Skocz do zawartości

// FJS - Tor KIELCE 29 MARCA (PONIEDZIAŁEK) //


FITNES

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 159
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Fit, ja tylko w kwestii formalnej - mój najlepszy czas to 1,33s a nie 1,34s (i to dwa razy, na łącznie 6 przejazdów)

 

Fit :!: jak mogłeś :?: :mrgreen:

 

No właśnie sam nie wiem..przepraszam...no dobra,1.33 :mrgreen:

Właśnie nie zauważyłem jak przyspieszyłeś.....hihi....nast razem nalejesz Evo.spox..

Elbroht wyluzuj z tymi czasami....i tak szybko i poprawnie jechałeś..mówiłem Ci przeca.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko upraszam - nie kopcie leżącego :lol::lol::lol:

 

Oczywiście że te czasy nie mają znaczenia, ale jak już ktoś miał słaby czas, to nie ma co go dodatkowo dołować :mrgreen:

 

(sam patrzyłem w zeszyt i tam jak wół stało w ostatniej kolumnie 2x 1.33s - nawet pamiętam wszystkie przejazdy po kolei od pierwszego - 1.39s, 1.37s, 1.35s, 1.48s - obrót na trasie, 1.33s, 1.33s - razem wszystkiego tylko 6 przejazdów, bo jeździłem dopiero od 12.30)

 

Co innego czołówka - 1.22, 1.23, 1.24 - aż miło było popatrzeć !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie, recepta na sukces :mrgreen:

 

ps ze ja o tym nie wiedzialem :cool: :cool: :cool:

 

to nie był najlepszy czas i przejazd......... :evil::evil:

 

 

osioły złośliwe...... :mrgreen:

 

 

 

Ale was łoszukałeeeem....mam to we krwi........................... :wink: :mrgreen: buhaha!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki FIT za fajną próbę. Jak mi brakowało Kielc... :roll:

 

Wczoraj całkiem fajnie pojeździłem, wiosennie rozgrzewkowo, no i miałem na co popatrzeć. Takiego szybkiego składu to jeszcze chyba nigdy nie uświadczyłem. Mocne auta i dobrzy kierowcy.

Próba fajna, druga nawet lepsza, bo trochę dłuższa i trochę lepiej mi szło ;).

Ja jestem mega zadowolony. Z przyczyn oczywistych na razie przyjeżdżam w innym celu niż czołówka, ale jakieś tam postępy widzę u siebie, dlatego czekam na jeszcze :smile:

 

Moje osobiste pozytywy: Pierwszy raz udało mi się przejść płynnie pełnym bokiem te dwa 180-stopniowe zakręty na małej pętli bez rękawa przed drugim. Co prawda tylko raz się udało ale i tak przeżyłem takie małe catharsis :grin: Poza tym ani razu nie zaliczyłem trawy ani nawet słupka, więc nauka zachowania spokoju też powoli jakieś tam efekty przynosi.

Wielki osobisty negatyw: Za chu...a nie umiem płynnie i bez straty czasu robić nawrotów :???:

 

Fitnes jeszcze raz dzięki za organizację

Sqell (bo to chyba twoje to białe wypasione w skórze i automacie :mrgreen: :wink:) dzięki za dwa przejazdy w twoim Evo X

Jurek P. dzięki za prawy u ciebie w STI (jak zwykle jak się przejadę z kimś lepszym to później poprawiam swój czas, który był nie do poprawienia)

 

No i nawet kiełbaskę zjadłem z grila he he

Karetka (chyba dobrze piszę) dzięki za serwis czasowy i cateringowy ;)

 

Strasznie żałuję, że nie udało mi się przyjechać zimą, ale żaden termin mi nie podpasował :sad: :wink:

 

Po pewnym czasie zatrzymał się dopiero kolega z białego Subaru aby się zapytać co się stało i zaoferował pomoc przy wyciąganiu ...

Zrzęda... :mrgreen: A na marginesie - albo nie byłem jednak jedyny albo to subaru było srebrne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak szybko i poprawnie jechałeś..mówiłem Ci przeca..

