Skocz do zawartości

Subaru WRX STI [GV] (MY11=>MY14)


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

bez spoilera wiocha :twisted:

 

Rzeczywiście bez spoilera wygląda słabiutko.

 

Skupiamy się w tym wątku na wyglądzie. A ja gdzieś zgubiłem info, czy poza wprowadzeniem sedana są inne istotne zmiany techniczne lub wyposażeniowe w stosunku do MY08? Czy to jest generalnie MY08 tylko w innej budzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem u Emila i oglądnełem wszystkie wersje od bazowej przez Top do wersji TOP LEATHER.

 

Z mojego punktu widzenia i mojego gustu najbardziej podoba mi sie wersja ta ostania.

 

Plastiki w srodku, juz sa bardzo ladne, czarny matt, kierownica bardzo fajna, malutka, wskazniki bardzo czytelne i dla subarowiczów bardzo intuicyjne,DCCD, I-drive , fotele Recaro obszyte skóra - sa rewelacyjne i to jest to co mi sie najbardziej w samochodzie podoba, podłokietniki obszyte skóra i tylne siedzenia też, wszystko przeszyte czerwoną nicią. Podsufitka w kolorze czarnym, ktora dodaje takiego "luksusu" :wink:

Bagaznik, tak jak mowil kolega Zelazny, jest maly,ciasny i nie praktyczny, tyle co neseser wozic :lol:

 

Kolor grafitowy bardzo ladnie sie komponuje z ogolna bryłą samochodu. Mimo że samochod jest zaszufladkowany jako "sportowy", dla mnie wyglada bardzo elegancko i luksusowo. Felgi grafitowe BBS znane juz z wczesniejszych wersji TOP Z dodatkowych rzeczy w wersji TOP LEATHER mamy szyber dach, który mnie troche odrzuca.

 

Widziałem bazowe wersje, i na moje oko, juz nie sa takie kawiorowe jak ww. wersja. Ladnie wygladaja, ale przez ten duzy spoiler samochod wyglada mega "krowiasto" jak ja to ujmuje. Przez to piekna felga Enkei, znajoma z Imprez Spec C, poprostu sie gubi w tym "wszystkim".

Odstraszaja takze duża ilość napisów na tylnej klapie, jak to zobaczylem, to wygladałem mniej wiecej tak ... :shock: Znajdziemy 4 napisy, dosc duzej wielkosci na relatywnie małej klapie bagażnika. Średnio to wyglada, ale moża posprzątać nieco i zostawić jedynie napis STi :wink:

 

STi w sedanie jest ładne, sportowe i eleganckie, nawet goło dupiec w najbogatrzej wersji i wcale nie wyglada aby był "biedny" albo czegos brakowało. Ale ciezko jest mi sobie wyobrazic go w akcji na jakies upalania. Bardziej mi on przypomina samochod jako dupowóz ale za to z klasą 8)

 

Tyle ode mnie

 

zdjcie1h.jpg

zdjcie2e.jpg

zdjcie3k.jpg

zdjcie4v.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez spoilera wiocha :twisted:

 

Rzeczywiście bez spoilera wygląda słabiutko.

 

Skupiamy się w tym wątku na wyglądzie. A ja gdzieś zgubiłem info, czy poza wprowadzeniem sedana są inne istotne zmiany techniczne lub wyposażeniowe w stosunku do MY08? Czy to jest generalnie MY08 tylko w innej budzie?

 

Gdzieś już było o tym :arrow: zmiany w stosunku do MY'08 zaszły w zawieszeniu. ZTCP grubsze drążki stabilizatora, nieco twardziej i coś tam jeszcze chyba też przy wahaczach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak obejrzałem film reklamowy sedan vs. lanos, to byłem zdegustowany sedanem, ale tutaj... :arrow: :shock:

 

Może to kwestia dobrego zdjęcia by Vasquez, ale jak dla mnie na tej drugiej focie tył wygląda super! Jest mega masywny i od dziś jak dla mnie określenie "gołodu...ec" nabiera innego znaczenia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany w stosunku do MY08 dotyczą oczywiście tylnego zawieszenia (o konkrety nie pytajcie, bo nie wiem)! Jest całkiem inne z racji tego, że to sedan. Sztywność budy jest też inna - pamiętam, jak jeszcze w marcu Tommi Makinen jak był w Polsce to mówił, że prowadzi się znacznie lepiej (sam miał wkład w rozwój zawieszenia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...