną znalazło :mrgreen:

 

Na następny raz przyjeżdżam zdecydowanie na slicku. No i o 10 a nie 12.30, aby trochę zdążyć pojeździć.

 

Pozdro dla wszystkich nowo poznanych, w szczególności dla kolegi w białym Subaru, który (jako jedyny !) zatrzymał się na trasie aby zobaczyć co się stało gdy zakopałem się w błocie poza trasą.

 

No to dobrze ,że pojezdziles...ogólnie to chyba masz troche mocniejsze auto niz seria...

Jak tys to zrobił ,ze się zakopałeś na wiosne ? :mrgreen: nie widziałem tego...ale gdybyś potrzebował pomocy i zatrzymal kogoś to napewno byśmy pomogli...bądz pewnien.

no i zadbaj za wczasu nast raz o hamulce.... :grin:

...o ile chcesz wogóle bywać na FJSie. :wink:

PS. Czasy to nie wszystko,liczy sie dobry trening..... :cool: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

THNX FOR FITNES :grin: :!: :!:

skład treningu naprawde kozacki :mrgreen: pełna amatorka :mrgreen: tak jak zauwazyl Beben :mrgreen:

ale liczyłem że człowiek który ma "BOK" na drugie imie nie da sie złamać na to okropne parcie na wynik , i polata nie koniecznie efektywnie a bardziej efektownie.... :mrgreen: ehhhh. Beben na nastepny raz ,pół dnia jezdzimy normalnie, znaczy bokiem :smile: :grin:

Cały dzień napinki , ale po 16 zdjąłem te okropne slicki i..... banan wrócił :grin: :grin: :grin: :grin:

pier...le :!: jade na lato do Finlandi :mrgreen:

pozdrawiam wszystkich :wink:

 

[ Dodano: Wto Mar 30, 2010 5:23 pm ]

co się stało gdy zakopałem się w błocie poza trasą
jak żeś to zrobił? :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dobrze ,że pojezdziles...ogólnie to chyba masz troche mocniejsze auto niz seria...

Jak tys to zrobił ,ze się zakopałeś na wiosne ? :mrgreen: nie widziałem tego...ale gdybyś potrzebował pomocy i zatrzymal kogoś to napewno byśmy pomogli...bądz pewnien.

no i zadbaj za wczasu nast raz o hamulce.... :grin:

 

Auto jest 100% seria. 218KM i skrzynia długa jak stąd do Radomia, LOL. Mam tylko KYB AGX i klocki DS2500, inne tarcze i płyn :mrgreen: Hamulce w Kielcach nie są żadnym problemem (w takim setupie). W Ułężu jest dużo większa przyczepność i dłuższa trasa, przez co hamulce dostają 5x większe baty i jakoś dają radę ... przynajmniej jak się nie robi więcej niż 2 kółka na raz.

 

Myślę, że problemem póki co to jest, ale brak umiejętności :lol::lol::lol:

 

Wysrało mnie dokładnie naprzeciw startu, na głównej prostej, tylko tej od strony lasu nie toru. Stanąłem na trawie pod samą bandą i się momentalnie zakopałem w tym błocie. Ludzie którzy startowali auta stali i się patrzyli ... ale ile można się patrzyć jak auto stoi poza torem, i to na wyjściu z zakrętu 10 minut ? To NIE JEST chyba normalne. Po pewnym czasie zatrzymał się dopiero kolega z białego Subaru aby się zapytać co się stało i zaoferował pomoc przy wyciąganiu ...

 

Broń boże nie piszę tego po to aby się żalić, proszę mnie źle nie zrozumieć, sam sobie poradziłem i wyjechałem z tego grzęzawiska - ale kiedyś naprawdę może się stać coś poważnego i na takie sytuacje jako organizator trzeba po prostu reagować.

 

Ale jak napisałem, ogólnie super i następnym razem też będę. Tylko już pewnie na slicku :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bęben,dzięki za miłe słowa-bałem się ,czy podołam twoim wymaganiom

 

wbrew pozorom wymagania mam małe. Wystarczy tor, dobre opony, stoper i konkurencja :twisted: :cool:

 

Myślę że będę częściej do was wpadał, tylko muszę troche zawias doinwestować bo bujał mi się jak łajba na szybkich winklach :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEHE....aleś mi teraz pojechał :mrgreen: .....no cóż ,najwidoczniej wszyscu tak zapinali ,że Cię nie widzieli... :mrgreen: ....ale spoko,wystarczyło wysiasc i zawołać :!: ...takie są zasady....bo jak nie reagujesz to znaczy że dajesz rade..... :idea:

:mrgreen: Nieważne...ale nie wolno mówić o czarnych scenariuszach.....byłeś poprostu przez chwile kolejną przeszkodą do omijania..hihi...... :mrgreen:

 

No to dobrze ,że bedziesz....spróbujemy razem troche więcej pojezdzić...i slicki jak cos to mam takie na treningi.... :cool:

bartezz ,aleś dawał....