 

poprawnie...? to nie znasz innych słów, czy wrodzona zazdrość ci nie pozwala chłopaka bardziej pochwalić...? :evil: taki czas WRX serią a tu tylko poprawnie ! świnia jesteś i tyle :twisted: elberoth ja bym się obraził i nie przyjeżdżał więcej do Fitnesa :twisted::mrgreen: :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie, recepta na sukces :mrgreen:

 

ps ze ja o tym nie wiedzialem :cool: :cool: :cool:

 

to nie był najlepszy czas i przejazd......... :evil::evil:

 

 

osioły złośliwe...... :mrgreen:

 

 

 

Ale was łoszukałeeeem....mam to we krwi........................... :wink: :mrgreen: buhaha!

 

no pewnie ze to nie byl najlepszy, najlepsze sa nie mierzone zawsze :-)

 

tzn zawsze cos :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprawnie...? to nie znasz innych słów, czy wrodzona zazdrość ci nie pozwala chłopaka bardziej pochwalić...?

 

Nie chce pochwalić, aby mu się uczeń nie wykruszył :lol: Jeszcze sobie pomyśli, że już się naumiał :lol::mrgreen:

 

Ale niepotrzebnie, uczeń jest głodny wiedzy i zna swoje miejsce w szeregu. Wraża się ono różnicą w czasach pomiędzy 1,22s (Tomaszek) a 1,33s (Ja) :lol: Jeszcze duuuużo pojeżdżawek musi upłynąć, zanim się ten dystans skróci, nauczę się prawidłowego toru jazdy, nawrotów na beczce, czyli tego wszystkiego co 'wyjadacze' mają w małym paluszku itd.

 

Przy okazji beczki - ponieważ z wpisów widzę, że jej ominięcie sprawia problem nie tylko mi, czy Fit mógłbyś zorganizować podczas następnej pojeżdżawki jakieś mini szkolenie dla chętnych pt. 'nauka nawrotu na beczce' ?

 

Wystarczyło by postawić beczkę gdzieś w ustronnym miejscu, i każdy mógłby sobie potrenować z tobą na prawym (istotne). Podczas jednej godziny każdy mógłby zrobić więcej nawrotów niż podczas całej pojeżdżawki. W Kielcach dobrze nawroty ćwiczyć bo asfalt jest śliski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji beczki - ponieważ z wpisów widzę, że jej ominięcie sprawia problem nie tylko mi, czy Fit mógłbyś zorganizować podczas następnej pojeżdżawki jakieś mini szkolenie dla chętnych pt. 'nauka nawrotu na beczce' ?

 

jeśli założysz slicka to seryjnym ręcznym jest bardzo ciężko podciąć, bez względu na stopień opanowania tej sztuki, ja miałem dodatkowo bardzo słabo biorący i traciłem na beczce mega czasu. Wystarczy powiedzieć że moje pierwsze zejście na 1,25 było przy perfekcyjnym nawrocie i wcalnie nie bezbłędnej jeździe na pozostałych fragmentach. Pozostałe moje czasy 1,25-1,26 były juz z dużo gorszymi nawrotami, co pokazuje jak istotny to element :twisted:

 

Muszę pomyśleć o hydraulice :twisted: , coraz więcej osób ma je w cywilnych pojeżdżawkowych autach :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wydechu, bo evo są głośniejsze Na tym 1 filmiku to myślałem, że robisz slalom na luzie

 

dokładnie tak, raz nawet w natłoku tych ryczących potworów ponownie przekręciłem kluczyk przy zapalonym aucie :oops: , nic go słychać nie było :evil: , ale to się niebawem zmieni :twisted:

 

fujitsubo właściwie sprzedane, jutro po raz drugi ponawiam próbę z H&S Japstyle :arrow: http://www.eclipseracing.co.uk/product.asp?id=1006 , powinno być ok :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fitu,

 

Ken Block sie skonczyl ,

 

teraz Fit Ness rules :grin:

 

dzieki za super FJS'a,

 

 

pozdr RASTI kadett

 

Dziex za słowo....Ken jest dobry ..ale My też !!!!!!! :mrgreen:

 

W kwietniu moze też spotkanie z treningiem beczki i typowo poslizgów..taki jest plan..Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...