Skocz do zawartości

[Kraków] FSIPBP - Spot [09/05/2006]


ogs

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 913
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ledwo się zmieściliśmy - byłem ja, Magda i Kajtek :twisted: No i jeszcze Intak z Grażą którzy usiłowali przejechać przez Kraków zgodnie z tym co im GPS powiedział, co jak sie poźniej okazało nie było dobrym pomysłem bo wylądowali na drugim końcu Krakowa i Kajtek po nich pojechał i tak zakończył się spot 8)

 

I tak jesteście "chickens" że nie byliście ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spotkanie było udane... oczywiście pod halą jakość tłoczno nie było... WRC fan, zapomniałeś, że byłem z kumplem, to jeszcze jedna osoba...

A propos GPS'u to stwierdził skubany, że w Krakowie nie ma takiej ulicy jak Grzegóżecka... :twisted: Ah ta technika....

Intaka i Graże zgarneliśmy z kumplem i pojechaliśmy na billard'a, a następnie przenieśliśmy się do Kowalskiego bo byli głodni... (pod halę było daleko, żeby się wracać) No i tak zeszło do 1 rano... :twisted::twisted: ojjjj było wesoło... :mrgreen: 8) :twisted:

 

Aha... Pod halą nie ma juz KACYKA... :evil: Teraz to się jakoś inaczej nazywa... :roll: Ale "wali" po wątrobie tak samo więc wszystko OK... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....Intak z Grażą którzy usiłowali przejechać przez Kraków zgodnie z tym co im GPS powiedział, co jak sie poźniej okazało nie było dobrym pomysłem bo wylądowali na drugim końcu Krakowa i Kajtek po nich pojechał i tak zakończył się spot 8)

 

.....

 

Ni i dobrze że zaczekaliśmy bo wskazówki Kajtka jak dojechać były jeszcze bardziej zawiłe niż te z GPSu :P Ale po imprezie do legowiska nas doprowadził :) Szkoda ze kierować jeszcze nie umie, to bym browca z Kajtkiem i zacnymi Towarzyszami wypił chetnie.

 

Na szybko o wyprawie do Krakowa...

 

Poziom w bilarda jest podobny.

Spotkania jednak u nas liczniejsze :P

Przestałem narzekać na dziury w jezdni w Wielkopolsce.

Przestałem narzekać że jest zimno.

Jedzenie w knajpach macie obłędne :!: Polecam na rynku knajpę "Pod Słońcem" danie nr 44 :!:

Dobrze że wyjechaliśmy zanim na mieście rozpoczęli kosy sprzedawać...

 

Mimo paskudnej aury, wracaliśmy zachwyceni.

 

Pozdrawiam kolegów z Kraka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Krakowie nie ma takiej ulicy jak Grzegóżecka

 

Bo TAKIEJ to faktycznie nie ma... :wink:

 

Dokładnie w SMSsie była Grzegozecka :) GPS wymiękł :P

 

No to chyba SMS'y będziecie musieli na przyszłość przez Owoca przepuszczać! :twisted:

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponieważ byłem padnięty SMS'a pisał kumpel... Czego ten UJ ich uczy....

 

Jak to on mówił zadzierając nosa " 642 lat tradycji zobowiązuje" :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Nić się nie stało, ale od Grażyny musiałem znowu słuchać co to za gó.... ten GPS :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podstawowe nie wiem, ale średnią razem, ze mną 14L.O., a że kończyliśmy razem to pewnie dla tego nikt z nas nie wiedział jak to napisać... :twisted:

WiS, tzn. Ty jesteś z innego nieuctwa ortograficznego, tak...:?: skoro do tego konkretnie mamy Cie nie mieszać... :P a poważnie, to on chyba zwrócił uwagę przez jakie "u\ó" napisałem a nie przez jakie "ż\rz". Ja jezZdem jak to kumpel twierdzi "dys-wszystko" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...