Skocz do zawartości

ZLOT PLEJAD AD 2010


guma

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Potwiedzona wpłata, więc melduję się oficjalnie. W tym roku dla odmiany terenowa nr 17, hotel Echo. Mam nadzieję, że forek się trochę przybrudzi, a przy okazji sprawdzę czy automat daje radę w terenie. Dla ciekawości wpisałem VIN z WRX i wchodzi w II turze. Jak wszystko pójdzie dobrze i pokonam obawy pilotki za rok będzie szosowa w niebieskim na złotych :cool:

 

Chcąc podszlifować swoje umiejętności terenowe zadzwoniłem do akademii landrovera. Mają tor terenowy niedaleko jez. Zegrzyńskiego. Niestety można tam wybrać się po nauki tylko w zacnych Landroverach bo jak się dowiedzaiłem jest wiele "extremalnych" prób terenowych, którym tylko te auta podołają. Na moją uwagę, że jeśli tor przejedzie jakiś Freelander to i ja dam radę swoim Forkiem, pan rozmawiający ze mną pozostał niestety głuchy i nieugięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zapisałem się na turystyczną (po "delikatnie" wyrażonej opinii mojego pilota co myśli na temat szosowej z dzieckiem na pokładzie :? ) - ale niestety tylko 2 hotele zostały - Przedwiośnie i Dal - i nie wiem co z tym fantem zrobić ...

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja też się zapisałem na Plejady. :mrgreen: Trasa szosowa, a numer sobie wybrałem 18.

Niestety hotel Dal w Kielcach został tylko. Ktoś z forum jeszcze będzie w tym hotelu?

 

 

eeeeee przedwiośnie jest do wzięcia jeszcze ...

no chyba, że sam się wibierasz ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trasa turystyczna :oops: nr 44 Hotel Przedwiośnie :D

 

beben Ty turystyczna :shock: świat sie kończy :( , czyba ,ze to taktyka na wygraną ale przecież w szosowej też byś był głównym kandydatem do wygranej

:wink: :mrgreen:

 

wiesz że ja nigdy nie lubiłem tego wariactwa na pojeżdżawkach, tego wyścigu zbrojeń, pogoni za uciekającymi sekundami, poza tym to szkoda klocków, opon itd :lol::lol::lol:

 

 

 

 

:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turystyczna jak widac będzie pękac w szwach :shock: , nie róbcie sobie jajeczek i wpadnijcie tez na szosową :twisted: , na razie zajętych chyba ok 25 miejsc ze 100 :shock: , tylko trochę lepiej jest na terenowej.

Duch walki chyba ginie :wink:

 

Kurcze, Beben, ja pierwszy raz, trochę jak dziewica się czuję... :mrgreen: :wink: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tradycyjnie już nasz wybór padł na trasę terenową. :mrgreen:

 

Trzymam kciuki za dobrą pogodę. :mrgreen: Świetna zabawa będzie na pewno. :wink:

 

 

No i brawo :idea:

pogoda już nie taka ważna, bo przecież Dyrekcja ma plan B :twisted::mrgreen:

 

Który masz numer :?:

 

 

turystyczna ( ), #62, hotel "Przedwiosnie"

 

nie wierzę, jak mogłeś :?: więc z bordowych Forków na terenowej został tylko mój obdrapaniec :?: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapisałem się w końcu na Plejady :)

Terenowa 20

Śpimy w Przedwiośniu

 

Będę miał bardzo dobrą pilotkę - już wyszkoloną (w ubiegłym roku:)

 

Lepiej późno, niż później :!: ... tak czy siak to witamy serdecznie. Szkoda tylko, że będziesz jechał daleko za nami, no ale odbijemy sobie wieczorem.

Ja niestety musiałem zmienić pilota na nowego. Stary się „sklonuje” na początku mają więc nie da rady pojechać. :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...