Skocz do zawartości

// FJS - Tor KIELCE 29 MARCA (PONIEDZIAŁEK) //


FITNES

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 159
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Fit nie zapomnij spakować magielunku do mojej hulajnogi :!: najlepiej już dziś wrzuć do auta poproszę :smile:

 

hehe...najsmieszniejsze,ze nie moge go znalezc w tym tłoku dupereli w garażach :???: ...ale poszukam....napewno znajde na tygodniu....bo mam zamiar wpaśc do Mysiadłowa..mam tam cosik zawiezć ...i wziąc pączki dla Oliwii :mrgreen: ... :mrgreen: ,ale poszukam na jutro...postaram się przynajmniej.

 

 

ogólnie zanosi się fajna pogoda chyba.... :lol:

mam nadzieje,że pojezdzimy i potrenujemy....

Proszę o wyrozumiałość ,jak chwile będziecie stać w kolejce ,ale trzeba zacząć trenować i powoli jakieś czasówki...

 

Pamiętajcie ,że My wszyscy tworzymy nasze treningi i dbamy o porządek i bezpieczeństwo swoją postawą i dyscypliną.

 

:!: ...sezon asfaltowy czas zacząć !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :!:

 

Kilka osób potwierdziło,a co z resztą?....nieważne.

 

i tak zasuwamy !!!!! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe...najsmieszniejsze,ze nie moge go znalezc w tym tłoku dupereli w garażach :???: ...ale poszukam....napewno znajde na tygodniu....bo mam zamiar wpaśc do Mysiadłowa..mam tam cosik zawiezć ...i wziąc pączki dla Oliwii :mrgreen: ... :mrgreen: ,ale poszukam na jutro...postaram się przynajmniej.

 

nie pier... koleszko bo prace ruszają z kopyta :mrgreen: i będziesz mnie opóźniał ? :twisted::mrgreen::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lunatic napisał/a:

Fit, niestety moja "para" nie może. A 26.04 nie będziesz czegoś organizował?

 

 

A Ty tez nie bedziesz?....26.kwietnia?...a co to za okazja?

No niestety - nasz Klient nasz pann... :mrgreen:

a 26.04 to taki termin, co przywiózłbym Ci nową uczennicę :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja musze jeszcze zmienić opony przed torem, mam nadzieję ze nie będzie z tym problemu, plus 200 km jazdy w jedną stronę, cholera wygląda na to że ok 6 musze wyjechac :shock: , no ale czego się nie robi żeby auto trochę pokatowac :twisted:

 

mam nadzije ze nie bęzie padac :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wróciłem , było rewelacyjnie. stasznie dawno nie jeździłem po kielcach (ze 2-3 lata) a mam czego żałowac bo tor jest świetny.

 

Fit stanął na wysokości zadania, próby fajne, szkoda że po drugiej zdąrzyłem przejechać tylko 2 razy i zwiałem do domu

 

Ogólnie był chyba dośc wysoki poziom. Na ok 25 ekip chyba tylko z 5-6 aut jechało na zwykłych oponach :shock: , czasy re070 czy nawet toyo, jako super gumy na pojeżdżawkę poszły w zapomnienie :mrgreen: Mnóstwo evo, latających wręcz, parametry typu 550-580 NM nie pozostawiają złudzen. Sti, zeby się tak odpychało to musi być wydumką.

 

Czasy (wybrany najlepszy przejazd) z pierwszej próby jakie pamiętam to:

1. Adam evo 1,22

1. Damian Łata evo 1,22

3. ostry evo 1,24

4. beben sti 1,25

4. Jurek Pyzel sti 1,25

6. Bartez Sti 1,26

 

Z drugiej próby (do czasu mojego wyjścia) czołówka miała pomiędzy 1,48-1,51, później pewnie było lepiej, wraz z lepszym poznaniem limitów poszczególnych fragmentów trasy

 

jak cos popierniczyłem to mnie poprawcie :twisted:

 

 

FIT Generalnie super impreza, Gratki :!: Jedna tylko mała uwaga. Skoro mierzymy czasy, to aby były one miarodajne i dawały pełnię obrazu, postarajmy się aby wszyscy jeździli po takiej samej, chodzi mi o niuanse mające pewien wpływ na wynik, typu kierunek obrotu beczki, strona minięcia supka na wyjściu itp oraz IMHO powinniśmy częściej poprawiać słupki . Sporo osób miało podobne zdanie i refleksje, Poza tym BOMBA :twisted: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziekowania dla Fitnesa i dla wszystkich dzisiaj spotkanych. Pojeżdzawka Top, miałem okazje pojezdzić nowym sprzętem. Wielki szok, że prawie każdy na slicku :shock: , żałowałem ze też nie wzialem i musialem zabijac zwykła drogową yokohame :)

 

Oby więcej takich pojezdzawek było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....padam na twarz ze zmęczenia...Dzieki za miłe słowa....jutro cosik odpisze i opisze...

