Skocz do zawartości

ZLOT PLEJAD AD 2010


guma

Rekomendowane odpowiedzi

Też mam nadzieję, że zostaną podane szczegółowe wyniki wszystkich prób.

Ciekawy jestem jak to było liczone :?

W szosowej w generalce 2 miejsce ma wolnyssak tzn diesel :shock: :? :mrgreen:

 

 

To moje pierwsze plejady i pierwsze ściganie. W takim razie musze jeszcze się podszkolić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Jestem początkująca na forum, więc trochę naiwne pytanie zadam: jakim autkiem na Plejadach jechaliście?

 

Forester nr 27. :wink:

 

Aaaaa, pozdrawiam załogę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyniki szczegółowe były w zeszłym roku więc mam nadzieję że i teraz się pojawią 8)

 

patsiw twoje słabsze miejsce nie wynika prawdopodobnie ze złej jazdy autem, musisz poćwiczyć inne dyscypliny i wtedy pudło murowane. Dla mnie do dziś pozostaje niespodzianką 2 miejsce. Co prawda sądząc po czasach prób było nieźle ale te wszelkie deski, kólka TIry nie poszły zbyt okazale, no ale wyszło to wyszło.

 

2 miejsce diesla na szosówce jest możliwe tylko na Plejadach 8) i chyba o to chodzi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 miejsce diesla na szosówce jest możliwe tylko na Plejadach 8) i chyba o to chodzi :mrgreen:
Pewnie upalał wcześniej nielegalnie..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

deskorolką :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile w outlaw byly wieksze roznice o tyle widze ze bebna od pierwszego dzielilo 1.22 pkt

 

 

A mnie bardzo dziwią wyniki w terenowej :roll:

Grubo ponad 150 pkt różnicy między pierwszym a trzecim miejscem to chyba sporo. Ciekaw jestem gdzie taka różnica powstała, bo na trasie na pewno nie było tego widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyniki szczegółowe były w zeszłym roku więc mam nadzieję że i teraz się pojawią 8)

 

patsiw twoje słabsze miejsce nie wynika prawdopodobnie ze złej jazdy autem, musisz poćwiczyć inne dyscypliny i wtedy pudło murowane. Dla mnie do dziś pozostaje niespodzianką 2 miejsce. Co prawda sądząc po czasach prób było nieźle ale te wszelkie deski, kólka TIry nie poszły zbyt okazale, no ale wyszło to wyszło.

 

2 miejsce diesla na szosówce jest możliwe tylko na Plejadach 8) i chyba o to chodzi :mrgreen:

 

Masz racje beben. Może wogóle nie trzeba będzie startować autem :P wystarczy pouczyć się przez rok jeździć na tych wynalazkach i pudło gwarantowane :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiechu tak się martwił taryfą na próbie Targi która kosztowała go ok 17 sek (że niby cały wynik i wysiłek na marne, generalnie mega dół) a jakoś zupełnie pominął w swoich troskach stratę paru minut na dodatkach. Ot wybiórczy jest i tyle :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są wyniki na stronie zlotu 8)

w stosunku do książa (2 lata temu) zauważam spory progres. wtedy 71 miejsce, teraz 70 :mrgreen: szkoda, że nie dożyję zwycięstwa :P

 

Może nie jest tak źle. Coś chyba nie do końca zamieścili bo to jest tylko część wyników ogólnych (dodatkowa kategoria "krajoznawca", w której przyznano nagrodę tylko zwycięzcy). Jak rozumiem oprócz tej tabeli powinna być jeszcze kategoria "sportowiec" (bo w niej także przyznano nagrodę dla zwycięzcy) i dopiero to zsumowane razem z dziwadłami motoryzacyjnymi daje generalkę.