Ja to juz nawet auta nie biore na nast trening ,bo ginę w tłumie szalejących amatorów....

 

Yo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko muszę troche zawias doinwestować bo bujał mi się jak łajba na szybkich winklach :mrgreen:

_________________

 

mam na to doskonałe gotowe rozwiązanie :lol::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że i apacz się załapał na film :cool:

Fajnie tam pomykaliście, sam bym się kiedyś może wybrał, bo bliżej niż do Ułęża, ale czy w ogóle przyjazd na suchy tor wolnym ssakiem ma sens :?: :razz:

 

Poznałeś po wydechu ? ;)

 

Zimówka na suchy asfalt przy +16 st.C zajebista sprawa, jak widać piszczy cały czas, nawet na prostych :mrgreen: Tu chyba jechałem na czas, bo bez poślizgów i pełna kontrola, co kierownik to kierownik :wink: :mrgreen:

 

Wolny ssak jak najbardziej tak :), nauka jest bezcenna. A jak założysz zimówkę to nawet się całkiem dobrze pobawisz i auta nie obciążysz :wink: szczególnie nalewki się dobrze sprawdzają podobno i garściami je do driftowozów zakładają niektórzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy Wam tez "przerywa" film z moim evo ? czy tylko u mnie nie dziala jak trzeba

 

film jest ok, to evo jest takie że przerywa :twisted:

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki najlepsze ...:

1.Adam - 1.22

2.Ostry - 1.24

3.Bartezz - 1.26

4.Gregor - 1.36

5.Waszkownik - 1.32

6.Sqell - 1.39

7.Jurek P. - 1.25

8.Elbroth - 1.34

9.Jurek GT - 1.36

10.Bęben - 1.25

11.Apacz - 1.34

12.Damian - 1.22

13.Teters - 1.36

14.Paweł TEAM TOMASZEK - 1.26

15.Grizly - 1.30

16.Paweł GT RA - 1.32

17.Borys "Andrzej"- 1.33swoim (1.28 Ostrego)

mniej niz zero - Fit :

1.25 EvoTEAM TOMASZEK,pierwszy raz,bez potzrymania..znaczy musiałem se majty POD-trzymać ,zeby mi nie spadły z wrażenia auta

1.23STI(co mi zesłabło cholera,ale 1.23 zrobiło hihi)

 

Czasy te są najlepsze po całym dniu treningu i ciągłej jazdy,czasem(a nawet bardzo cześto patrząc po różnicach czasowych każdego) z rozwalonymi słupkami ,także najlepsze czasy nie do końca są wymierne,aczkolwiek przynajmniej ja starałem się jechać tak ,jakby słupki stały na swoich miejscach....co niektórzy z "czuba"sami przyznawali ,że mieli szybciej ,bo słupków brakowało po kogoś przejezdzie....uSredniony przyziemny czas Najlepszych to min ok 1.25-1.26.....więc wszyscy zapier....dalamy jak trza....trzeba by było posrać sie ,żeby walnąć szybciej ,bo naprawdę jezdziliśmy baaardzo szybko i praktycznie każdy opanował tak próbe ,ze nie było możliwości zrobić już cudów...fajna jest zima,ale jednak suchy asfalt daje speed !!!

Ja mało jezdziłem ale cieszę sie ,że jestem gdzieś między wami np autkie jadac pierwszy raz.znaczy ,że rzezcywiście nie zardzewiałem i z tego ,co widać wszyscy sie "odrdzewiamy" po zimie... :mrgreen:

Sądzę ,ze nast razem zrobimy tak,że zaznaczymy miejsca spayem ,gdzie mają stać słupki,będa co chwile poprawiane i zweryfikujemy różnice kierowców i potworów ,którymi jezdzią.Różnica w sprzętach jest ogromna,ale wkadka czasem wyrównuje to podczas próby.

 

No to na tyle ..... Fit.

 

czekamy na foto i filmy Nikona..mam nadzieje,że sie wkoncu wykaże szybkością i jakością TU... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...