Skocz do zawartości

[Kraków] FSIPBP - Spot [09/05/2006]


ogs

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 913
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

masz rację od rana szukam w necie zaworu, ale chyba zdecyduje sie kupic w SIP ( gwarancja ) i bez pierdo..... w jakies przeróbki czy dodatkową redukcję do STI

 

Przy Twoich modyfikacjach nie masz co sie przejmowac gwarancja na uklad obiegu powietrza (czyli min. DV lub BOV) ... bo i tak by pewnie nie uznali po MAPTEKu... Za dobrego BOVa trzeba zaplacic okolo 1000 zl - nie inwestowal bym w BOVy za 500 zl bo u Ciebie ladowanie moze byc rzedu 1,5 bara... Jezeli na tego SIPowego FORGA dostaniesz dobra cene to bierz (jak chcesz to ja mam karte 10% znizki na klubsubaru.pl - albo samemu zainwestuj 120 zl w ta karte i akurat sie zwroci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie... Wracając do tematu... Co ze spotem w sprawie sylwestra... Muszę coś wiedzieć bo musze się jakoś ustawiać... Jeżeli nie wypali forumowy to mam oczywiście jakieś "zapasy" ale coś trzeba decydować... Spotkajmy sie jakoś... Może sobota, nawet w salonie na conrada... np. godzina 14, co Wy na to...:?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(a tak na poważnie mam dokładnie takie same, tylko że z czerwonym podświetleniem, żeby kolor pasował do podświetlenia zegarów w MY'06)

 

Hmm... Szkoda, to podświetlenie jest zajebiste :mrgreen:.

 

No jest... ale nie chciałem wprowadzać do tego samochodu kolejnego koloru - jest ich już i tak dużo za dużo: niebieski samochód, złote felgi, srebrne emblematy, różowe logo STI, czarno-niebieska tapicerka, czerwone zegary, aluminiowe wykończenia wnętrza... I jeszcez do tego doszłyby defi z czerwoną wskazówką i białym podświetleniem... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stalo sie, dzisiaj sprzeglo powiedzialo mi papa...

Jeszcze po spocie doczolgalem sie do domu, ale wrocic do bielska mi sie juz nie udalo i musialem wzywac lawete :evil:

Ma ktos pomysl gdzie kupic szybko i tanio mocniejsze sprzeglo niz seria?????????

 

jak widac wygrane wyscigi okupilem calkowitym zniszczeniem sprzegla, co w sumie i tak bylo tylko kwestia czasu, problem jest tylko taki ze teraz auto bedzie stalo i czekalo na nowe sprzeglo....

kto mnie teraz wezmie do auta na spota ?? :mrgreen:

 

a wogole to wcale mi az tak wesolo nie jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wogole to wcale mi az tak wesolo nie jest...

Współczuję!!! :(

 

Ja też wspólczuję..., ale nie ma tego zlego :arrow: kupisz mocniejsze sprzęglo i będziesz wymiatal :wink:

 

Najbardziej zaluje ze na sylwestra do krynicy bede musial "łeno" jechac

kurcze specjalnie bagaznik na ten wyjazd kupilem...

Teraz mnie czeka tydzien trawaju busa i pociagu :lol:

Ale szczerze to nie zaluje ze pojechalem na to spotkanie

jak tylko naprawie autko to znowu bede chetny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wogole to wcale mi az tak wesolo nie jest...

Współczuję!!! :(

 

Ja też wspólczuję..., ale nie ma tego zlego :arrow: kupisz mocniejsze sprzęglo i będziesz wymiatal :wink:

 

Najbardziej zaluje ze na sylwestra do krynicy bede musial "łeno" jechac

kurcze specjalnie bagaznik na ten wyjazd kupilem...

Teraz mnie czeka tydzien trawaju busa i pociagu :lol:

Ale szczerze to nie zaluje ze pojechalem na to spotkanie

jak tylko naprawie autko to znowu bede chetny :D

Napisz do użytkownika Johnny!!!On ma fajne sprzęgło!!!Jesli sie nie uda...to pisz do mnie!!!!Sylwester w Krynicy...nie można tego ominąć!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuu.. to bart1000 stracil tajna bron... tylko, ze teraz to go rowery objezdzaja bo stoi... :roll: wspolczuje - dzwon za sprzeglem - szkoda zimy (chyba sie zbliza :twisted: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Uwaga, uwaga! 8)

Po 4-ech miesiącach i jednym dniu przerwy w kiełbaskowaniu, ogłaszam sezon kiełbasiany 2006 za otwarty.

Najbliższe spotkanie odbędzie się w piątek 10 marca o 20.00 pod Halą :wink:

 

Serdecznie zapraszamy zarówno stałych bywalców spotów jak i nowicjuszy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 4-ech miesiącach i jednym dniu przerwy w kiełbaskowaniu, ogłaszam sezon kiełbasiany 2006 za otwarty.

 

A co niby jedliśmy w grudniu?!??!?!

 

To był taki unofficial :wink: Bardziej Fordowy niż Subarowy :mrgreen:

 

/wcześniejsza data spotu w tym topicu to był 9 listopada 05 ;-) /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...