Skocz do zawartości

ZLOT PLEJAD AD 2010


guma

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

szubaru - również podziękowania dla całej rodzinki.

 

Do mnie doszły słuchy, że w szosowej liczyły się deskorolki i koło z ciemnej strony mocy z Gwiezdnych Wojen ale przejazd ciągnikiem siodłowym nie.

 

A ktoś jechał tym MAN'em w manualu, czy zabrakło prawdziwych twardzieli? :oops:

 

aaa i jeszcze ale urwał Jurka na deskorolce spalinowej - bezcenne :mrgreen:

 

pozdro

goory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś jechał tym MAN'em w manualu, czy zabrakło prawdziwych twardzieli? :oops:

 

Ja zapytałem o jazdę na manualu ale gościu z obsługi powiedział, że wtedy tego drugiego który tam stał trzeba odpalić.

Po moim przejeździe ten który ze mną jechał chyba stwierdził, że całe szczęście żeśmy jechali automatem :twisted: - chociaż i tak wkurzał mnie ciągłym mieszaniem zmiany trybów skrzyni w czasie przejazdu :?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po Plejadach. W imieniu całej załogi turystycznej nr 25 dzięki za wspólną zabawę, zarówno tym znanym, jak i nowo poznanym i tym, których poznać nie mieliśmy okazji.

 

Oczywiście podziękowania dla organizatorów za kawał dobrej roboty.

 

Pozdrawiam forum subaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było MEEEEGAAAA :twisted: po pierwsze MEEEEGAAAA towarzystwo, pozdrawiam ... wy już wiecie kogo :twisted:, MEEEEGAAAA jeżdżenie i MEEEEGAAAA pogoda.

 

A tu kilka smaczków:

- tak świętował pewien kierowca 8)

100604plejadycedzyna042.th.jpg

 

- a tak jego pilot :lol:

100604plejadycedzyna050.th.jpg

 

Pozdrawiamy M&M's Team :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

 

I my się dołączamy do pozdrowień

Na plejadach było super

Szczególne pozdrowienia dla :

BartZ i Krysi - dzięki za wszystko

Cichaczu i Justy - dzięki za wszystko

załogi 73 T

sąsiadów z 75 T

BĘBNA i Kasi - za zorganizowanie super konwoju z Janek

PRIMARA za pomoc i pomysł z młodocianym pilotem na Kielcach

dla Tomka z obsługi za pomoc na Kielcach

dla Siekli za pomoc logistyczną

dla przemiłej załogi 39 z szosowej

oraz wszystkich z hotelu DAL

i oczywiście POZDROWIENIA

 

.. dla FORUM SUBARU

 

:)

 

Do zobaczenia w przyszłym roku

 

Daniel i

 

PedroA

Tacy po prostu są Subarowicze :D

Cała przyjemność po naszej stronie, koniecznie w przyszłym roku, a może wpadniecie z małżonką w tzw. międzyczasie... :wink:

Cichaczu i Justa wy to bank przyjeżdżacie ... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plejady zaliczone,tym razem na terenowej,trasy i próby super.

Podziękowania dla całej Łódzkiej ekipy i innym za przejazdy i towarzystwo.

Pozdrowienia dla wszystkich spotkanych i poznanych,zabawa i towarzystwo super.

Gratulacje dla zwycięzców w poszczególnych trasach,podziękowania i gratulacje dla Dyrekcji i SIP-u za organizację.

Do zobaczenia na następnych Plejadach.

Pozdrowienia dla Forum Subaru :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam cichą nadzieję, że w przyszłym roku też dadzą nam pojeździć MAN'ami, bo niestety nie miałem okazji :?

A wheelsurf - czyli to czerwone wielkie koło, to było coś :D

Dla zainteresowanych:

 

Też mam taką nadzieję, bo moja żona bardzo chciała poprowadzić tą ciężarówkę, a niestety nie starczyło czasu...

 

Co do filmiku to nieźle gość wymiata, a jak wszyscy uczestnicy Plejad wiedzą nie jest to łatwa sprawa :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki dla Organizatorów oraz Uczestników za świetną zabawę! Plejady są super! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Pozdrawiam serdecznie wszystkich spotkanych Forumowiczów, a było ich naprawdę bardzo wielu. Szczególne pozdrowienia dla Bartkafi, Allrada, Siekli, Mamusi, Górala i jego Pilota Dominika, vergette, Pumexa, Krebelki (czekamy na zdjęcia!), mackasubru, kovala, damskiej załogi Forestera diesla, Bzyka…i wielu innych.