...fajnie się czyta...dalej ,dalej !!!!!!!!!!!!!!!! :mrgreen:

 

Pozdro . Fit i mała Fitnesiara

 

Nikon !!!! dawaj tu jakieś foto i film na you bo się ostatnio opier....dalasz :evil:i mała tego z tych ostatnich imprez ...i nie za miesiąc ,bo zerwiemy umowe o współpracy :mrgreen: ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było super ! Mój najlepszy czas to co prawda tylko 1,33s, a więc lata świetlne od forumowych wyjadaczy, ale pocieszam się, że miałem najsłabsze auto na całym torze (218km), a kilka znacznie mocniejszych aut typu evo i sti jakimś cudem jednak się za mną znalazło :mrgreen:

 

Na następny raz przyjeżdżam zdecydowanie na slicku. No i o 10 a nie 12.30, aby trochę zdążyć pojeździć.

 

Pozdro dla wszystkich nowo poznanych, w szczególności dla kolegi w białym Subaru, który (jako jedyny !) zatrzymał się na trasie aby zobaczyć co się stało gdy zakopałem się w błocie poza trasą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KRK TEAM EVO.......jak się podobało w gronie waryjotófff?.... :mrgreen:

No...trzy czterry było ....ale nast raz zrobimy więcej prób i pozamieniamy kierowców w autach.... :!:

 

Ogólnie chciałem powiedzieć ,że wczorajszy dzień uważam za bardzo udany....

Miło zobaczyc starych bywalców jak i Nowych...

Było wesoło... !!!!!!!!!!!!!!!!....nie będe tu opisywał jednostkowo wszystkich,powiem tak-ZAMIATALIŚMY JAK TRZA WSZYSCY !!! :mrgreen:

Myślę ,że powitaliśmy sezon w odpowiedni sposób.... :mrgreen:

Fajnie,ze skład na się poszerza....mam nadzieje,że trasa była ok...techniczna szybka i ...rozgrzewkowa.... :mrgreen:

Bęben,dzięki za miłe słowa-bałem się ,czy podołam twoim wymaganiom :mrgreen:

 

Team TOMASZKI ( nie mylić z amatorami :mrgreen: ) - mega sprzęcior... :shock:

 

Mam nadzieje,że pohulaliście i jeszcze się spotkamy...bo narazie mało opinii tu czytam , ale te ,które przeczytałem podbudowują do dalszego działania w kierunku Naszych Kieleckich treningów,choć powiem szczerze ,że koszta najmu zabijają tę cheć :cry: ...ale jak sie powiedziało A ,to trzeba powiedzieć Beee :mrgreen: i w miare czasu i możliwości będę starał się ,abyśmy się spotykali na Naszych treningach na torze... :cool: ....może i zrobimy niedługo jakiś wspólny Ułęż....ale to jeszcze do ustalenia (również z takim jednym panem Wroo :wink: )

 

Tymczasem określajcie się czy chcecie w Kwietniu polatać...to coś w tym kierunku poczynie.

 

Z rajdowym pozdrowieniem ...Fit.

 

Dziękowania chylę w stronę szefa toru...porządny Gosć .dziękuję w imieniu Wszystkich. :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Było wesoło... !!!!!!!!!!!!!!!!....nie będe tu opisywał jednostkowo wszystkich,powiem tak-ZAMIATALIŚMY JAK TRZA WSZYSCY !!! :mrgreen:

Myślę ,że powitaliśmy sezon w odpowiedni sposób.... :mrgreen:

Fajnie,ze skład na się poszerza....mam nadzieje,że trasa była ok...techniczna szybka i ...rozgrzewkowa.... :mrgreen: [/u]

 

 

taak :D szczególnie impreza z niedzieli na poniedziałek udana :mrgreen: no może nie dla każdego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...