 

P.S. Widzę, że na jednej z twoich fotek nasze autka stoją obok siebie (dwie dziwne blachy razem ;))

 

szukalem usilnie, ale to chyba jedyne dwie dziwne blachy na plejadach, więc zdjęcie tym bardziej cenne 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość streetrace

Witam

 

Jakby ktoś miał zdjęcia lub film srebrnej imprezy w dieslu z nr.10 trasy szosowej, to bardzo proszę....

jak na razie znalazłem jedno... to, gdzie opon już nam zabrakło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie bardzo dziwią wyniki w terenowej :roll:

Grubo ponad 150 pkt różnicy między pierwszym a trzecim miejscem to chyba sporo. Ciekaw jestem gdzie taka różnica powstała, bo na trasie na pewno nie było tego widać.

To samo dziwi mnie w przypadku turystycznej. Na żadnym PKC nie mieliśmy spóźnienia (nawet sekundy), na pytania odpowiadaliśmy jak wszyscy :twisted: , tor był jaki był, ale nie najgorszy ... :P Nie wiem, o co kaman...

Liczyłem na pierwszą 40-kę, a tu pierwsza 80-ka... :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW!!! Ale niespodzianka! Myślałem że byłem ostatni w outlaw a tu wpadło 5 miejsce! :mrgreen:

 

byłbyś dalej tylko kilka Subaru zostało zamiast w klasie outlaw to w klasie turbo sklasyfikawanych :(

 

to tak jakby WRX i GT w wolnossącej były liczone :idea:

 

jest to jedyny minus tegorocznych Plejad, sprawa pojawia sie już nie pierwszy raz i generalnie organizator powinien moim skromnym zdaniem bardziej na to zwrócić uwagę tym bardziej ,że jest robione BT.Niby to wszystko zabawa ale jeśli robi się podział na klasy to powinno to być dopilnowane.

 

To tak na przyszły rok to przemyslenia :idea:

 

 

PS. Wieczorem po wynikach trochę się zagolopowałem w komentarzach za co przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh wyniki mnie zaskoczyły i to bardzo ;) Jestem na przedostatnim miejscu w terenowej.

 

 

 

A jechałem tylko jeden pełny dzień (drugi) i jedną próbę dnia pierwszego ;) Może jeszcze się nauczę śmigać po wertepach? ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo dziwi mnie w przypadku turystycznej. Na żadnym PKC nie mieliśmy spóźnienia (nawet sekundy), na pytania odpowiadaliśmy jak wszyscy :twisted: , tor był jaki był, ale nie najgorszy ... :P Nie wiem, o co kaman...

Liczyłem na pierwszą 40-kę, a tu pierwsza 80-ka... :mrgreen: :wink:

 

Tak jak napisałem wcześniej, to nie jest raczej generalka na turystycznej tylko podklasa "Krajoznawca". Choć przyznaję, nie wiem skąd w tej tabeli wyniki z dokładnością do drugiego miejsca po przecinku (w końcu opiera się chyba na odpowiedziach na pytania), ale pewnie to jeden z uroków Plejad, ma to swój smaczek :wink:

Zaczynam już podejrzewać, że byli dodatkowi szpiedzy, którzy notowali załogi podjeżdżające pod dodatkowe punkty (poza wyznaczona trasą), które wymagały sprawdzenia dla prawidłowej odpowiedzi, oraz te które korzystały z przewodników, żeby zwiedzanie uznać za zaliczone. Taka spiskowa teoria... :mrgreen: choć ja nie mam powodów do narzekania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartekfi, do pełnego obrazu sytuacji musimy poczekać na wyniki szczegółowe. Tabele ogólne nic nie mówią.

 

 

Właśnie o to mi chodziło, że jestem ciekaw gdzie powstała ta różnica skoro nie na trasie prób.

 

 

 

A tak zmieniając temat... wszyscy już odkleiliście naklejki z drzwi :?:

 

bo ja jeszcze jeżdżę oklejony i się zastanawiam czy to jest straszna wiocha czy tylko taka mała wioseczka :?: :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...