 

Oddzielnie pozdrawiam Carfita i Alexa, którzy dzielnie reprezentowali Organizatorów do samego świtu w niedzielę. :twisted::mrgreen:

 

Dodatkowo pozdrawiam Subarytę i jednocześnie dziękuję za pomoc przy alarmie w Forku. :wink: Allradowi dziękuję za wyciągnięcie mnie z błota. :wink:

 

Gratulacje dla Pumexa, Chojnego, kovala za pudło oraz dla Górala z Łodzi za zajęcie 4 miejsca na terenowej (3 pozycja była dosłownie o włos!).

 

I raz jeszcze pełen szacun dla Wojtka, który jako pierwszy rozpoczął akcję ratowniczą topiącego się Forka. :!:

 

Gdybym chciał opisać wszystkie wrażenia z Plejad 2010, musiałbym zacząć prowadzić blog-a. :mrgreen: Ale myślę, że całość można łatwo zawrzeć w jednym zdaniu: Subaru – friends included. :mrgreen:

 

Ps. Czyż zimowe Plejady nie byłyby interesującym pomysłem? 8)

 

Ps 2. Sti Szakala na żywo, wygląda jeszcze lepiej niż TV. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siekla świetne zdjęcia. Widzę, że uwieczniłeś próbę wypchania mojej umęczonej "17" z kolein na próbie na łace. Niestety nawet pięciu chłopa nie dało rady. Przy okazji podziękowania dla wszystkich, którzy próbowali a szczególnie dla załogi "21" z terenowej i jej forka, który w końcu tego dokonał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kończę filmik i jak nie będzie żadnych problemów z przesyłaniem na YouTube to będzie już jutro :twisted: Na filmiku będą następujące osoby :D

Premo, Oskar, Beben, mc.li, Maras, nr 31 przez 3 sekundy, chojny, pablonas, golobek, kolorowi :D

 

Ooo, to my miałyśmy nr 31. Bardzo poproszę ten filmik. Pozdrowionka dla Dzierżoniowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam serdecznie wszystkich spotkanych Forumowiczów, a było ich naprawdę bardzo wielu. Szczególne pozdrowienia dla Bartkafi, Allrada, Siekli, Mamusi, Górala i jego Pilota Dominika, vergette, Pumexa, Krebelki (czekamy na zdjęcia!), mackasubru, kovala, damskiej załogi Forestera diesla, Bzyka…i wielu innych.

 

Dziękujemy bardzo za pozdrowienia i też pozdrawiamy. Do zobaczenia na następnej takiej imprezie.

Babska załoga z Forka diesla nr 31

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było MEEEEGAAAA :twisted: po pierwsze MEEEEGAAAA towarzystwo, pozdrawiam ... wy już wiecie kogo :twisted:, MEEEEGAAAA jeżdżenie i MEEEEGAAAA pogoda.

 

A tu kilka smaczków:

- tak świętował pewien kierowca 8)

100604plejadycedzyna042.th.jpg

 

- a tak jego pilot :lol:

100604plejadycedzyna050.th.jpg

 

Pozdrawiamy M&M's Team :wink:

 

 

za rok jadę na prawym... zdecydowanie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś jechał tym MAN'em w manualu, czy zabrakło prawdziwych twardzieli? :oops:

 

Ja zapytałem o jazdę na manualu ale gościu z obsługi powiedział, że wtedy tego drugiego który tam stał trzeba odpalić.

Po moim przejeździe ten który ze mną jechał chyba stwierdził, że całe szczęście żeśmy jechali automatem :twisted: - chociaż i tak wkurzał mnie ciągłym mieszaniem zmiany trybów skrzyni w czasie przejazdu :?

 

Pozdrawiam

 

Andremil Twój czas tirem zmiótł wszystkich - 1,25 8) ,dla Was szkoda że nie był podobno liczony do klasyfikacji :(

 

aaa i jeszcze ale urwał Jurka na deskorolce spalinowej - bezcenne

 

mam to nagrane przez córkę ale raczej nie wkleję - nie chcę być gwiazdą YT :wink: :mrgreen:

 

 

 

gratulacje dla zwycięzców , pozdrowienia dla wspólnych wieczornych balowników :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...