Skocz do zawartości

// FJS - Tor KIELCE 29 MARCA (PONIEDZIAŁEK) //


FITNES

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 159
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Daj spokój z jakimiś 17

 

przeca do mego bolidu 18" się nie zmieści, przykładałem ostatnio samą oponę 18 tkę i nie ma opcji :evil: 17 to jest max do mego wyścigowca więc muszę szukać w tym rozmiarze ( wysokość do 63 )

 

Nie wydaje mnie się :lol: Sprawdzimy te 18 przy najbliższej okazji (w ostateczności zdemontujesz nadkola) :mrgreen: A jeśli chodzi o 17 to mam ostatni komplet nowych Hankooków 200x610x17. Na Ułęż super, na Kielce trochę za śliskie.

 

[ Dodano: Pon Kwi 05, 2010 8:38 pm ]

A ja mam dla was takie coś:

http://www.youtube.com/watch?v=Ur0V0jjNUYc

 

Bardzo dziękuję za tak obszerny materiał z żółtą 9. Następnym razem jak będziesz chciał ze mną jechać to tylko w bagażniku :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

dostałem od ciebie płyte z klipem i moimi przejazdami, ale mam problem ponieważ zacina się i odtwarza klatkami tak jak na wklejonym wczesniej filmiku z Adamem. w evo.

 

Jakbyś mogł mi go wrzucić np na youtuba to bym sobie chetnie normalnie obejrzał, a przy nastepnej okazji zgrasz mi dobrą płytkę, oki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostałem od ciebie płyte z klipem i moimi przejazdami, ale mam problem ponieważ zacina się i odtwarza klatkami tak jak na wklejonym wczesniej filmiku z Adamem. w evo.

 

Jakbyś mogł mi go wrzucić np na youtuba to bym sobie chetnie normalnie obejrzał, a przy nastepnej okazji zgrasz mi dobrą płytkę, oki?

 

link z tobą:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...